Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yazın ortez giyme derdi için nasıl çözümler üretiyorsunuz?

Ata_Türk

Üye
Konular
59
Reaksiyonlar
1
Merhaba arkadaşlar...
Başkaları nasıl kullanıyor bilemiyorum ama, uzun bacak yürüme cihazını ilk kullanmaya başladığım dönemden bu yana tavsiye üzerine cihazdan önce külotlu çorap giyiyorum. Kış aylarında gayet rahat ve sıcak tutuyor ancak yazın hele adana gibi sıcak memleketlerde tam bir facia...
Merak ettiğim diğer yürüme cihazı kullanan arkadaşlar nasıl giyiyor ve külotlu çorap dışında bir alternatif var mı? Dediğim gibi özellikle sıcak yaz aylarında bi kapri giyememek, terlikle, şortla dolaşamamak ağarıma gidiyor desem yeridir...

Ata_Türk

Evet aynen dediklerine katılıyorum bende cihazdan önce ince tayt gibi şeyler giyiniyorum kışın sorun yokta amma yazın bayağı çile..kapri yada şortla dolaşamadım ama çok ta sorun etmedim bunu aslında.

her ne kadar sagır olsamda sızı anlamakla beraber sartlarınızı pek bılemem ama
mılletın goz zevkı ıcın sıcaktan bogulmaya mahkum degılsınız
sallayın bu sıcakta pantolonun kahrını neden cekecekmıssınız
sortuda gıyın bence

graham hakli saklayacak neyiniz var yigidin mali ortada

Ata_Türk

Valla bende yıllardIr protez kullanıyorum kapri,günlük şort hatta denize giderken deniz şortu giyip gidiyorum. benden degerlisi çöp tenekesinde elalem nasıl bakmış ah vah demiş inan umrumda değil önemli olan benim.

Üst Alt