Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Şu zamana kadar bi çok tuhaf konu başlığı gördüm burda ama buna baya bi güldüm 😂Onay bekliyor bi de hahahahh 😂

Bayramınız mübarek olsun; herkese iyi bayramlar dilerim..

Vardır sizin de bir çay koyup, gelmesini sabırla beklediğiniz..

Dünya sıkıntıları her şeyimizi çaldı bizden...buruk bir bayram.. üzüldüğüm anlatmak istediğim paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki.. içine at yutkun gitsin boş ver.

Ben buraya hep hüzünlü şeyler yazmaya gelirim ama burası Eğlence Hobi Mizah Oyunlar bölümünde 😁

Bayramda akın akın gelen misafirlere kahve çay tatlı servisi yaparken benim iç sesim 😒🤣

Beyaz bir papatya gibidir bir kadının yüreği;

Saklamasını bilirsen

Hep korur o ilk günkü güzelliğini.

Nerde olsa tanırım İkizler burcu dengesizliği ay pardon kararsızlığı bu 😏😜

Her uyduugumda artık ölme ile dünyada kesin bir cizgidesin ölecek mezara girecek yastasın diyorum.
Az zaman sonra belkide dünyada kimsem kalmayacak cok zaman kalmadı

Günaydın... Cümleten Hayırlı Cumalar Olsun...

Gerçeği kabul etmek kolay değil ama doğru olandır. Önemli olan doğru olmaktır, bu yola katlanmaktır. Sonuçta gerçeklerden kaçamaz insan, en iyisi doğru olana hazır olmaktır.

Bazen düşünmeden, doğru mu yanlış mı demeden içindekileri dökmek istiyor insan...

Bilge bir doktor
En iyi ilacın
İlgi ve sevgi olduğunu söylemiş...

Ya ise yaramazsa...?
Diye sormuşlar....

🤔 🤫 🙄

Üst Alt