Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Bu elektrik yardimi ödemesini yapabilenler olmuştu hangi tarayıcısı ile yaptilar mobil crome giriyorum borç sorgula dedigimde ne hata veriyor ne borc gosteriyor tarayci kaynaklidir dedim 3 tane ile denedim halen ayni illa bilgisayarmi olucak ödemek için

Bende 5dk önce aktardım hesabıma,, tahmini ne zaman yatar sizce hesaba
Gecen ay kuveyte attitigimda 10 dk sürmüştü elektrikle birlikde

ARZU NUR YILMAZER e ptt ve aktarma demeyin,kızcağız 10 gündür az mücadele etmedi ))

Ödemenin gunu gelmeden hicbir eft islemi yapilmaz yapilsa dahi ileri tarihli olur 29 dan beri odeme gozuyor bende 8 oldugu icin eft ekraninda bile gorunmedi karti olmadigindan diycem belki ileri tarihli yapmistir ama oda gunu gelmeden aktarilmaz zaten

Ptt den çıkarmısınız sozin yüzunüzden gireniyorumki işlem yapayım 😃

Gecen ay kuveyte attitigimda 10 dk sürmüştü elektrikle birlikde

Ödemenin gunu gelmeden hicbir eft islemi yapilmaz yapilsa dahi ileri tarihli olur 29 dan beri odeme gozuyor bende 8 oldugu icin eft ekraninda bile gorunmedi karti olmadigindan diycem belki ileri tarihli yapmistir ama oda gunu gelmeden aktarilmaz zaten

Benim 27 sinde yaptığım eft dün sabah 9.30 da sisteme düştü ziraate
9.30 u bekleyin

Şuan hiçbir işlem yapmıyor ptt kurum ödemeleri açılsada hata veriyor ne illet bisey bu elektrik desteğinde de böyle zulüm etmişti yine aynı

Şuan hiçbir işlem yapmıyor ptt kurum ödemeleri açılsada hata veriyor ne illet bisey bu elektrik desteğinde de böyle zulüm etmişti yine aynı

Bende 4.5 kere denedim zaten zar zor oldu, iptal etmeden devamlı sayfa yenileyin oluyor

Bende de hesabınıza aktarabileceğiniz kurum ödemesi bulunamıyor diyor ama aile destek ödemesi görünüyor

PTT kurumda ödeme görünüyor ATM de yok sıfır

sizlere mesaj geldimi aile destek ödemesi yaptırılmıştır diye geçen ay mesaj gelmisti

PTT kurumda ödeme görünüyor ATM de yok sıfır

sizlere mesaj geldimi aile destek ödemesi yaptırılmıştır diye geçen ay mesaj gelmisti

Aynısı bendede var bekleyecez

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'nı aradığımda bizim sistemlerimizi henüz yansımamış siz nasıl görüyorsunuz diye sordu ben de PTT kurum ödemelerine yansımış ama sosyal yardım bilgilerini sorgula da görünmüyor dedim gün içerisinde yansır dedi

Bende yatan bisey yok ya dostlar.aile sosyale girdim e devlette ödeme devam ediyor demesine ragmen yatan birsey yok.22 Ekimde basvuru olmustu.bu ay yatmıcakmiki acaba.devam ediyor yazdiğında basvurun kabul olmus alirsin diyolardı.

Bende yatan bisey yok ya dostlar.aile sosyale girdim e devlette ödeme devam ediyor demesine ragmen yatan birsey yok.22 Ekimde basvuru olmustu.bu ay yatmıcakmiki acaba.devam ediyor yazdiğında basvurun kabul olmus alirsin diyolardı.

28 Haziran'da başvurmuştum 29 temmuz'da onaylandı ilk desteği eylülde aldım 2 ay bekledim yani muhtemelen sizi de bekletecekler şu an görünmüyorsa önümüzdeki ay takip edin

Destek ödemeleri TC numaraya goremi yatıyor.ptt hesap da para görünüyor ATM de 0 bakiye diyor.

Arkadaşlar herkese aynı cevabı yazmaktan yoruldum neden geçmiş yorumları biraz olsun okumuyorsunuz inanın hepimiz aynı yolun yolcuyuz siz hepimiz yardım almaya çalışıyoruz ama bir cevabı herkese yazmak çok tuhaf bir kez daha tekrar edeyim bu yardımı alanlar var PTT kurumu ödemelerinde görünüp de alamayanlar var sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfını da aradığımda daha tam anlamıyla sisteme düşmediği için gün içerisinde düşeceği söyleniyor PTT kurum ödemelerinde görünür ancak sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında görünmediği müddetçe alamıyorsunuz ben de alamadım lütfen geçmiş yorumları da okuyun hep aynı şeyleri yazmayalım

Ptt den çıkarmısınız sozin yüzunüzden gireniyorumki işlem yapayım 😃

Benim 27 sinde yaptığım eft dün sabah 9.30 da sisteme düştü ziraate
9.30 u bekleyin

Cokdan biraktim baska zaman oderiz elektrik i 😂😂😂 edevlete bi girdin sistem coktu 😂😂

