Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğrudur o yüzden tacizci sahtekar adama destek atıp yazıp çiziyordu , heralde bu özellikleri çok hoşuna gitmis ya da adamın beni taciz etmesi cok hoşuna gitmis olmalı .
Yataktan bornoz ya da carsafla çıkanlar yapmaz böyle .
Bence soğuk biseyler içelim artık

Ya da bi club e falan gidelim dans ederiz stres atarız .

Doğrudur o yüzden beni destekleyen kişiye surekli çatıyordu .niye ki ? Kocasını elinden mi aldım kapısına gidip ekmek mi istedim ne yaptim ?
Ne biliyim bilim kitaplari okuyan yataktan carsaf bornozla cikip evinde dolaşanlar yapmaz böyle şeyler .

Birak birak surekli ona buna laf sokup dalga geçiyor

Sana kim meraklı ki tanrı aşkına biii git yaa artık ?

Bilimci kafasiyla senin ki uymaz zorla mi yaaaa

Sıkıcı şey

Saçma sapan muziklerinden yeminle daral geldi atma bana öyle muzik vallahi intihar sebebi yaaaaa

öyle muzikler kulağım mahvoldu

Son düzenleme:
Arkadas sen niye koçanla ilgilenmiyorsun şaka misin sen yaaaa
Güzel bi kadina assolist diye yorum yapip dalga geçiyorsun , sen çok mu güzelsin arkadaş , vallahi sen de meyhane de avare şarkı söyleyen kadinlara benziyorsun senfoni dinleyen insan olarak sanatsal acidan bu yorumu yaptim .

Arkadas senin yabancı ve yabancı kafalı kadinlara garezin mi var saka misin sen yaaaa

Vallahi yanlış anlama koçanin yerinde olsam ağzına bant yapistiririm yani
Koçanla ilgilenmiyorsun hiç biraz kadinlik yap koçana hiç mi bilmiyorsun kadinlik yani bu nedir arkadaş adam sıkılır senden yani 😂

@£len yeni tespit ettim! Okadar dürüst Okadar temiz kalplisin ki , eğri buyruk davranış ve insanları hazmetmekte zorluk çekiyorsun kabulleniyorsun hatta! Senin kalbini kırmasınlar bence

@£len yeni tespit ettim! Okadar dürüst Okadar temiz kalplisin ki , eğri buyruk davranış ve insanları hazmetmekte zorluk çekiyorsun kabulleniyorsun hatta! Senin kalbini kırmasınlar bence
Canım arkadaşım benim sen de temiz kalplisin 🤗
Olsun bazı kişiler kirsinlar iyi geliyorsa onlara , beni sen anliyorsunya yeter bana 🤗

Seni anlamayan ya dertsiz biridir olgunlasamamis ! Yâda yeterli zekaya sahip değildir!

Babam yeni karısıyla tatilde :eek:
Amcam ayrı telden çalıyor zaten.

Ne demek dedemi bana bırakacaksınız?

Ben yaşlı bakıcısı mıyım?

Kimseyle ilgilenemem kusura bakmayın.

Sarımsaklı yoğurtlu makarna yaptım. Bi paket makarnayı yuttum. Ayıyım galiba 😄

Yeğenimi çok seviyordum çok hoş bi kız çocuğuydu ama biyolojik ailem ve ablam onunla konuşmama vakit geçirmeme dahi izin vermediler o dönemde bunu yazmıştım kendime bu gülleri alip

Telefonda kokoreç siparişi verecektim.

Adam acı biber olsun mu adanadan yeni geldi dedi.

Evet dedim.

Dikkat et çok acıdır dedi.

Merak etme hayat kadar acı değildir dedim.

Yüzüme kapadı telefonu 😄

burada da 06:48 ve ben hala uyumadım 😄😀

Cok iyi uyandım ! O güzel mind ( beynimi) hiçbir olumsuzlukla yormucam belki Lahey e plaja giderim

Ay botoxdan sonra göz tansiyonum çıktı yatış verdiler. Bu gece burdayım. Kurtarın beni 😑

İçimden gelmiyor, rol yapmak içimden gelmiyor. Darılsın, küssün, gitsin istiyorum sevmediğim herkes. Onlar gittikçe kendime olan saygım artıyor.

İki tür insanı anlamıyorum hayatı duzelınce değişip arayıp sormayan! Hayatım degıstıgınde iyiye yöne etrafımdaki bi takım insanların kıskanıp kaldıramaması! İyi günler ne kötü günlerde dosta ihtiyacım var ciddi ciddi

Adama da deli muamelesi yaptık ama söyledikleri doğru olabilir mi acaba 😂🙄

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt