Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Ceken var mı parayı
Ben cektim sabah 7.30 da hesaplarina gecmeyenler biraz beklesin yogunlukdan zaman alabilir karti olanlar ptt kurumdan takip edebilir kart no yazar ve kartiniza aktaril yazar karti olmayan ilk kez alicaklar eft islemi veya ptt giseden alabilir

Not yeni odenen yardimlar
Daha önce
450 500 550 600₺ olara yapılan ödeme zamlı olarak En düşük 850 950 1100 1250 şeklinde verildi

Ptt müşteri hizmetlerini aradım ödemeniz hazır herhangi bir ptt şubesinden alabilirsiniz dedi ptt ye gitmeden ziraat kartıma aktarmak istiyorum kurum ödemelerine girmek mümkünmü bu ne biçim sistem ya yoğunlukmuş tabi yoğunluk olacak hizmet vereceksin sistemi ona göre yapacaksın

ibrahim118

Yahu tekrar ediyorum bu memlekette normal insan gibi işleyen hiç bir şey yok,, sabah 7buçuk 8gibi attım hâlâ gelecek hesabıma, Allah bilir hangi ay gelir 😅

ibrahim118

Yahu tekrar ediyorum bu memlekette normal insan gibi işleyen hiç bir şey yok,, sabah 7buçuk 8gibi attım hâlâ gelecek hesabıma, Allah bilir hangi ay gelir 😅
Aynen öyle arkadaşım nasıl bir düzen ve sistem se insanların piskolojisini bozuyor yapacak birşey yok sabır dursun hesapta bir kac gün

Evet 3 tane 18 yaş altı çocugum var ondan 1.400 yatmış

Geçen ay 500 çektim 3 çocuk var
1.400 oldu

Bende çözemedim 150 tl nereden geldi aile destek ödemesi 1.400 tl görünüyor

tamam işte 500 alanların 950 tl oldu 3 çocuk içinde 450 tl yatıyor toplam 1400 tl yapıyor hesap doğru

A.garip
Nasıl başvuru yaptığını anlatırmısın bende başvuruyorum ama onaylanmıyor üzerimizee hiç bir malvarlığı olmadığı ve %78 engelli raporum olduğu halde o desteklere nasıl başvuru yapmalıyız ?

Ebru101 gelir düzeyin düştü sanırım,Cocuk yardıımı da yapılmiş sana.aman fazla olsunda eksik olmasın boşver sorgulama ))

Aile Destek ve Diğer Yardımlara Nasıl Başvurulur ?

Merhabalar %78 görme engelim var ve üzerimize ailemin hiç bir mal varlığı olmamasına rağmen aile destek ve diğer yardımlar kabul edilmiyor nasıl başvurabilirim detaylıca anlatabilir misiniz kabul edilmesi için

Şimdi ptt ye gittim hesaba yatmış ama yarın verilecekmiş ödemeler yarın

Ebru101 gelir düzeyin düştü sanırım,Cocuk yardıımı da yapılmiş sana.aman fazla olsunda eksik olmasın boşver sorgulama ))

gelir düzeyinin düşmesiyle alakası yok bizde 500 alıyorduk bizimde 950 oldu 450 alanların 850 550 alanların 1100 600 alanların 1250 tl oldu 18 yaşından küçük olan çocuklar içinde çocuk parası eklendi

Şimdi ptt ye gittim hesaba yatmış ama yarın verilecekmiş ödemeler yarın

ne alaka bugün bir sürü kişi çekti bende çektim

eyupaktas98

2022 aylığı için sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına , engelli kartı için sosyal hizmetler il müdürlüğüne , ekonomik destek paketi için e devlet üzerinden başvuru yaptım...

