Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yazımızın kötü olmasının sebebi bile Friedreich Ataksi (FA) imiş

haygonra

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Bunu bir makale de okumuştum. Ama o makaleyi bulamadım. Buraya koymak istemiştim ama olmadı. Kaslarımız tam işlevini görmediği için yazımızın kötü olmasının nedeni de buymuş.

bende çalışıyorum ya,tabi masa başındaolduğum için yazı işi çokAllah tan bilgisayar var,dalga geçiyo arkadaşlar bazen çivi yazısı diye kötü ama okunuyo ne yapayım canım sağolsun:)

arkadasarimi tebrik ediyorum..ellerine saglik..bol bol vurun bu harflere..salicakla..yapani herkes yapar,,onemli olan yapamiyandir..

Doğrudur.

10 yıl önce gittiğim rehabilitasyon merkezinde fizyoterapistim boş bir deftere kalemle yazı yazma egzersizi vermişti.. Her gün çalışıyordum.

15 yıldır da bilgisayar kullandığım için yazıya pek gerek duymuyorum. Unuttum bile sayılır. :wink:

Ama parmaklarımı güçlendirmem için el lastiği ve tesbih kullanıyorum. Öneririm. :)

yüksel bu hastalığın seni yıldırmamış olması güzel şehitlik olayı biraz düşündürdü beni diyelim ki erkekler şehit mertebesinde ya kızları bekleyen senaryo ne olabilir :lol: diyeceğim o ki kardeşim böyle boş şeylere inanmayın biz sadece kaderimizi yaşıyoruz bana çok saçma geliyor böyle şeyler ha benim yazım ağırdır ama fena değil idare eder anlaşılır

yüksel kardeş elbetteki olmaz şehidin kızı erkeği...inş derdinize derman bulunur inş iyileşirsiniz...iman herşeyden önce gelir ve çok şükür sen bunu kaybetmemişsin...başka insanlara saçma gelmesi senin inançlarını sarsmasın arkadaşım...Allah büyük ve bu çekilen derdin kat ve kat karşılığını verecek inş...biz böle inanıyoruz gerisi hikaye...

hem ne kaybedersinki böle düşünerek ...eğer senin düşüncen yani şehitlik mertebesi doğruysa zaten ne mutlu sana kazananlardan olacaksın...ama inanmayanların bu konuda kaybedecek çok şeyi var ... he eğer yoksa zaten yoktur yine keybedecek bişeyin yok...
:)

bana mı bu lafın elif hanım sen bu şekilde düşünebilirsin bir şey demem sende deme oke

saçma kelimesi eğer benim inancım içinse paşa kızı lafım sana ama yok değilse hiç üstüne alınma arkadaşım oke

Üst Alt