Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yavaş yavaş yok olmak... [O an]

Minevra bu olumlu düşüncelerin için sana çok teşekkür ederim burda sevdiğim arkadaşlarımla geçirdiğim zaman sayedinde kendimi çok iyi hissediyorum sizin gibi değerli insanları tanıma bir şereftir... :wink:

sana asil destek olan ailenin ve sevdiklerinin sana olan sevgisi

sevgi olmasa yasama direnci de olmaz

Çok haklısın superisi desteksiz ve sevgisiz hiç birşey olmuyor... Sizde bu yazılarınızla destek oluyorsunuz teşekkürler...

Capricorn, sağol paylaşımın için.
Güçsüz insan-savaşamayan insandır,sen savaşıyor musun?
Sen güçlüsün...

Tatlı-güzel insan...

Sevgilerimle...

Ateist motive edici sözlerin için çok teşekkürler... Biz hep birlikte güçlüyüz..

ahmetermis' Alıntı:
capri dostum canım kardeşım hayatta her şey olur her şeyde yok olur senden rıcam umudunu hiç ama hiç yıtırme allahtan ümidinide kesme bak ilerleme durdu diyosun sevindim inşallah zaman sabır umutla herşeyin üstesinden geleceğiz sağlıklı yaşamak için şu üç şeye dikkat et AYAĞINI SICAK TUT BAŞINI SERIN DÜŞÜNME HİÇBİŞEYİ AŞIRI DERİN DERİN yanı kısaca neşeni koru herşey düzelir dualarım senınle allaha emanet ol canım kardeşim

Canım abicim haklısın , bu dünyada neşeni hiç kaybetmeyeceksin, o senden kaçsada sen onu kovalayacaksın. Her ne gelirse gelsin başımıza gelmeyecek tek bir şey vardır oda yeni bir hayat , o yüzden yaşayabileceğimiz tek hayatı en iyi şekilde yaşayalım. Çünkü o BİZİM

CEREN' Alıntı:
HAYATA BAKIŞINI , POZİTİFLİĞİNİ GÖRÜNCE ENGELİNİ ÇOKTAN YENMİŞSİN ,MÜCADELEYİ KAZANMIŞSIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM CAPRİ.
DİLERİM ŞİFA BULURSUN...

...

Ceren ablacım sizler gibi mükemmel insanları tanıyan hiç kimse hiç bir şeye yenilmez. Benim kazancım sizin gibi dostlar..

Hülya ÇORBACI' Alıntı:
Bu hayata tutunuşunla daha çok güzel günler yaşayacaksın umarım capricorn.

Hayat denilen keratanın yakasına bi tutundum ki kaçamıyor benden :):)

fatmazehra' Alıntı:
ASLINDA BURDA KIMIN HIKAYESINI OKUMASAM YUREGIMIN BIR YERI ACIYOR SEN YADA BEN VEYA BIZLER HEPIMIZ IN YUREK ACITAN BI HIKAYESI VAR.. BIZIM GIBI OLMAYANLAR HEP ANLAYABILDIKLERINI SOYLERLER AMA ASLA ANLAYAMAZLAR ANLAMALARI ICIN BIZDEN BIRI OLMALARI LAZIM.. HA ONLAR BIZIM GIBI DEGIL DIYE SUCLAMIYORUM KESINLIKLE TABI AMA BIZ OZELIZ VE BIZI ANCAK BIZIM GIBI OZEL OLANLAR ANLAR.. VE CAPRI SENI COK IYI ANLIYORUM..UMUDUN HIC BITMESIN ARKADASIM.......

Çok haklısın burda o kadar yürek burkan hikaye okudum ki halime binlerce kez şükrettim, yarın daha kötü bir şey yaşamıyacağımızı kim garanti edebilir ki..

EVET SAVAŞALIM YILMIYALIM NEFES ALIYORSAKK GEKÇKALMIŞ OLMUYOZ.ALLAH BAHTINI GÜZEL ETSİN İNŞ KAPRİKOM

İçten yazılarınız için çok teşekkür ederim güzel arkadaşlarım. Hep birlikte ve elele DAHA İYİYE, dileklerimle..

Sevgiyle kalın.

kardeş neydersen et hareketlerini kısıtlama aman gözün sevim ben bunun acısını fazlasıyla cektim ben doguştan yurummuyordum küçükken köyde oldugumdan dagtaş demeden sürünürdüm bazen bileniniz varmı bilmem yemlik bile toplardım yedi yaşımda ilk tekerlekli sandalyemi aldım almaz olaydım her ondan inişimde benden bişe caldıgını anladım şimdide calacak fazla birşeyi kalmadı herzaman spor yap her gücsüz düştügünde bir daldan tutarcasına kendini bırakma hep kas erimesimi ne zıkkımdır onu üstele beni yaktı seni yakmasına izin verme geriside TAKTİRİ MUKADDERAT

ALLAH ŞİFA VERSİN

Paylaşım için teşekkürler Herşey gönlünüzce olsun hayatta zaten bir mücadele değilmi maç daha bitmedi Aksine yeni Başlıyor :wink:

ufuk442 ve burock , ikinize de çok teşekkür ederim, hayat bu daha ölmedik çok şükür. sadece nefes almak bile yetiyor bazen insana :)

