Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 yıl boyunca hayatını tek bir kişiye endekslersen işte böyle sudan çıkmış balığa dönersin. Günler geçmemeye başladı hatta zaman durdu sanki. Daha önce nasıl yaşıyordum ki ben. Boş vakitlerimde ne yapıyordum? Şimdi niye elim kolum bağlanmış gibi hissediyorum.

Allah'ım akıl ve sabır ver 😥

Hala daha köylü gibi birilerinin bir yerlerini kaldırıyorlar. Biraz düşünseler bu devirde gerçekten hiç gerek yok. Demek düşünemiyorlar.

Hala daha köylü gibi birilerinin bir yerlerini kaldırıyorlar. Biraz düşünseler bu devirde gerçekten hiç gerek yok. Demek düşünemiyorlar.
Hiç yakıştıramadım köylü leri asalamanizi ne demek köylü gibi birileri! Atatürk’ü bi sözü vardır köylü milletin efendisidir diye! Onu geçtim dinimizde kibir seytandır ! Önemli olan iyi kalptır ! Bunu cevap veren kişi yüzde yüz avrupalıdır yani ben sizin dilinizden size cevap olacaksa. İnsanlar ne Avrupalı ne köylü olduğu için asalanmaz hiç bir sonradan görmenin üstünlüğü yoktur Mesala

Tüm her şeyi izleyen Mustafa Kemal, küçük kareli not defterine şu notu düşer. “Bir gün benim köylüm de bu köylü gibi olursa millet olduk demektir. ”. Ve ekler: ” KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR”.

@Kirlielmasim Hanımefendi belli ki sizin hiçbir köyle, köylüyle alakanız yok ve hiç olmamış. Köylü benim, ne dediğimin farkındayım, köylüler de beni anlar bence.

Köylü insanlarla İstanbul’da yaşadığım dönemde konuştuğum için ti ye alındım ! Amma yıllar sonra ben Hollanda’ya geldiğimde kimsesiz kalıp yanlızlışladıgım da o köylü insanlar vardı! Ben hayatta hiç kimseyi aşılamam çünkü dengeler Heran değişir! Ben Boşnak kökenliyim ( Montenegro 🇲🇪 sancakliyim ) ama yanlış anlaşılmasın tam bi Türk milliyetçi siyim

Hollandadayim hatta 60 70 yıl önce dedem gittiği için sülalece hollandadayiz ! Ben özlem duyduğum için hep bu siteye giriyorum Türkiye’ye !

@Kirlielmasim O köylü benim yedi sülalemdir, belki o yüzden bu kadar rahat söyledim. Ben köylülerden, köylü zihniyetinden çok çektim. Ama haklısınız genelleme yapma hakkım yok. Aslında niyetim bazı insanları nitelemekti, yanlış düşünmekle nitelemekti. Madem öyle o zaman özür dilerim köylülerden.

Kendini yetiştirememiş köylü şehirli Avrupalı Amerikalı her kim varsa mesafeli olabilirsin çünkü cehalet kötü bişeydir ! Boşver cehaletin karşısında kendini geliştir aileni karini ve çocuklarını koru cehalete karşı ! Inan insan insan ! Avrupalının da cahili var! Oyuzden rahat olsun için!!

@Kirlielmasim Ben de Hollandada olsaydım böyle derdim. Hayat güzeldir, iyi olun, şeker olun, çiçek olun.... Kardeş ben Diyarbakır'da yaşıyorum, bırak biraz isyan edip stres atayım. Haklı olduğunun farkındayım ama olayımız başka.

Yarın çalışacam ve uyuyamiyorum! Karaların sokak partisi yüzünden dinlenemedim ve yorgunluktan uyuyamiyorum

Sen öldürmek için yasa yaparsın onlar seni ikaz etmek için çırpınır :(

Küçük bir tıp merkezinde bir psikolog randevusu olmuş 1250 lira.

Ben nerelere gidem derdimi kimlere anlatam.

Oy beni vurun vurun
Nedur çektuğum zulüm
Şu dünyanun yükini
Bir ben mi omuzladım oy

Yaa gecenin bu saatinde 1 yıl önce yediğim tatlı olan paris ekler çekti canım.

İbb de ücretsiz psikolog buldum. Gideyim de içimden geçenleri birazda ona anlatıyım.

A101 den aldığım bardak puding skt'si geçmediği halde küflenmiş. Ah bu a101 ah. Elektrik tasarrufu yapacaz diye dolaplarınızı iyice soğutmuyorsunuz...

Golden cinsi köpek alma isteği. Çık aklımdan. Kendine bile zor bakıyorsun ona nasıl bakıcan.

Anne, beni anlayan yok
Omuzumda yüklerim çok
Seninkinde yer kaldıysa
Başımı koysam biraz anne

Asperox ile çamaşır yıkamayı keşfettim

Hem makine temizleniyor hem çamaşırlarda gram leke kalmıyor.

Bundan sonra deterjan almayacağım.

Suriyelilerin ve arapların olmadığı istiklal caddesini özledim çok özledim hemde.

Zaman makinesine binsem 2010 yılına gitsem en sevdiğim arkadaşımla cadde boyunca yürüsek tünele kadar.

Ah gençliğim 😥

Şimdi soğuk bir duş alacağım.
Nevresimi mi değiştiricem.
Deliksiz uyku için gerekli şartları sağladıktan sonra bir adet melatonin uyku takviyemi içtikten sonra minimum 7 saat uyuyup dünyevi dertlerden uzaklaşacağım

İnstagrama erişim engeli gelmiş .. Tüm interneti kesin daha kolay olur uğraşmazsınız hem :)

Seni en iyi ben severim aşşgiimmm 😂
Sakin beni birakma aşşkiiimmm 😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt