Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Söyleyeceğim son bi şey vardı sütten çıkmış ak kaşığa ama fark ettim ki defolup gitmiş!

Gecenin bi yarısı uyanmakta ne ya birisi bana anlatsın toplam 5 saat uyudum of

Bitmedi şu köyün işi😔

Yuva yıkıyordun .

Istersen artik seven insanlarin yuvalarini yikma işleriyle ilgilen yıkabilirsen tabi .

Son düzenleme:
Neden onun bunun yuvasini yıkmak istiyorsun ? Seviyorlar birbirlerini neden yıkmak istiyorsun ?

Hadi bana yaptin neyse ben bilim kadınıyım takmıyorum , peki onlarin yuvasini niye yıkmak istedin niye ?

Dünyayı yesede açım diyecek insanlarla, azla herseyim var diyen gözü tok insanlar

Sahsıma yapılan kötü şeylerde bile nefret duymuyorum çoğu zaman ama milletin hakkını hukuku yiyen yada hakkını engelleyen insanlardan nefret ediyorumm! Utanma arlanma 0

Hayatında herseyı olup çalıp çırpan acındırkcı insan tipi mi! Azla kanat edip göz dolduran kıskanılan bi tip mi ! Tabi işin iç yüzünü bilmiyorlar

Yıllarca maddi manevi ruhsal duygusal kahrını çektiğim kişinin başkalarıyla iyi günler yaşamasına izin veremezdim. O iyi günler benim hakkımdı. Haset değilim ben 😥

@furkander33 bide o desteği yaptığını ve kullanıldığını düşün sonra üstüne ailenin sana güvenin 0 olmasını düşün ! Yaptığın maddi manevi yardımlar i başkasına gerçekten ihtiyaç sahibi kişilere yapacakken hatta yaptıracakken ??? Yediği onlarca insanın hakkını düşün ! Resmen kul hakkı ! Bir kişinin Deil onlarca insanın hakkına girdiğini düşün o kişinin !Engelleme böyle insanı üzülüyorsun biliyorum ama sen doğru dur o belasını bulur

@Kirlielmasim ziyan olan gençliğime mi yanayım boşa giden 16 yılıma mı üzüleyim. Gelsin iki günlük insanlar 16 yıllık arkadaşını elinden alsın. O arkadaşta seni fitnecilikle kıskançlıkla hasetlikle ve türlü zorbalıklarla itham edip veya suçlayıp seni tek kalemde silip yapayalnız bıraksın.

@furkander33 essekten düşeni essektem düşen anlar! Menfatmiş boşver ! Yediremessende bende yediremedim ve onlarca insanın hakkından oldu ! Okadarmış de ! Dua et kendine kalbin kırık olduğu zaman kendine ettıgın dualar kabul olur hatta herkeze

@Kirlielmasim

Çok acı
Hayatımda yok
Gitti ve bitti.

Gidenin geride bıraktığı tahribat o kadar büyük ve ağır ki, bu duguyla ne yapacağımı nereye gideceğimi kimlere güvenip kimlere güvenemeyeceğimi hiçbirini bilmiyorum. Kafam karışıyor.

Çok acı
Hayatımda yok
Gitti ve bitti.

Gidenin geride bıraktığı tahribat o kadar büyük ve ağır ki, bu duguyla ne yapacağımı nereye gideceğimi kimlere güvenip kimlere güvenemeyeceğimi hiçbirini bilmiyorum. Kafam karışıyor.
Çok uzuldum yazdiklarinizi okudum 😓
Zaman iyi gelip acinizi hafifletir atlamam diye düsünmeyin bunu atlatabilirsiniz ama insan bidaha kime guvenir inanir işte onlarin iyilesmesi zor olabiliyo
Ben mesela insanlara guvenemiyorum böyle bildiğin supheci gibi bise oldum sanki
Bu siteyi kastetmiyorum genel olarak soyluyorum yaşamım için

Cok pardon bi kelime de yanlış gitmis atlatamam diye dusunmeyin yazicaktim

Aayyy tacizci garı adam defolup gitmis
Ne oldu garı adam anca taciz ettin pis pis aylarca beni , rezil seni pislik utanmaz ahlaksız zorla konuş diyodun bana pis rezil utanmaz seni

Sen nerede yetistin mağara da falan mi yaaa pis görgüsüz kişiliksiz zorba rezil seni kaç ay rahatsiz ettin beni pislik tacizci zorba

Sahte muhendiizzzzz

Rezil

Ne muh. oldugunu da demiyor niye yalan çünkü
Kaldirim muh. olur ancak senden

Ekmek firininda ekmek yap sen ancak hamurcu

Son düzenleme:
Sen ve senin gibi garı etekli adamlar ancak sanal da kadınları taciz eder normal yaşamda da malin pisirigin önde gidenisindir

Normal yaşam da işe yaramaz malin pisirigin tekisindir garı adam

Gari adam kaldirim mühendisi senin mesleğin mesude

Senin erkekliğin dahi yoktur pili bitik işe yaramaz malsındır normal yaşam da

O yüzden beni taciz ettin kaç ay pislik seni

gerçekler ! Hollanda icin uni mezunu en yakışıklı adamı bulabilirim ! Ama ilgilenmiyyorum benim için aşk herzaman önemliydi ! Simdi diyeceksin ki zaten o menfaat ! Menfaati olmayan kimseyle bu devirde evlenilmiyor ki ! Ben. Inatla aşk deyip elde var 0 ! Erdemli olmak nadir bulunan bişey ama değer verilemiyor ve saygı duyulmuyorum boyle yapinca sorguluyorum kendimi

Dalgaboyu kaç nanometre falan bunlar ilgimi çekiyor 😂

Siradan dalga boyları ilgimi çekmez

Fizik matematik dilinden anliyorum çünkü 😂Dalga boyu nedir sen onu söyle bana😂

Kaç nanometre ölçtün mu bilim adamı gibi peki

Boş yapma boş

Son düzenleme:
gerçekler ! Hollanda icin uni mezunu en yakışıklı adamı bulabilirim ! Ama ilgilenmiyyorum benim için aşk herzaman önemliydi ! Simdi diyeceksin ki zaten o menfaat ! Menfaati olmayan kimseyle bu devirde evlenilmiyor ki !
Ebru sen çok tatlı şeker bi kadinsin
Hollanda gelişmiş bi ülke bence bunun kiymetini bil benim gibi hanzolarin içinde yaşamıyorsun
Benim de akrabalar var orada vallahi çok rahatlar yani

Senin yazıların çok zekice ve hoş @el
Ebru sen çok tatlı şeker bi kadinsin
Hollanda gelişmiş bi ülke bence bunun kiymetini bil benim gibi hanzolarin içinde yaşamıyorsun
Benim de akrabalar var orada vallahi çok rahatlar yani
buraya yerleşen Türkler I bi bilsen ! Ben hep oyuzdeb hollandalı ve diğer etnik kökenli insanlarlayım! Türkiye’de Türkler ın geneli daha gelişmiş ama çok materyalist! Ben burda kızını 10 yıl önce parayla başlık alarak amcasının oğluna satan adam gördüm zorla! Kız kaçtı aşkına şimdi mutlu! Bu arada bende matematik dersi almamış birine matematik öğretiyorum bu ara online:) ! Onu yazarken biran aklıma yanlız yaslanacam geldi ve yinede ezberi bozamam aşk önemli en azından sımdılık oyle

Senin yazıların çok zekice ve hoş @el

buraya yerleşen Türkler I bi bilsen ! Ben hep oyuzdeb hollandalı ve diğer etnik kökenli insanlarlayım! Türkiye’de Türkler ın geneli daha gelişmiş ama çok materyalist! Ben burda kızını 10 yıl önce parayla başlık alarak amcasının oğluna satan adam gördüm zorla! Kız kaçtı aşkına şimdi mutlu! Bu arada bende matematik dersi almamış birine matematik öğretiyorum bu ara online:) ! Onu yazarken biran aklıma yanlız yaslanacam geldi ve yinede ezberi bozamam aşk önemli en azından sımdılık oyle
Bizim akrabalar Eindhoven e yerlesti şimdi burda bi şehri satin alabilecek paralari var , yani insana değer verip insan gibi yaşatıyor Hollanda insanları
En iyisini yapıyorsun onlarla diyalog kurarak ,Hollanda li insanlar çok nazik gelişmiş tatli olurlar , Benim halanın kızının bayb krali vardı, adamı bii görsen varya yaaa bunlar nasıl bu kadar kibar görgülü gelişmişler dersin , yanında kiyafetini giyin sana dönüp bakmaz adam mesela bizim burda ki hanzolar da yok açık giyinmiş yok mini giyinmis falan böyle mal seylerle ilgililer
Oooo çok iyi matematik dersi vermen tebrik ederim 😍😘🤗

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt