Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir adet tuhaf komşu...

Yaz mevsimlerinde güneş görmediği ve bir nebze serin olduğu için apartman boşluğuna bakan oda da oturuyorum.

Bugün karşı dairemde ki komşum kapıyı çaldı. Sabaha kadar apartman boşluğuna bakan odamın ışığı yanıyormuş ve bu yüzden uyuyamıyormuş. Apartman boşluğuna bakan küçük oda onun yatak odasıymış rahatsızlık duyuyormuş.

Bu cümleleri işittikten sonra cevap vermeye bile tenezzül etmeden müsait değilim işim var deyip kapıyı kapadım. Çünkü cevap verseydim tartışma çıkacaktı.

Yoo hayır menfaatci değilim. Hayat kafama vura vura akıllanmamı sağladı

Hayır yani 4 yıldır arkadaşız.
Bir kere evine çağırmadın.
Bir kere yazlığına çağırmadın.
Bir kere arabayla deniz kenarına götürmedin.

Ne yapayim senin arkadaşlığını. Boş boş cafede oturup onun bunun gıybetini yapıp boş yere para harcayamam artık kusura bakma.

Evi 18 bin liraya kiraya verip annem ve ananemin yanına taşınma fikri. Lütfen çık aklımdan bu saatte.

Evi 18 binl liraya kiraya verip annem ve ananemin yanına taşınma fikri. Lütfen çık aklımdan bu saatte.

Son düzenleme:
Fırın açılmış mıdır acaba. Gidip poğaça alayım. Yiyeyim de öyle yatayim.

Of hala uykum gelmedi. Bulaşıkları yıkasam mı? Saat 6'ya çeyrek var. Yat zıbar furkan :(

Birilerinin keyfi yerindedir büyük ihtimalle.

Dilerim Allah'tan iki kelam edecek bir insana bile muhtaç kalasın

Yaşattığını yaşamadan geberme.

Bugün cumartesi. Yok öyle elem kedere bağlamak. Hadi bakalım giyinelim kuşanalım kadıköye gidelim. Kadıköyün tozunu attıralım...

yenildik ama yıkılmadık bi umut önümüzdeki maçlara bakacağız bi ihtimal umut varsa yaşam da vardır

3 4 gün önce sinirden kafama tüm gücümle defalarca vurdum ! Sonra beynim uyuştu ve korkunç ağrılar duymaya başladım doktor acile çağırdı ! Ve yüzüm şişmişti sadece eski Türk filimlerindeki gibi test yaptı 2 güne geçer dedi ! Ve geçti bugün ama günleri ve geceleri karıştırıyorum şuan ne nezaman olmuştu diye tavsiye etmem

3 4 gün önce sinirden kafama tüm gücümle defalarca vurdum ! Sonra beynim uyuştu ve korkunç ağrılar duymaya başladım doktor acile çağırdı ! Ve yüzüm şişmişti sadece eski Türk filimlerindeki gibi test yaptı 2 güne geçer dedi ! Ve geçti bugün ama günleri ve geceleri karıştırıyorum şuan ne nezaman olmuştu diye tavsiye etmem
Çok üzüldüm 😓
Neden oldu öyle 😓
Sakin öyle kafana vurma ebus beyin zarar görür sakin yapma öyle 😓
Çok gecmis olsun iyisin dmi şimdi benim yapabileceğim bise olursa söyle lütfen

Çok üzüldüm 😓
Neden oldu öyle 😓
Sakin öyle kafana vurma ebus beyin zarar görür sakin yapma öyle 😓
Çok gecmis olsun iyisin dmi şimdi benim yapabileceğim bise olursa söyle lütfen
Yok geçti ne ne zamandı onu karıştırıyorum okadar

Sagollllll varoolllll

2 bardak meyve sulu votka 4 bira ile yıkılmadan dökülmeden eve geldim. Yatayım zıbarayım artık.

Pfff hadi üşenme soğuk bi şeyler hazırla 🙂↔️

Hayatım bazı gerçekleri.. ister istemez insan içine karartıyor.

Bu aralar insanları anlamakta çok zorluk çekiyorum.. eskiden her şey çok güzeldi.. arkadaşlık dostluk özellikle akrabalık çok daha güzeldi.

İnsanlara bir hal olmuş.. düşünüyorum sadece ben mi bunları hissediyorum.. maalesef herkes aynı şeyden şikayet ediyor.. demek ki sadece ben düşünmüyormuşum.

İnsanlar insanlığı öldürmüş maalesef.

Yüz vermediğim için alsın günahımı banane

Hiç bi erkeğe yüz vermek ve düzenimi bozmak zorunda değilim

Yüz vermediğim için alsın günahımı banane

Hiç bi erkeğe yüz vermek ve düzenimi bozmak zorunda değilim
Ebru ne güzel dedin
Çoğu erkek bunu yapiyor
Yüz bulamayinca insana kötü diyorlar
Kötüysem ne b.ka evlenmek istiyon benle mesela dmi
Haaa baktı ki yok bundan bana evlilik olmaz kabul etmez bu sefer kadını kötü ilan ediyorlar
Valla ne güzel dünyaları var

Dun bana yalaka yarin başkasına yani bu tip erkek kafalari
Siteyi kastetmiyorum

Çözülmüş bi olay çözdük demiyelim! Ama yapılan düpe düz manipülasyon! Bu erkekler alt olduğu için aşagı çekmeye çalışıyor sözleri ve davranışlarıyla ve geri suçlama yapıyolar ! Yersen???? Ya adam olsa bu tür insanlar bunu yapmaz inan ! En iyisini bu tip erkekler ve kadınlara prim vermemek konuşmamak hatta beyni yormamak! Herkesin sorunları var az çok ! Kimi dile az getirir kimi çok ! Ben Mesala biranda patlarım dökerim içimi sonra umursamam ! Çok güzeldir dünyam! Kay laylom yaparım zıplarım atlarım

Aynen katılıyorum
Dönsün kendilerine baksinlar yani
Siteyi kastetmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt