Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akülü Tekerlekli Sandalye için önereceğiniz akü markası var mı?

can kardeş jel aküyü ne kadar çok sarj edersen okadar iyi bide tam boşallamadan sarj et.

serkan kardeş ben öyle randıman aldım. öylede devam ediyorum. sana da katılıyorum.

sağol kardeşim haze markayı almak istyorum 5 yıl ömür biçtiler sence uygunmu bide senin fikrini alayım?

can kardeş firma adresini ve tel. numaralarını da yazsan iyi olur. başka arkadaşlara da lazım olabilir. teşekkürler.

arkadaşlar cogu firma sarj tamamen bitsin öyle sarj et dediler ozaman firmalarda sorun var bizi yanıltıyorlar biraz buarada benim akülü sandalyenin sanzımanı bozulmuştu yaptırmaya vermiştim 18 gün firmada kaldı sarjsız kaldı akü ondan verimi azaldı akünün sarj tutmuyor...

benımkındede suan 12watt 40 amper jell aku var 2 adeddı 560 lira idi. fıyatı uygun hazenın çifti 480 ise.

entel enerji büyük sanayi 1.cadde no:55 iskitler/ankara
telefon:312-3847448

480 lira uygun geldi hem 55 lik gezmeyi cok seven biriyim ne yapacan işte paraya kıymak durumundayım inan şuan dışarı çıkmaya korkuyorum sarj hemen bitecek diye allahtan evde çalışıyorumda böyle sıkıntım yok..

evet firmalar yanıltıyor. ne kadar çok şarj, o kadar çok verim. herhalde ben akü satmadığım için doğru söylüyorum.

Merhaba Ben de jel akü kullanıyorum,jel akü kuru aküden çok daha kullanışlı,kesinlikle hergün şarz ederseniz,tam boşalmadan kırmızıya gelmeden şarza takarsanız bir de arabanızı hergün kullanırsanız akünün ömrü uzuyor...Mutlaka her gece 6 saat şarzda kalsın,ben çalıştığım için hergün 20 km kullanıyorum ama akünün ömrü bu sayede kesinlikle uzuyor...

evet melek derya haklısın kırmızı üçte koyarsam randıman alacağımı düsünüyorum daha almadım bi kaç güne kadar alacam işte aküyü haze marka oldugu için aklımda iki marka haze yada topin diye haze daha uygun geldi bunu alacam ama arkdaşlar sader aküden akü almamanızı önemle rica ederim.
bence bozuk sınıf aküleri doldurma yapıp ikinci aküleri satıyorlar ben çok perişan oldum 1.5 senedir bu bb batery akü yüzünden.

benim scooter var orjinal aküleri 58 amper idi ben 60 amper mutlu akü aldım 3 yıl kullandım onlar eskidi şimdi 70 amper marin akü aldım :(jelli)şuanda şarzı çok erken bitiyor şarz makinesinin yetersiz kaldığını düşünüyorum bilgisi olan varmı?

Geçenlerde benimde akülü sandalyemin akülerinin ömrü bitti ve yeni akü arayışına çıktım:) Anında forma yazdım ve Bülent bey sağolsun hemen bana bu linki verdi ve Bilal beyle irtibata geçtim bu konuda beni biraz daha bilgi sahibi yaptı:) tabi ben aynı anda birçok yere hbr verdim araştırma yaptım ve ikinci kez bilal beyi aramama fırsat kalmadan aküyü buldum :) bulunduğum ilde aynı marka olmasa da, sorunumu çözecek aynı özellikte akü buldum ve aldım.Şu an çok memnunum :) Sizde bu linkten bilgi edinebilirsiniz.
http://www.engelliler.biz/forum/ali...urkiye-distributoru-a1-enerji-sistemleri.html

aldığınız aküler ya kalitesiz; yada dediğiniz gibi şarj cihazınız yetersiz geliyor. bir de şarj cihazınızın üzerinde kaç volt ve amper yazıyor.

sarj cihazı arabamı aldığımda gelen sarj aleti bu bb bateryi aldığım günden beri fan sesi kesintiye uğruyor bu akü bu şekilde sarj oluyor farklı farklı sonucta aküler hepsi farklı şekilde sarj oluyor.

arkadaşlar haze akü için firmamızdan fiyat alabilirsiniz 0532 334 07 35 ahmet bey
size en uygun fiyatı verebiliriz

Aynen arkadas dogru soyluyor sen akulerını bıtırmeden sarj etmeye bak cok zorda kalırsan bıtır ama alıskanlak halıne getırme onlar deepsycl ozellıgı olması lazım

kardeş bende prapleji ye katılıyorum akğlerini şarj etmek için tamamen bitmesini bekleme örneğin göstergen kırmızıya yaklaşınca şarj et sakın tam olarak bitmesini bekleme!

akü jel olsun.kırmızıyı sarıyı unut yeşilde tutmaya çalış.dolaşınca sarıya kırmızıya gelince şarj et 8 saate dolar yeşil olur.akülerin ömrü uzar.12v 55 ah çifti lamira easyli,den almıştım 6ay önce altıyüz küsür.demek ki ucuzladı mı bilmiyorum istersen sor sen bilirsin lamira eays life.tel var internetten öğrenebilirsin

Bu Aküler Akülü Sandalye İçin Uygunmudur

selam bu akü akülü sandalye için uygunmudur biten akülerim 12 v 28 a

Leoch 12V 27AH Bakımsız Kuru Akü BT-BI20013

bd97973.jpg

Akülü sandalye için jel kuru aküler hakkında tavsiyeniz var mı?

akülü sterling markatekerlekli sandalyem var aküleri bitti ne marka almalıyım alan varmı veya tavsiyeniz varmı arkadaşlar

Dryfit diye bir marka var ama bulabilirmisiniz bilemem. Daha kolay bulunur bir akü istiyorsanız Haze Jel olabilir. Kalite konusunda sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Ama akü ömrü kesinlikle ve kesinlikle kullanıma bağlıdır. En iyi aküyü bile alsanız doğru kullanmazsanız akünüzden verim alamazsınız. Temin ettiğiniz yerden kullanım ile ilgili bilgileri alınız.

perpa tic merkezi tel:02125218600 ben burdan aldım ikibuçk senedir kullanıyorum hiç teklemedi netdede sayfalrı vr ordanda bakabilirsin kolay gelsin

ama fıyatlar cok yuksek bugun bende harıl harıl her yerı aradım en dusugu 485 tl:confused:

Arkadaşıma katılıyorum en kaliteli aküyü de alsanız, akünün ömrü birazda bize bağlıdır.
Akü markası olarak bir çok alternatif var , ben ankarada bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine vigor jel akü kullanıyorum ve epeydir bi sıkıntı çıkarmadı

Benim aküleriminde ömrü bitmişti...antalya akay medikalden aldım.akay medikalin sahibide bizim gibi engelli bir arkadaş..her konuda kolaylı sağlıyor...aküleren mennunum...diğer illerede kargoyla gönderiyor....k.maraşda 10 arkadaşımıza göndermiş örneğin...fiyatı çok uygun :) be söylemeyeyim siz arayın öğrenin...

Benim aküde bitti sanırım :D benım öğrenmek istedigim jell akülerin jel takwiyesi ile yenilenebildigini duydum ne derece doğru sizce..

Benim arabamın akuleri Hemen bitiyor...Değiştirmek istiyorum.

Arkadaşlar tekerlekli sandalyemin aküleri artık Hıc dayanmıyor..en ufak bir rampada duruyor,aküler eskimiş..Değiştirmek istiyorum,Tanıdığınız önereceğiniz kimse varmı.

akülerimi verecek kımse yok mu,yenısını aldıgımda

Üst Alt