Matsuyama sen maaşını çekmişsin ptt gişe görevlisine sordum çeken var diye o maaşını çekmiş sabahın 7.30 nda dedi milleti yanıltma gelip burda sosyal yardım çektim diye ödemeler yarınmış

Arkadaşlar il il yatırıyorlarmış mesela İzmir yatmış Ankara yatmamış gün içinde yatacakmış Aydın yatmış m

Matsuyama sen maaşını çekmişsin ptt gişe görevlisine sordum çeken var diye o maaşını çekmiş sabahın 7.30 nda dedi milleti yanıltma gelip burda sosyal yardım çektim diye ödemeler yarınmış

yaw birader boş yapma bir sürü insan çekti ne maaşından bahsediyorsun maaş ayın 9 unda yatıyor benim doğum tarihi son rakamı 4 950 tl ailr destek paketi çektim ne boş adamsın

çık üstteki mesajları oku aile destek paketini bir sürü çektim diyen insan var at gözlüğünü çıkar

Ben cektim sabah 7.30 da hesaplarina gecmeyenler biraz beklesin yogunlukdan zaman alabilir karti olanlar ptt kurumdan takip edebilir kart no yazar ve kartiniza aktaril yazar karti olmayan ilk kez alicaklar eft islemi veya ptt giseden alabilir

Not yeni odenen yardimlar
Daha önce
450 500 550 600₺ olara yapılan ödeme zamlı olarak En düşük 850 950 1100 1250 şeklinde verildi

Colebnela nickli arkadaş bak bakayım bu adam çekmiş mi çekmemiş mi boş boş konuşup burda milleti sen yanıltma

Hâlâ yatacak bekliyoruz, ne veremlik bir sistem be,, koca devlet bi siteyi yönetemiyor ama araba yaptık diye hava atıyorlar, o araba da yolda bırakır 😂😂

Ptt kurum açılmıyor bile sabahtan beri gelip burda yanlış bilgi vermeyin ayıp yürüyemeyeni var gidemeyecek olanı var

Colebnela
nE YALAN SÖYLEMESİ BE
Başvuru Tarihi 29/06/2022
Son Ödeme Miktarı1.450,00 TL
Son Ödemenin Durumu ödemeniz hazırdır
Yardımın Durumu Devam Ediyor
ŞU AN YOĞUN AÇILMIYOR AMA BEN SABAH KAÇ KEZ GÖRDÜM

ARZU NUR YILMAZER ne yaptın aldın mı?.Ben sydv gittim yatmış dedi ama hesapta yok

Artık sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'nı aramak istemediğim için az önce son bir kez daha baktım sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmına evet yatmış ama PTT kurum ödemelerine giremiyorum bu ne yoğunluktur arkadaş bir müsaade edin de ben de paramı alayım 1 saattir bununla uğraşıyorum

Barda5 biliyorsun biz iptal etmiştik tekrar başvuru yaptım
iptal ettiğimiz başvuru üzerinden mi para alacaz birde
ben daha onaylanıp onaylanmadığınıda bile göremiyorum
günlerdir sistem yoğun

derbeder47
bEN TEKRAR YAPMIŞTIM TEKRAR ETTİĞİMİZ TARİHİNDEN İTİBAREN İLKİNDEN DEĞİL
e DEVLETE BAK O BAZEN AÇILIYOR

Barda5 yani yeni başvuru öylemi bende tekrar yeni başvuru yapmıştım

sosyal yardım sorgulamaya girebildim ama yatan para yok

Merhabalar %78 görme engelim var ve üzerimize ailemin hiç bir mal varlığı olmamasına rağmen aile destek ve diğer yardımlar kabul edilmiyor nasıl başvurabilirim detaylıca anlatabilir misiniz kabul edilmesi için
e DEVLETE GİR aile ve sosyal hizmetler bakanlığı sayfasına gir oradan yap ya da bulunduğun yerdeki sosyal yardımlaşma vakfına git
Engelli maaşı alıyormusun

sosyal yardım ödemede gözüküyor PTT kurumda da gözüküyor para fakat atmye gittiğimde malesef yok para nasıl iş anlamadım PTT parayı kullanıyor galiba neden aktarimiyorki

Üst Alt