Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

yardım

Konular
9
Reaksiyonlar
0
merhabalar arkadaşlar ben konyada yaşıyorum kalıcı kalp pili var devletin verdiği 860 tl dahada gelirim yok bundan 2 yıl önce tokiden ew cıkmıştı 1 yılını ödedim kardeş eş dostt yardımlarla ön ödemeyide gercekleştirdim 1 yıl kardeşler ödedi taksitleri ama onlarda asgari üçretl çalışanlar sonuçda hepsinin 3 yada 4 tane cocukları var sonunda herkezin gecimi zor ve ben 12 aydır ödeyemedim tokiden cıkan ew taksiterini cimer dahil başvurmadıgım yer kalmadı 1 yılın sonunda devlet ewi elimden alacak sizden ricam utanarak yazıyorum 12 ay taksitleri burdan 10 tl bile olsa damlaya damlaya göl olurmuş 16 bine ihtiyacım var ilk ve son defa bana yardımcı olurmusunuz cok utanarrak ve üzülerek yazıyorum çalışmama kalp engel ve benim allahdan başka kimsem yok verdiğim rahatsızlıkdan dolayı üzgünüm ama tek carem burası kaldı rabbim cümleemizin yar ve yardımcısı olsun inşallah hayat şartları cok zor

Üst Alt