Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallahi cokta umrumda deil manupilasyon yapmalari yani sonuçta bilim insanı deiller siteyi kastetmiyorum

Dönsün kendilerine baksinlar bii yani

Adamin biri mesela kendini yırtıyor benimle evlen diye baktı ki yok bundan bana olumlu yanıt gelmez bu sefer otomatik bana saldiriyor mesela kötü diyor mesela , kotuysem niye evlenmek istiyon mesela ikiyüzlü yani
Dünün bana yalakasi ertesi gün baskasinin yalakasi olur kafa yapıları böyle olur bu tip erkeklerin insanlarin
Siteyi kastetmiyorum

Son düzenleme:
Mahallede köprünün altındaki sokak köftecisinden iki yarım köfte ekmek yedim. Adam 300 lira istedi. Bir yarım köfte ekmek 150 lira olur mu ya. Köfteci Yusuf mübarek...

Bellemiş sen kötüsün susun busun ateistsin falan - uzak dur o zaman madem kötüysem w nasıl biii kafalari var arkadaş
Eeeee niye evlenmek istiyon benimle o zaman mesela çakal
Siteyi kastetmiyorum

Papağan gibi bellemiş sen kötüsün
Yeter daaaaaaaa

Kötüysem sanane iyiysem sanane arkadaş bu ne yaawwww

Heee biii senin için bulmuşlar bilim insanlari okjilenle kimyasal tepkime olayini gabara gabara yaziyorsun
Kadinlar yazamaz bi erkeğe dayi gibi çıkarsın karsilarina sanki kocamizsin şaka misin sen yaaaa .

Şise şişe yaziyorsun önüne çıkan kadina

Kadinlara niye karisiyorsun peki şaka misin sen yaaa

Bellemiş sen kötüsün susun busun ateistsin falan - uzak dur o zaman madem kötüysem w nasıl biii kafalari var arkadaş
Eeeee niye evlenmek istiyon benimle o zaman mesela çakal
Siteyi kastetmiyorum

Papağan gibi bellemiş sen kötüsün
Yeter daaaaaaaa

Kötüysem sanane iyiysem sanane arkadaş bu ne yaawwww
Ahlak yani iyi huy karakter ateiste olabilir niteki kötü huy kötü karakterde müslüman birinde olabilir ! Bu insanın doğası genetikteki yatkınlığı ile ilgidir toplumda karşısına çıkan insanlar gözlemleri o insanı belirler! İyi insan aklını kullanan insandır dikkat et sinsi Deil akıllı insan ! Akıllı insanlar dengelerin değişeceğini bildiği için kimseyi aşalamaz ama nitekim eşşeklik bakidir! Burda senin ateist ligine laf söyleyen ve ona göre değerlendiren cahildir ! Evet islam iyi ahlak olmak için indirilmiştir ama kadınlara örtün derler doğrudur bu erkeklere göz kapakların tesettür derler ama kadın örtünür 5 vakit namaz kılar namuslu yada namussuz birisi yada ahlaksız olabilir özellikle ahlaksız çünkü islam ın nuru sönmedi tam tersi insanlar ya kuduruk yada kötü huylu materyalist kötü kalpli berbat tipler! Kapalı giyiniyor dollandıroyor yada başka şeyler! İnsanlar kabuğa kanıyo! Oysa ham kelek kavun! Tabi arada iyi insanlar var kapalı 5 vakitli namazlı namuslu ahlaklı onlar ise okyanusta inci gibi ! Mesala benden örnek etrafım Hollanda’da çok kapalı ama kan kusturdular yıllardır Hollandalılar ise çok rahat gülümseyen beni ben olduğum için kabul eden tamir eden tipler! Kısacası sana ateist sin kötü demek çok zor! Yada kapalı yada dindar iyi kalplı bu melaike demek çok daha zor !

Ya çıldırıcam kafamı duvardan duvara vurucam şimdi

Vallahi atıcam kendimi

Sağ gözümün tekrar kaymaya başladığını fark ettim şu an.

Evdeki bütün aynaları parçalayasım var.

@Kirlielmasim
Cahil işte anlamıyor senin benim gibi bakamiyor
Insanı boğuyor yüz bulamiyor izdivaç için çünkü benden , o yüzden boğuyor beni karşıma dayi gibi çıkıyor sanki kocamiz yani
Sen kötüsün diyor bana izdivaç yapamadığı için benimle
Takmış buna papağan gibi boğuyor insanı

Kötüysem neden izdivaç istiyor benden acaba

Sokrat la konuşmam bile batiyor buna yani ne kadar ayıp bise arkadaş olarak seviyorum ben onu , kendi şişe şişe önüne çıkan kadinlara yaziyor oohhh ne güzel sanki kocamiz yani

Sokrat a laf sokuyor mahsus ne kadar ayıp bise yani

Yaaa bu bize açıklama yapiyo mu şişe şişe kadinlara yaziyor elektrik çarpıyor bunu şişe şişe kadinlara yazarken
Biz niye açıklama yapiyoruz bu adama yaaa mecbur muyuz bu bizim kocamiz değil ki dayi gibi karşımıza cikiyor adammış gibi kendisi @Kirlielmasim

Bu bize açıklama yapsın yaaa artık bu bizim kocamiz mi yaaaaa

Gitsin izdivaç yapsin yaa birini bulup bu nedir yaaaa bu adamdan çektiğimiz

Son düzenleme:
Hırsızlik nasil yapilir , nasıl kazık sokulur , nasıl numara yapılır, nasıl taktikler uygulanmalı senden öğrendim tüm yöntemleriyle .

A dan Z ye bütün hirsizliklik yontemlerini senden öğrendim kitap gibisin kitap .

Kitabin bile kaçak yazar adi yok .

Son düzenleme:
Hoçam dokuzuncu madde ki hırsızlık taktigini anlayamadim tam biraz salağım da , hasta numarasi mi yapacağım

Hoçam senin hirsizlik kitabina tam açıklama yapsaydin aslinda , çünkü salağım ben tam anlamiyorum

Yıllar sonra ailesel travmalar olduğundan dolayı hastalandığım tespit edilip bana özel psikolog verildi terap için ! 15 yıl sonra psıkıyatrım anladı herseyı ! Terapi Hollanda’da psikolog zor verilen bişey zorrrr

Hoçam eline koluna karışmak gibi olmasin da sekiz tane madde de karsidakini resmen keriz yerine koyduğun hirsizlik taktikleri var kitabinda
Hoçam bunlari kitabından kaldırsan mi açaba

Hoçam sen beni keriz sanip niye hirsizlik kitabinda ki taktikleri bana uyguluyorsun hoçam surekli sormasi ayıp
Ben bi kadinim hoçam utanmiyor musun hoçam kadin parasının peşine düşmeye taktiklerle
Hoçam kisaca o hirsizlik taktikli kitabini yak hoçam artik benden para koparamazsin hoçam yani

leman samdan bana esmeyi anlat parçasını dinlerken yalı çapkını dizisinden esmeye yatay geçiiiş yaptığım şu anda içimden geçen ses
"tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" :)

bir zamanların karebulmacasında yer aldığı gibi "boru sesi" :)

Ben buna ne yapayım🙂

Yaralı bir halde buldum..insanlardan daha iyi bence..en azından nankör değil..yatmış uyuyor 😊 ara sıra bana masaj yapıyor😂

Canım hamur kızartması çekti. Hamur nasıl mayalanır bilen var mı?

Un,su,tuz başka?

DÜmdüz hamur kızartıcam ya mayaya gerek var mı. Ayrıca ben tek yaşıyorum. Ne arasın bekar evinde maya :)

Canım hamur kızartması çekti. Hamur nasıl mayalanır bilen var mı?

Un,su,tuz başka?
Evet biraz tuz biraz maya toz maya , un su karıştırılır cıvılk yoğrulur ele yapışmayacak hale gelene kadar 1 2 saat beklenir hamur şişene kadar sonra az koparılıp içine peynir konulur yapıştırılır yağda kızartılır

Evet biraz tuz biraz maya toz maya , un su karıştırılır cıvılk yoğrulur ele yapışmayacak hale gelene kadar 1 2 saat beklenir hamur şişene kadar sonra az koparılıp içine peynir konulur yapıştırılır yağda kızartılır
Maya yok ki evde. Ah anacığımı özledim. Yalnız yaşamak ne zormuş.

Bende yanlız yaşıyorum evde olması gereken herdaim ! Ayçiçek yağı tere yağ, un , maya, tuz, peynir ve kızartmalık ve aynı zamanda kaynatmalık patetez ve uzun ömürlü yoğurt ! Bunlar her daim evinde olsun kardeş! Paran biter ekmek ! Hamur kızartması yada krep yaparsın ! Patetez kızartırsın veya patetez fırında yada haşlarsın ! Yoğurta mide bulantısı falan olursa ayran yapıp içersin ve kusarsın mideni rahatlar ! Benden tavsiye olur sıkışırsın paraya aylık bunlar kenarda dursun çünkü bilemezsin !

Soğanda pul biberde olmalı pure için

Patetezi 2 haftada bir al çünkü saplar çıkıyor! Yumurtayıda ! Bide tavsiyem aylık al daha ucuza gelir dorundurıcuya kasaptan aldığın kıymayı koy 250 300 gram poşetlere koyup!tama marketten olmasın et çünkü bozuluyor onlar ! Bide tavuk ettinğn tadı gidiyo derin dondurucuda çok kalınca! Haftalık yemek sebze meyve içecek gibi şeyler olabilir ! Hem hesaplı hem bereketli hem çok çeşit yemek yersin

Son düzenleme:
@furkander33 bu benim yaptığım metod işine yarar hatta çok para harcamazsın boylelıkle belki her ay bişeyler alirsın kendine ! Yemek tarifi tiyosu bana sorabilirsin özeldende

Salıncağa binmek istiyorum

Ev de salincak yok ki şu an da

Elime de dondurma alirim beyaz cikolatali magnum istiyom

Çok seviyorum salincakta sallanırken magnum dondurma yemeyi

Son düzenleme:
Salıncağa binmek istiyorum

Ev de salincak yok ki şu an da

Elime de dondurma alirim beyaz cikolatali magnum istiyom

Çok seviyorum salincakta sallanırken magnum dondurma yemeyi
Hayatımda bu kadar gülmedim..🤣🤣🤣🍌

Kime diyorsan artık.. gülme krizine soktun beni. 😂

Hayatımda bu kadar gülmedim..🤣🤣🤣🍌

Kime diyorsan artık.. gülme krizine soktun beni. 😂
Salincakli bebeğime yürüyorum 😂😂😂😂😂
Aayyy karnım ağırdı gülmekten

Dondurma getirse de bebeğim yesek 😂😂😂😂😂😂

O kadar dedim bebeğime dondurma getir diye sapi elimde kaldi dondurmanin 😂😂😂😂😂😂

Bak sıcaklardan bunalıyorum dedim dondurma yesek dedim 😂😂😂😂😂

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt