Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasında sol baş parmağım koptu ve sonra dikildi. Tazminat talep etmeli miyim?

İyi o zaman. O süreyi beklemezsin. Röntgen sonuçları verilen yere gidip kaza günene ve sonrasına ait tüm radyolaji görüntülerinin cdsini iste veriyorlar. Bir saat kadar beklersin ama alırsın. Mahkeme kağıdı olmadan gidersen eskiden iki liramı beş liramı ne para yatırtıyolardı vezneye. Cüzi bir miktar para alıyorlar

Tmmdr saolsun tskkler

Radyoloji goruntulerı demı heyete mı vercem basvuru da okdar sey istiyorlar cunku

Yok mahkeme istediği zaman sen avukata vercen avukat dosyaya yolluyacak

Bşr şey değil aga. Bildiğim konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Dava accam ben ama ben ılk kaza gercırdıgım anda herkes basımda oldugundan polislere sikayetci degılım dedım ama suan firmayı sıkayet etmek ıstyrum suanda gitsem ifade versem sorun olurmu

O konuda bir bilgim yok inanki. Ben hastaneye kaldırıldığımda baygındım. Yirmidört saat sonra kendime geldim. Hiç kimse gelip bana öyle bir soru sormadı. Polis ve hastane tutanaklarındada öyle şikayetçi veya değilim diye bir şey yazmıyor

Sağolasın. İnşaat asansörü kurarken yüz kilo ağırlığında mast dediğimiz asansörün üzerinde gittiği parça önce kafama sonra ayağıma düştü. Kafa tasını çatlattı ayağımı piresledi. Ankara müdürü istanbul müdürü ve patronda o gün istanbulda toplantı yapıyorlardı. Benim kazamı duyunca patron iki müdürü hastaneye yolluyor. iş kazasımı tutuldu nasıl bu işten yırtarızın peşine düşüyor. Patron kaza geçirdiğimde ilgilenmediği gibi bir kere olsun geçmiş olsun bile demedi. onlara göre onbeş günde iyileşirdim. yoktu birşeyim. İlk ameliyatımda altı ay ikinci ameliyatımda üçbuçuk ay üçüncü ameliyatımda bir ay raporluydum. şu an ayağımdan bir ameliyat daha var. Adli tıpda nörolog doktorundan öğrendiğim birde beyin ameliyatı

Ooo cok buyuk gecmıs olsun valla seninki daha agır ilgilenme dersen bizim fabrikada sdece Bı hastene msrfını odedı Baska yok estetık yptrcklardı sözde ıkıncı amalıytımdan sonra guya fab onaylamıyomus estetık isini ole kaldım bnde mahkemey vercem bakalım

Evet baştan sürekli arkandayız sözü havada kalıyor. Tipik patron lafı. Patron insansa yönetim kurulunun lafınamı bakar. Kendi cebinden karşılar. Arkadaşlar her kim bana soru sormak isterse iş kazasıyla alakalı instagram adresi açtım. Oradan bildiğim herşeyi cevaplarım. Burdanda görürsem her zaman cevaplamaya hazırım. cannnnn2233

Aga bu heyet normal heyet değil. Örneğin askere giderken aldığın heyet tüm tahlilleri yapıyorlar hepsini alıp heyetin karşısına çıkıyon. Baya bir doktor oluyor karşında seni görüyorlar gerekirse soru soruyorlar. Burada heyete girmiyorsun. Senden ne istenirse örneğin ortopedici röntgen çektirdi onu alıyon diğer doktorlarda ne isterse hepsini taopluyon. Galiba adı kuruldu hastanede öyle bir birim var. Onlara teslim ediyon. Onlar verdiğin tüm evrakları dosyalayıp isteyen kuruma yolluyor. Sen heyet doktorlarından kimseyi görmüyorsun. Benden iki defa sgk bir defa adli tıp kurumunca toplam üç defa heyet raporları istendi. bir kerede adli tıpa giderek muayene oldum. Ondan sonra heyet raporunu belirlediler

Üst Alt