Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihazı pilleri, yüksek fiyatlar, tercih ettiğiniz markalar?

yeni cihaz alma hulyalariyle pil almadiydim. eyvah:(belkide daha buyuk no lazim olur diye. stok azalmis.

napayım vaktim olmuyor,işyerime yakın ordan alıyorum,ulus biraz bana ters ama gidersem bakıcam dedigin yere:)

GRAHAM BELL

Kargoyu bilmiyom 10tlden fazla değildir sanırsam 100tl edersen ücretsiz

Aldımı 10tane alıyom ben

10paket 60lı

Pilleri para ile mi alıyorsunuz ben anlamadım. Hastaneye gidip 1 senelik rapor yazdiriyorsunuz bedavaya veriyorlar pilleri ben öyle yaptım

sevimm92
iste duymak burada onemli:)
ben gibi sagir olunursa hastanelerde isini gormek zor:(yanina tercumanda gurura dokunuyor:p
cok ugrasmistim 4 yil once hacettepeden pil raporuna. genede kuyruk dik param sayesinde:p

Haklısınız Allah yardımcıniz olsun hele ki bedensel engel yoksa vay halimize insanlar bilmediği için sagirmisin anlamiyormusun modundalar.cunku diş görünüşten belli olmuyor engelimiz ben geçen ay hastaneye gittim kbb doktoruna hemen pil için raporu yazdı verdi ben de aldım 1 yıllık para ile alındığını bilmiyordum.

sevimm92

Cihazla berabermi aldın

Mümkün değil bedava bende raporla aldım çift cihaz pili

Haftada 2tane pile ödüyı devlet

Cihazlamo aldın sen belki hediyedir

Yoo hayır cihazdan hariç ayrı gittim rapor yazdırdım fark falan istemedi halla halla normalde fark mı alıyorlar

sevimm92

Aynen resmi olrk alınıyo prosüdürleri var nereki aldığın yer odyonun adı ne

Adana dan aldım suan işteyim eve gidince medical in ismini yazarım bir kutu verdiler içinde 10 paket var ama hiç para vermedim ki valla kafam karıştı bana bir de şey dediler her sene rapor yazdırıp alabilirsin

Cimere yazdım bakalım cvp ne gelcek devlet ödüyosa şayet faturası duruyo sgk öder geri heralde

Devlet az ödüyo deyip alındı fark bizden

Türkiye’de T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu işitme cihazı kullanımında her bir cihaz için 810,00 ₺ ile 1640,25 ₺ arasında bir miktar, her bir işitme cihazının pilleri için yıllık 122,72 ₺ ödeme yapmaktadır.

SGK Katkı Payı olarak adlandırılan bu ödemeden faydalanmak için herhangi bir gelir veya mülkiyet bildirimi şartı yoktur. İşitme cihazları ve pilleri için SGK ödemesi sosyal güvence sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını kapsar. İşitme cihazları için her 5 yılda bir, işitme cihazı pilleri için her yıl yenilenir.şölede yazu var alıntı

Pluvia benden hiç ücret almadılar bilmiyorum yani fark falan demediler zaten ilk cihazi aldığımda 6 li yani bir paket pil bir de filtre hediye ettiler o da 8 li idi sonra rapor yazdırdım 1 senelik dedi 60 adet pil verdiler fark falan istemediler yani ben ilk kez aldığım için fark falan bilmiyorum

Hmm 60mı seninki

Benimki fazladı 60dan

208tane benimki

1kutuya ücretszdir demekki haftada 2ödüyo hesabı bilmiyom

Pluvia

sen maxtoneden aldiydin. orasi pahali satiyormuski pili o fark olmali
devlet raporlu ilaclardan fark almiyor. misal...

Pluvia galiba 60 işte içinde 1 yıllık dedi bir kutunun içinde kaç tane var bilmiyorum 10 paket galiba 6 lımi 8 lımi her bir pil bir de tek kulak için olduğundan galiba hani inan bu şeylere yabancıyım ilk kez alıyorum ona dikkat etmedim cihaz alalı 2 ay kadar oldu daha 5 tane pil kullandım ben sadece yatarken çıkartıyorum

Valla arkadaşlar bana bu pil bir sene yeter her sene raporla ücretsiz alabilirmisim fark falan vermedim yani

Sevim az almış benden aradaki farkı almış

Senelik sağsol aldım

Normal artık

170falandı galiba

@GRAHAM BELL
Aynen tek kulak az olduğu için haftada 2ödüyısa devlet ücretsz sanırsam hesaplıyolar onlar

208tane aldım 4tanede kendinden verdi toplam 216tane

Son 2kutı kldı bitmedi😁

Genede araştırcam sağol sölediğin için

Faturası duruyo varsa öder geri sgk

Sordum odyoya fark alınıyomuş

GRAHAM BELL

Duracell Activair alın diğer pillere göre daha uzun ömürlü, ayrıca gece yatarken işitme cihazınızı çıkarıp pil kapağını açık bırakarak pil tüketmesini önleyin, bu şekilde daha uzun süre kullanabilirsiniz.

evet gercekten cok iyiymis duracell. gp ve sony pillerini hic begenmeyince rayovac guzel diye ondan kullaniyordum.trendyol kargo bedava olmasi icin gecen yaz verdigi duracellerden biriktirmistim. onlarda bitmek uzere.
ama duracell en ucuzu simdilerde 22 lira kartonu.

GRAHAM BELL

Tavsiyem hiç bir zaman tekli karton almayın çünkü çok zarar edersiniz, bu pilleri zaten sürekli kullanıyorsunuz 6'lı bir paket pil alıp 20 TL ve üzeri para vermenin hiç bir mantığı yok, çoklu karton alırsanız her zaman kâr da olursunuz.

Mesela alttaki linke tıklayın, 6'lı bir paket duracell 13 numara pil kargo dahil en ucuz 29,20 TL :eek:

https://urun.n11.com/ozel-pil/durac...zi-duracell-activair-kulaklik-pili-P397095849

Bir de alttaki linke tıklayın, 5 paket yani tam 30 adet pil kargo dahil 75,90 TL, yani paketi 15 TL ye düştü :rolleyes:

https://urun.n11.com/ozel-pil/duracell-activair-13-numara-isitme-cihaz-pili-6x5-30-adet-P302313408

Bir de alttaki linke tıklayın, 10 paket yani tam 60 adet pil kargo dahil 139,90 TL, paketi 13,99 TL'ye düştü :)

https://urun.n11.com/ozel-pil/duracell-activair-13-numara-isitme-cihaz-pili-6x10-60-adet-P231896820

Gördüğünüz gibi çoklu alımlarda daha fazla kâr edersiniz.:rolleyes:

Ve son bir link daha, 10 paket 60 adet pil kargo dahil 124,80 TL, yani paketi 12 TL 48 kuruş :) :cool:

https://www.hepsiburada.com/duracel...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.27.4

Not: Duracell pillerin son kullanım tarihleri 2023 ve 2024 yılları civarında oluyor, ürün satın alırken açıklamalar kısmını okuyun veya satıcıya da son kullanım tarihini sorabilirsiniz.

Üst Alt