Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıskanclık hased yakar ! Ben Oyuzden Deil doğamda bu hisler yok çok şükür

• Beğen
Reaksiyonlar: drn*
Dün, bugün ve yarın derken koca bir ömür ziyan etmişiz...

Cok tuhaf herseydi bugün copun kurtlanmasın mı yoksa iş yerinde 65 70 yaşındaki kasının hırsızlık yapıp polis cagrilmasimi

• Beğen
Reaksiyonlar: drn*
Bence ben bu siteye girmiyocem ! Devletsel haklar için sorum yok ! Engelli koca adayı aramıyorum ! Allahima sukurler olsun gayet aklım başımda devlet şirketinde sekreterlik yapıyorum gizli ve özel bilgiler le çalışma yetkim var ! Hollanda’da çevrem çok yok ve yanlız yaşadığım için bazen sıkılıyorum diye giriyordum ! Site bekciligini yapmak istemiyorum ! Dolayısıyla uzunca süre girmem heralde !

@-mka @_mka ben bu sitede metaneti ve hayatıyla en etkileyen insandı Allah seni Firdevs cenettine koysun peygamberimezede komşu etsin amin

Giden bi şekilde yolunu buluyor. Asıl kalana yazık, mazi ile baş başa kalıyor.

Bu gece fazlası ile sitemkar'ım. Zamanındaki sevgililerime arkadaşlarıma ve tüm eskilere.... şimdi üzgün gönlü yaşlı biriyim

Akşam akşam insanın moralini bozmak için elinden geleni yapıyorsunuz valla..

Bu insan müsaitmi müsait olabildi mi..dönüş yapmak için vakti oldumu vs..sormadan bilmeden kafasına göre takılanlar..

20li yaşlarımdaki gibi bu saatte taksime gidip bira içme isteği çık aklımdan. Yalnız başına napcan...

Babam kahvaltıya çağırıyor.

Sence ben o kadının evine adım atar mıyım?

Doğuştan anksiyete nasıl oluyor.

Dünyaya geldiğinde bebekkene ben bu dünyada nefes alamıyorum bunalıyorum deyip doktora mı gitmiş. @OğuzHan112

Arkadaş grubum damarıma basarsa bende onların arasına fitne yollarım birbirlerini yerler.

Turkiyede yaşamak için bi özlemim vardı artık bugünden sonra yok hatta parası olanında neden bukadar Avrupa’ya kaçmaya çalıştığını anlamayıp yadırgardım suan hepsinden özür diliyorum

Türkiyede paran varsa yaşarsın. Yoksa sürünmeye el mahkum.

@Kirlielmasim
Hyr az önce bir adam evini kiralamış kiracı kediler beslemiş eve iyi bakmamış hasta belliki ! Ev sahibi zor çıkarmış ! Ben burda ev sahibine bişey demedim sadece o kedi besleyen kiracıya dua ettim inşallah şeninde evin olur zengin olursun diye ! Sadece bukadar ! Laflar ı sündürdüler çarpıttılar bedualar ettiler bana ! Diyom ki ben fakir gariban belliki hasta birine dua ettim ev sahibini katmadan yüzlerce mesaj attılar garip garip ! Yani bi garibanin hastanın iyi olmasına dua etmek bile suç sanki ! Ben artık Özlem duymuyorum orda yaşamaya

Hyr az önce bir adam evini kiralamış kiracı kediler beslemiş eve iyi bakmamış hasta belliki ! Ev sahibi zor çıkarmış ! Ben burda ev sahibine bişey demedim sadece o kedi besleyen kiracıya dua ettim inşallah şeninde evin olur zengin olursun diye ! Sadece bukadar ! Laflar ı sündürdüler çarpıttılar bedualar ettiler bana ! Diyom ki ben fakir gariban belliki hasta birine dua ettim ev sahibini katmadan yüzlerce mesaj attılar garip garip ! Yani bi garibanin hastanın iyi olmasına dua etmek bile suç sanki ! Ben artık Özlem duymuyorum orda yaşamaya
Takma insanları boşver

Türkiye’deki insanların çoğu isteğimi kaçırdı ben gerçek ailemi görmeye gidiyorum ! Ailemi görmek için sadece! İspanya İtalya Paris gibi yerlerde tatil etmek varken günlerimi turkiyede kullanıyorum ! Ve gerçekten sıkıldım

Eşeğin kulağına karpuz suyu kaçırma görevi başarıyla tamamlanmıştır. Şimdi onlar düşünsün. Ayh böyle böyle kötü bir insan olucam Allah korusun 😄

Bende diyorum ne bu benim 💩tan halim Retro varmış yine hem de ay sonuna kadar 😏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt