Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 SGK ödemelerinde Sonda-TAK farkları kaç TL olacak?

Goldcath markaya 800 tl fark ödedim, hi-slip farkı çok fazla, mecbur goldcath devam.

@emrecan3842,
Zam derken SGK nın bize yaptığı ödemeye zam gelmemiş demek istedim. Yoksa beze her ay zam geliyor.

Hasta bezi,sonda, tekerlekli sandalye vs. gibi malzemelerin ödemesi SGK tarafından %40 oranında arttırıldı,yetmez ama yapacak bişey yok

Medikaller sonda için ne kadar fark alıyor şimdi bilen var mı

@enes75,

Ben bugün 2800 TL ödedim hi-slip için Medikalcim hiç bana söylemedi
Fiyat aynı dedi değişen bişey yok.

Fiyat farkları SGK tarafından %40 artırılarak 5 Ağustos tarihinde resmi gazetede yayınlandı

Merhaba arkadaşlar sonda alımında medikaller sgk nın %40 fiyat artırımı sonrası hangi marka sonda için ne kadar fiyat farkı alıyor bilenler bilgi paylaşımı yapabilir mi

Hi slip için medikalci 2250 tl dedi güncelleme dün yansımış fiyatlara.. yer Ankara MTM medikal

Arkadaşlar sgk 400tl ödemeyi arttırmış.Bu seferde firmalar 400tl zam yapmış.Değişen birşey olmadı yani tibotech fark 1300tl vermeye devam...En ucuzu da buymuş.Medicalcim farklı şehirden kargo ile gönderiyor.

@MAYBEONED4Y,

Bende aynı markayı kullanıyorum. Benden bu ay 1000 TL istediler. Zaten 6 aydır 1000 TL ödüyordum. Dediğin gibi gelen 400 TL zam son fiyat artışını karşılamış sadece, aynı fiyata devam. Allah bu sgkyı bu hale düşürenleri sondaya,beze muhtaç etsin. Başka türlü bizim halimizi anlıyacakları yok. Paramız yoksa çişimizi de yapamayacağız.

Sevgili oturan boga,20 yildir tak sonda kullaniyorum 2018 kadar hic bir fark odemeden hslip 360 tane medikaldan alip kullaniyordum 2018 baslayan fark odemeleri su an 360 tane icin 340o tl istiyor acaba sgk nin bir ay once odemeleri %40 artirdini bu sitede okudum acaba gercekte artis oldumu nedikalci olmadigini idda ediyor yine 3400 fark istiyor bu konuya acik net aciklama yaparmisinuz selamlar

SGK %40 zam kararı sonrasında medikal malzemelere de en az %40 oranında zam geldiği için SGK nin yaptığı zam eridi

Merhaba arkadaşlar hi-silip 360 adet için ben ağustos ayında 2750 tl ödedim fark veren arkadaşlar hangi medikal e ne kadar fark ödüyor yazarsa uygun olan yerden alırız

Hi-slip için 2600 tl de benim medikalcim fark alıyor (İstanbul'da firma ve bana eve teslim ediyor)

Bursa'da yaşayan arkadaşlar...360 adet hi-slip için ne kadar ödüyor ve nereden alıyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar medikalci hi-silip 360 adet için 3750 tl diyor normal mi bu fiyat yeni fiyat güncellemesi yaptı sgk geçen reçete 2750 tlydi şimdi 3750 diyor ne zaman zam geldi uygun fiyata alan arkadaşlar medikal cilerini yazabilir mi

15 ağustos da 2750 verdim medikal bu gün 3750 dedi güncel fiyat ne diyor medikalcileriniz yazabilir misiniz arkadaşlar

@idosente, @besalti20,

Sizce medikalciler kullanıcıdan 2700 tl para (ve + SGK'dan aldığı ile toplamda) kaç tl kazanç elde ederse normaldir? Yani sizde 1 kişiden 2 ayda kaç tl kazan. etmesi makuldür, fırsatçılık değildir?

Üst Alt