Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni lütfen söyle 😃🤍

İçinde iyilik beslemeyen insanlar size kötü bir hayat sunar.

Samsun'da milli takım maçı varken sanat müziği konserine geldik ya, benim arkadaş için yiyeceğim çiğ tavuk kontenjanı dolmuştur sanırım.

Dostluk yoldaşlık gibi kavramların gereklerini yerine getiremeyenler, ne kadar iyi insan olsalarda benim nezdimde yararsızlardır.

Sizin kadar vefalı olamadık..insanlık adına özür dilerim sizden😔

Yaşadıklarımız bizim elimizde olmayabilir.
İyi veya kötü olmak bizim tercihimizdir.

Hayat dostlarımla güzel,iyi ki varsınız 😌🥰

Kendi hayat hikayeni yazarken, kalemi başkasının tutmasına izin verme.

Bazen diyorum ( ve gerçekten istiyorum) bütün egomu sileyim. Mütevazi olayım, kibirden ve cehaletten eser olmasın bende. Sonra işte kaldırımda yürürken karşıdan gelenin önünden çekiliyorum, bakıyorum ki karşımdaki mahsus karşıma geliyor yine. Kendimi tümüyle ilkel genlerime bırakıp üstüne gidiyorum ve çekiliyor...

Yani gerçekten bu toplum diyor ki mütevazi olursan seni s.... Senden korkmasam bela olacam sana diyor. Benim korkmam lazım diyor. Lan sonra başını kaldırıyorsun dayı dayı gidiyorsun önüne gelen çekiliyor ve sen utanıyorsun bir müddet sonra.

Yaw Allah'ın bu millet niye böyle. İnsan olayım diyosun olma diyorlar. Maymun oluyorsun bu sefer onlar insanı oynuyorlar.

Eskiden burası çok güzel bir yerdi, kaliteli insanlar vardı, ne konuştuğunu bilen kültürlü güzel dostlar vardı..tartışma olsa bile saygı sevgi içinde olurdu.
Görüyorumki artık burası çarşamba pazarına dönmüş..her türlü hakaretlerin havada uçuştuğu,insana saygının sevginin olmadığı bir yer oluvermiş.
Artık benim içinde bu platform saygınlığını yitirmiştir.. üyeliğimi ister silin ister dursun fark etmez..keza alışkanlıktan dolayı girer çıkarım hepsi bu olur bu saatten sonra.

Yeni gelen arkadaşlar,artık beni etiket yapıp soru sormayın ricam olur..kıramıyorum cevaplıyorum ama artık gercekten bana soru sormayın.

Eskiden burası çok güzel bir yerdi, kaliteli insanlar vardı, ne konuştuğunu bilen kültürlü güzel dostlar vardı..tartışma olsa bile saygı sevgi içinde olurdu.
Görüyorumki artık burası çarşamba pazarına dönmüş..her türlü hakaretlerin havada uçuştuğu,insana saygının sevginin olmadığı bir yer oluvermiş.
Artık benim içinde bu platform saygınlığını yitirmiştir.. üyeliğimi ister silin ister dursun fark etmez..keza alışkanlıktan dolayı girer çıkarım hepsi bu olur bu saatten sonra.

Yeni gelen arkadaşlar,artık beni etiket yapıp soru sormayın ricam olur..kıramıyorum cevaplıyorum ama artık gercekten bana soru sormayın.
Son derece haklı. Kaldı ki ben de bir süre ara vermiştim. Burada çok farklı fikirlere sahip abilerimiz vardı ama kimse raddeyi aşmıyordu, insanlar değil düşünceler tartışıyordu.

Çok garip gerçekten.
Millet işsizlikten kırılıyor.
Bazı insanlarda engellerinin arkasına saklanıp işten nasıl kaytarsam da nasıl izin alsam diye çeşitli yollar arıyor 😄

Üst Alt