Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Yaşam] O -ilk- bakış!..

Bület Bey tebirk ederim muhteşem bir yazı olmuş.Hayatımızda hepimiz bu tür şeyler yaşıyoruz ama bazen bunları görmezden geliyoruz,ama bizim bu görmezden geldiğimiz şeyleri siz ne de güzel anlatmışsınız.Yüreğinize sağlık.Bilinçli insanın olaylara bakışı da bilinçli oluyor....Tekrar tebrik ederim...
Sevgilerimle....

Çok güzel dile getirmişsin :p Paylaşımın için teşekkürler :wink:

Ellerine ve yüreğine sağlık....

OKUDUM VE KEŞKE OKUMASAYDIM DEDİM OKUDUKTAN 15 DAKİKA SONRA BUNLARI YAZIYORUM BÜLENT ÇOK HARİKA OLMUŞ YA YİNE DUYGUSAL GÜNÜMDEYİM AĞLAMAYA BAŞLADIM :cry:

Duygularını bizlerle paylaşmışsın Pegasus ...
Belki de bir çok kişi kendi halinde engelini fazla düşünmez.
Bakışlar aklımıza getiriyor, anlatıyor içinde bulunduğumuz durumu...hemde söz söylenmeden üzerimize fırlatılan bakışlar
Ben ilk karşılaşmaları ,ilk tanışmaları hiç sevmem ..Hani o ilk bakış ve süzüş vardır ya..Artık alıştım ama her zaman o fasıl hiç yaşanmasa keşke derim...
Yok yok..hani üzülüp kırıldığımdan değil ama o an aklıma geliveriyor engelli olduğum.hatırlatılıyor bir kez daha....
Düştün mü diyenler,ayağını mı burktun geçmiş olsun diyenler...
Yok ben böyle yürüyorum cevabı artık klasikleşti benim için ...
Neden oldu sorusu da malum uzun hikaye cevabı :)
Karşıdaki insanın tavırlarını izliyorum sonra bana bakıp bir daha engelime bakmaması ve onu umursamazmış gibi yapması da ardından gelen basamak :) Ha belki de umursamıyordur onu bilemem.Hiç sormadım şu ana kadar...
Ondan sonra hiç bir şey yokmuş gibi hayata kaldığımız yerden devam...

cok guzel yazılmıs bı yazı...
elınıze yuregınıze saglık...
ınsanın kalp tınısı tıtreten bı yazı...

Üst Alt