Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] Hiç merak ettiniz mi az görenlerin dünyasını?

:) niye kızayım yaa bence güzel bi yorum olmuş.
thank you!!! :shock:

aslında romantik komedi olarakta bikaç örnek verebilirim yani başımdan geeçn. :lol:

neyse, teşekkür ettim;)

Onur taam yahu alalaaaa....Şımarma bakiimm...

Bu arada kalp gözü olayı nedir ? sen şu dizileri çok izliyorsun galibaaaa???? Karizmayı çizdirdin wala... :lol:

Başıma gelen bir olayı paylaşmak istiyorum sizlerle..Onur kadar başarılı olmayabilirim bu konuda affedin şimdiden. :lol:
Bi kız arkadaşım vardı, ozamanlar o,ben ve erkek arkadaşlarımız takılıyoruz hep.Ben,arkadaşım ve sevgilim akşamları dışarı çıkıyoruz,arkadaşımın sevgilisi çağırdığımızdaysa türlü bahanelerle bizi atlatıp duruyor..İlk başlarda ailesiyle problemleri olduğunu ve bize söylemediğini düşündük.Daha sonra arkadaşım bu konu yüzünden tartışma çıkartmaya başladı.Ve birgün öğrendik ki (arkadaş ağlayarak anlattı bize) görme kaybı varmış.Gündüz bile lens kullanarak görebiliyormuş.Geceleri ise oldukça zorlanıyormuş görmekte.İşte bu yüzden akşamları dışarıya çıkmıyormuş.Çok üzülmüş ve utanmıştım bunu anlattığında. :oops:

MERHABA GÜZEL İNSANLAR MERHABA SY ONON SANA SYIN DİYORUM ÇÜNKİ SEN SYIN KELİMESİNE LAYILSIN SENİ ÇOK TEBRİK EDİYORUM BENDE AZ GÖRENLERDEN BİRİYİM ÖYLE GÜZEL ANLATMIŞSIN Kİ VALLAHİ SANA ÇOK SAYGI DUYUYORUM AZ GÖRENLERİN YAŞAMIŞ OLDUGU OLAYLARI ANLATIGIN İÇİN TŞK EDERİM AZ GÖRENLERİN DUYGULARINI PAYLAŞAN DİGER GÜEL İNSANLARADA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Ne yalan söyleyeyim bu konuda müthiş bir komedi film çekilebilir.
çok güldüm yaa

:lol: :lol: :lol:

Az Görenler

:)

Onur güzel yazmışsın.

Ben de bir az gören olarak bazen sıkıntılar çekiyorum.

Bazen kaldırımın bittiğini farketmeyip ayağını boşa atıyorsun. Bazen (bugün) balkondan sepet sarkıtan kadının sepetine çarpıp söylene söylene yola devam ediyorsun. İş görüşmesine gittiğinde ilgili kişi sana tebessümle bakmaya başlıyor kimi zaman, hep prezentabl olamıyorsun. Başkalarıyla yolda yürürken bir başkasına çarpıp zor durumda kalıyorsun. Ve yanındaki bunu senin 'salaklığına' veriyor. Gündüz trafik ışıklarını göremeyip belki de kırmızı ışıkta yola dalıyorsun.

sevgili "altınkuş" ve diğer arkadaşlar ilginizden dolayı teşekkür ederim.

yaşadıklarını çok güzel anlatmışsın.
paylaştıkların için sana çok t.ederim.

:) :) güzel bi anlatım olmuş teşekkürler onon

GÖRÜYORMUYUM

GORME ENGELIM OLMAMASINA RAGMEN BAZEN BENDE ETRAFIMDAKI SEYLERI GORMEDIGIME INANIYORUM.GORME ENGELLI ARKADASLARIMIZ GORENLERE NAZARAN HAYATTAN DAHA FAZLA ZEVK ALABILIYORLAR VE DOSTLUKLARI ILISKILERI DAHA AZ CIKARA DAYANIYOR BAZEN ONLARIN IYIMSERLIKLERINE SASIYORUM.GERCEKTEN ONLARMI GORMUYOR YOKSA BIZLERMI GORMUYORUZ.HAYATTA OLUP BITENE SESSIZ KALAMK GORMEMEK DEGILMIDIR?

YAŞADIKLARINIZI HARİKA BİR USLÜPLA ANLATMIŞSINIZ, HARİKASINIZ TEK KELİMEYLE... GÖNÜL GÖZÜNÜZÜN HEP AÇIK OLMASI VE BU HOŞ ANLATIM DİLİNİZİN HİÇ TÜKENMEMESİ DİLEĞİYLE...

bu yazıyı yazalı epey olmuş 1,5 yıla yakın. hala okunuyosa ne mutlu bana. :)

teşekkür ederim vaktini harcayıp bu yazıyı okuyanlara.

:shock: onur

Üst Alt