Kıskanıyorum bazen..Hayata tutunmak için gösterdiğiniz çaba hayal mahsulu bir filmin kareleri gibi..Ama siz varsınız biliyorum ve yaşıyorsunuz doyasıya...Kıskanmamak elde değil..Şimdiye kadarki yaşadıklarıma şöyle bir bakıyorum ki sizin her nefeste yaşadıklarınızın yanında benimkiler solda sıfır..Capri kırdım bazen biliyorum..Bazen haddimi aştım...Sınırları zorladım çoğu zaman..Hatta eminim nefret ettin benden...Belkide ne diyor bu hayvan bile demişsindir..Kızmam emin ol hak ettiğimi biliyorum...Ben olamayn hikayeler gibi kalan hayatımla sizin yaşadıklarnızın yanında bu kadar karanlık bir karamsarlığa tutulmuşken siz..YAŞIYORSUNUZ...Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamak...Hayranım kıskanıyorum imreniyorum çok seviyorum...Büyüklüğünüzü anlatacak kelime yok yaa...BU BAMBAŞKA DÜNYA SAHİBİ İNSANLARIN ARASINDA OLDUĞUM İÇİN DÜNYA ÜZERİNDEKİ ŞANSLI KULLARDAN BİRİYİM SANIRIM TEŞEKKÜR EDERİM.....Manevi olarak hepinizleyim buna emin olabilirsiniz kalbim ve dualarım hep sizin....

arkadaşım her insan anlaşmazlıklara düşer, hatta bazen karamsarlık yaşarız. olur böyle şeyler bizz hepimiz insanız, hata yaparız. bende seni kırmış isem kusura bakma önemli olan aynı hataya bir daha düşmemek. hem ayrıca kıskanılacak bişe yok istediğinde sende içinde ki karamsarlığı söküp atarsın, yeter ki iste, işte o zaman kıskanan değil kıskanılan olursun..

güzel yazın için teşekkür ederim.

mücadele edilmesi gerektiğini bize öğreten güzel bir paylaşım olmuş
hayatın bize getirdiklerinden mutluluğu yakalıyalım herzamn bakmışınızki biz mutluluk oluvermişiz hayatta

çok geçmiş olsun, paylaşmın ve cesaretle yaklaşman güzel umarım hayat senin ve hepimiz için güzelliklerini verir..

yılmak yenilmek yok bizim lugatımızda azim var umut var mücadele etmek var bızede bu yakışmaz mı:)

çok teşekkür ederim sevgi denizi, daylight, deniz yıldızı ve şeker kız.

yorumlarınız ve desteğiniz için minnettarım. bize yakışan budur, mücadele etmek hepimizin ortak yanı. vazgeçmek yok. ;)

evet arkadaşım yaşamın her türlüsü güzeldır. Allahtan gelen bir şeyede boynumuz kıldan ince olduğu için yaşamıda güzelleştırmek bizim elimizde bir şekilde mücadelemızı sürdürmeliyiz.

engelimizle yaşamak ve onunla başarmak lazım.
düya dönüyor ve yaşam devam ediyor bizler biri birimizi acılarını sevincini paylaşarak destek olarak başarırız işallah allah her derde bir deva verir işallah arkadaşlarıma saglıklı günler dilerim

Hayatın her aşaması bir mücadele gerektirir. Önemli olan bu mücadeleleri hakkıyla vererek engelli olmayan kişilerin bile imrendiği bir yaşam sevinci serilemek yakışır biz engellilere.

Bu dünyada engelliyiz diye hayata küsmenin de kimseye bir fayda getirmeyeceğini anlamak yaşamak bağlılık adına bir gerçektir.

:D:D:Dmozaik geldi...:D
o eriyen kaslara doping yapmaya geldim dostluğumla sevgimle inancımla...;)
canım dostum asla pes etmiyosun ve allaha şükretmeyi eksik etmiyosun hayatından allah sevdiği kuluna dert verirmiş sen mükemmel bir adamsın hiç bişin seni üzmesine asla ama asla izin verme her hastalığın panzehiri MORAL'dir başaracaksın en azından hastalığının ilerlemesine engel olabilirsin inancındayım...;)seni çok seviyorum....
bunu yazan akın'ın yaşam perisi:D

Akıncım aslında yazmayacaktım ama dayanamadım:pSenin ne kadar kuvvetli morale sahip olduğunu çoğumuz çok iyi biliyoruz,birde karadeniz inadıyla birleşince bizede MAŞALLAH demekten başka yazacak birşey kalmıyor bence..:p:pHastalık senin bir kulağından girer öbür kulağından çıkar şirine ve ben yakından şahidiz ablamm..:p

Valla ben seni görünce ne eriyen kasları düşünüyorum nede derdi, gamı ve kederi gerçekten bana bir çok konuda doping oluyorsun yaşam perim :) İyi ki varsın ve iyi ki seninle tanışabilmişim. Seni seviyorum benim doğal dopingim :D

Canım ablam, bu inadımın kaynağının bi parçasıda sizsiniz, siz olmasaydınız ohoooo :) Ne mutlu bana ki sizin gibi yüreklerin arasındayım ve var olma çabasındayım. Bir insan bir çok şey başarır ama bu yalnızken mutluluk vermez, bu başarıyı paylaşacak dostlarıda olacak ki bişeye benzesin. İyi ki varsın iyi ki varsınız. çok seviyorum sizi :) mucksssssssss

hay ağzın dursun yaaaaa öpücük atmasa olmaz mannak yaaa....:D:D:D
beni sevdiğini biliyorum :rolleyes: teşekkür ederim bazen beni deli etsende triplerinle:D

Üst Alt