Arkadaşlar herkese aynı cevabı yazmaktan yoruldum neden geçmiş yorumları biraz olsun okumuyorsunuz inanın hepimiz aynı yolun yolcuyuz siz hepimiz yardım almaya çalışıyoruz ama bir cevabı herkese yazmak çok tuhaf bir kez daha tekrar edeyim bu yardımı alanlar var PTT kurumu ödemelerinde görünüp de alamayanlar var sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfını da aradığımda daha tam anlamıyla sisteme düşmediği için gün içerisinde düşeceği söyleniyor PTT kurum ödemelerinde görünür ancak sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında görünmediği müddetçe alamıyorsunuz ben de alamadım lütfen geçmiş yorumları da okuyun hep aynı şeyleri yazmayalım

Benim odemedede cekildi yaziyordu gorunmuyordu sadece ptt de vardi yogunlukdan sosyal kartlara gecmesi zaman aliyor gece 3 gibi falan gozukmeye basladi zaten sosyalde yokdu halende yok

Cokdan biraktim baska zaman oderiz elektrik i 😂😂😂 edevlete bi girdin sistem coktu 😂😂

Evet e-devlet'e giriyorum ama bir türlü çıkamıyorum çünkü hiçbir işlem yapamıyorum ayrıca bir anekdot hatırlatayım PTT kurum ödemelerinde görünse de sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında ödemeniz hazırdır yazmadan çekemiyorsunuz sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında ödemeniz hazırdır dediğinde paranızı aktarabilir ya da gidip çekebilirsiniz arkadaşlar bir zahmet e-devlet'ten çıkar mısınız hiçbir yere giremiyorum 😁

Benim odemedede cekildi yaziyordu gorunmuyordu sadece ptt de vardi yogunlukdan sosyal kartlara gecmesi zaman aliyor gece 3 gibi falan gozukmeye basladi zaten sosyalde yokdu halende yok

Evet o sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında bende de çekildi diyor o geçtiğimiz ayın ödemesiydi yeni ödeme sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında görünmüyor henüz güncellenmedi

Evet e-devlet'e giriyorum ama bir türlü çıkamıyorum çünkü hiçbir işlem yapamıyorum ayrıca bir anekdot hatırlatayım PTT kurum ödemelerinde görünse de sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında ödemeniz hazırdır yazmadan çekemiyorsunuz sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında ödemeniz hazırdır dediğinde paranızı aktarabilir ya da gidip çekebilirsiniz arkadaşlar bir zahmet e-devlet'ten çıkar mısınız hiçbir yere giremiyorum 😁

Evet o sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında bende de çekildi diyor o geçtiğimiz ayın ödemesiydi yeni ödeme sosyal yardım bilgilerini sorgula kısmında görünmüyor henüz güncellenmedi

Benim sadece PTT kurum ödemelerinde gorunuyor diger yerde halen gorunmuyor hazir falan yazmiyor gecen ay hazir yaziyordu ptt de gorunmuyor bu sefer tam tersi oldu ama ben cektim 😇

en sağlıklısı ptt internet hesabı açtırmak..Gün içinde yatar heralde malum kişi bugun için yatacak demişti.

Beklemekten başka çaremiz yok çekenler güle güle harcasın derdimize derman olacak bir miktar değil ama hiç yoktan iyi

en sağlıklısı ptt internet hesabı açtırmak..Gün içinde yatar heralde malum kişi bugun için yatacak demişti.

PTT internet hesabı bi işe yaramıyor, yardım parasını göremiyorsun yada ön yüklemeli kartını tanıtamıyorsun,,

Beklemekten başka çaremiz yok çekenler güle güle harcasın derdimize derman olacak bir miktar değil ama hiç yoktan iyi

Sagolasın da hâlâ gelmedi hesaba

ARZU NUR YILMAZER şükür ben yine bi şekilde ihtiyaçlarımı karşılarım,sağdan soldan borç alarakta.Senin gibi hanım arkadaşların tek geliri bu sosyal destekler,kimden isteyeceksiniz?kime gideceksiniz.Dünde demiştim önce bana muhtaç ol politikası.yazık günah

yıldırım1

Bu halde yaşatanlar utansın
Allah hepimizin yardımcısı olsun

PTT internet hesabı bi işe yaramıyor, yardım parasını göremiyorsun yada ön yüklemeli kartını tanıtamıyorsun,,

Sagolasın da hâlâ gelmedi hesaba

Gelecektir
27 ekimde transfer ettiğim ödeme günumde 10 gün sonra 9.30 da sisteme düştü
Ziraaate yansıması 1 saat civari sürebiliyor öğlene kadar bekleyin

Aile destek programında, Ödeme çekildi devam ediyor yazan var mı hiç arkadaşlar? Bana yatmamış şuan

Aile destek paketi miktarları bu ay güncellenecekti, yeni zamlı rakamlar hesabına yansıyan var mı ?

Aile destek ödemesi yattı edevlette gözükmüyor ama ptt hesabıma girdigimde 1.400 tl para yatıgını gördüm Ne alaka 1.400 yattı onuda anlamadım 😂

18 yaşından küçük çocukların varsa çocuk başına para yatırıyolar ondan 1400 yatmıştır

Üst Alt