Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Dayanamıyorum ya yediğim köfteyi gözünde büyüttüler ! Ben isterim çocuğum olmasını bi cıftlıgım 3 dairem olmasını! Aşık olduğum adamla olmayı istiyorum Allahım! Köfteyi çok gördüler

İyi niyetlerim iyi niyetlerim iyi niyetlerim iyi niyetlerim iyi niyetlerim......

Ah benim iyi niyetlerim..son 1 hafta içinde bu kadar bunaldığımı bilmiyorum.

İlk defa kendime saçma sapan bir şarkı olsa da bu şarkıyı kendime yolluyorum..

Şu anda kafayı kırdım teşekkür ederim hepinize.

Sonunda kafayı kırdım teşekkür ederim hepinize

trans arkadaşımın doğum gününden erken ayrıldım akşama kuzenimin dini düğünü var

Kedilerimi çok seviyorum ama hafta sonları sabah sabah beni uyandırdıklarında bi cinlerim tepeme çıkmıyo değil 🤬Sabahın 6sından beri uyanığım yaa 😭

Filistin'deki yapılan katliamın soykırımın intikamını tez vakitte al ALLAH'ım.. intikam alıcıların en hayırlısısın sen 🤲🤲🤲

Yeni bir şeyler söylemek lazım...😏

Konuşurken parmaklarıyla tırnak içerisinde söylemek istediğini anlatmak için o işaretleri yapıyonuz ya bi gülesim geliyor :)

Onu bazen istemsiz bende yapıyorum 😅

Ben çok yapıyorum ! mac72 mimik ve jestim çok fazla çünkü

Bi işimde tereyağından kıl çeker gibi olsun ya. İlla bi stres illa bi uğraşma vs vs. vs😐

Kıskanç ve hased gözlere elemlere fiş kem gözlere şiş

Dörtten beşe kadar olan vakit geçmiyor ya 😡 deliyorum...

Mutluyum
url=https://hizliresim.com/hwwmyy0]
hwwmyy0.jpeg
[/url]

Severek ve isteyerek herkese yardımcı oluyorum😊 kimsede iyiki varsın oğuz demedi be😒 bir acı kahveyi bile çok gördünüz 🥴

Tabi ki işin şakası..😂😊

"Kadıköy'de motosikletli 2 şahıs, içinde hasta olduğuna inanmadıkları ambulansın önünü kesip kontrol ettiler." İki gün sonra kendi hastaları olup ambulans çağırdıklarında da " Niye geç geldiniz" diye şöförü dövmeye kalkarlar

Harbiden öyleymiş; erkeğin de çakalı, aslanı varmış ve bir sürü çakal, bir aslan etmezmiş.

Ülkendeki kuşlardan ne haber vardır
Mezarlardan bile yükselen bir bahar vardır

@mac72, malesef ülkemiz çakalların dans ettiği, aslanların sustuğu bir hale büründü, halbuki bir kükremeye bakiyor herşey, herkes haddini bilecek uleeen mı diyeyim 😊😝😝

Keşke kendini bırakıp gidebilse insan.

Ama olmuyor.

@mac72, malesef ülkemiz çakalların dans ettiği, aslanların sustuğu bir hale büründü, halbuki bir kükremeye bakiyor herşey, herkes haddini bilecek uleeen mı diyeyim 😊😝😝
Aynen

İnatla girmeyin soy sop faslına
Kurtsa kurt itse it döner aslına
Rum ülkelerinde Oğuz nesline
Peygamber kavlince öz verilmeli.

Son düzenleme:
Üst Alt