Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Hâlâ görünmüyor aile destek paketi,, vermekten vazmı geçtiler acaba 😂😂

Saat 8 hâlâ yok,, bunlar cidden insanlarla dalga geçiyorlar ya,, şimdi işin yoksa 2kere git pttye

Ben engelli maaşını çektim şimdi,maalesef yatmamış.Gün içinde yatar belki diye tahmin ediyorum.

bizim daha engelli maaşıda yatmadı ayın 9 unda yatacak siz yine onu aldınız bari 🤣

Herkese aynı gün yatıyor bu,il il dğişmiyor ki.Ben şimdi baktım yok hesapta.

aylinbars çok karışık bir durum. istanbul da şu an yatan yok. alan varsada kendini şanslı görsün. bir program hazırladılar. bir iki ay ödediler azdan çoktan. şu an Türkiye genelinde ne alan var ne de bilgisi olan. madem bu programı yaptınız. her ayın 5 i 10 arası ödemeler diye açıklama yapında. insanları ikleme sokup oynamayın. yazık.

[FONT=&quot]PTT Üzerinden Yapılan Kurum Ödemeleri Sorgulama ve Hesaba Aktarma
Ödenecek kayıt bulunamadı.[/FONT]

İstanbul aile destek yatmis diyorlar cekmis biri 900 tl

kim diyor Allah aşkına ne alaka istanbul yattığında herkese aynı anda yatıyor kulaktan dolma bilgilerle hurafelerle insanları boşa ümitlendirmeyin ki zaten 900 tl diye bir yardım yok 850 950 1100 1250 şeklinde verilecek

6 Eylül'de gece 12'den sonra PTT kurum ödemelerine geçmişti 7 Ekim'de yine gece 12'den sonra PTT kurum ödemelerini geçti yani uzun lafın kısası bu saatten sonra beklemeyin hep gece 12'den sonra geçtiğini gördük

ben bizim buradaki sosyal yardımlaşmayı telefonla aradım net bir gün vermediler bu hafta içinde yatacak dediler

Yılan hikayesi oldu bu yardım bı gün söylenir o gün insanlar gittip alır ne gün belli ne zamanı

ARZU NUR YILMAZER
Kaynak ?
Bana henız yatmamış
Ödeme yapıldığında sms ile bildiriliyor geçen ay öyle olmuştu SMS gelmeden ya da haber ver sana ödeme olursa

Adem 1971

Aynı şeyleri ben de yazdım henüz hiç kimseye yatmadı ödemeyi aldım diyenler yalan söylüyorlar her gece 12'den sonra geçtiğini gördüm önceki aylarda ve sabahına SMS geldi yine böyle bir plan uygulanacağını tahmin ediyorum ayrıca buradaki sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'nı telefonla aradığımda biz de bilmiyoruz aile sosyal politikalar bakanlığından haber bekliyoruz diyorlar

144 ü aradım saat 4 den sonra yatacak dedi doğru mu söylediler sallamak için mi söylediler orasını bilmiyorum

144 ü aradım saat 4 den sonra yatacak dedi doğru mu söylediler sallamak için mi söylediler orasını bilmiyorum

😃😃😃
Aile ve sosyal politikalar bakanlığının sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'na bile söylemediği arihi saati müşteri temsilcisi biliyorsa ben buna gülerim İnşallah doğrudur

😃😃😃
Aile ve sosyal politikalar bakanlığının sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'na bile söylemediği arihi saati müşteri temsilcisi biliyorsa ben buna gülerim İnşallah doğrudur

144 ü aradığımda başlangıçta aile destek paketinden bahsediyor ve ödemeler her ayın ilk haftası olacak diyor bugünde ilk haftanın son günü bugün yatması gerekiyor

başka illere yatmış adamın biri dekontta attı 1100 tl + 600 çocuk parasıyla 1700 tl yatmış

buraya fotoğraf nasıl ekleniyordu ekleyeyim

başka illere yatmış adamın biri dekontta attı 1100 tl + 600 çocuk parasıyla 1700 tl yatmış

buraya fotoğraf nasıl ekleniyordu ekleyeyim
Benim e devlet de devam ediyor yazıyor ve ne kadar alacağım da yazmıyor an itibari ile Şehir Aydın

Benim e devlet de devam ediyor yazıyor ve ne kadar alacağım da yazmıyor an itibari ile Şehir Aydın

bu şikayet varda konu açmışlar orda gördüm bende adam e devletten ekran görüntüsü attı önceden 600 aliyormus bu ay zam ve çocuk parasıyla beraber 1700 tl yatmış Erzincan'da oturuyor dayi

Üst Alt