Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Numara mı yapıyorum? Simülasyon tanısı doğru olabilir mi?

@The Phantom,
Takip edilme cezalandirilma insanlara karşı güvensizliğim baya fazlaydi
Bende de var baya bir şey. Babam ebe gizli kamera yerleştirdi özel hayatımı kaydediyor yayınlıyor. Yabancı düşünceler zihnimi işgal ediyor. Herkes bana aşık. Arkadaşlarım santaj yapıyor. Herkes hakkımda konuşuyor. Doğa olayları bana oluyor bana bir mesaj veriyor. Dünyaya özel birisi olarak gönderildim ben önemli birisiyim gibi. 5 mg risperdal içiyorum. Doktor arttırmak istiyor dozu.

Schizol bir psikolok tut özel ancak onla bir başarı elde edersin ben yardımcı olacak bilgiye sahip değilim

Psikiyatri den 12 yıllık uzun bir tedaviye rağmen ben bu konuda nasıl numara yapıyorumdur? Böyle birşeyin olması mümkünmüdür?

Eğer ben numara yapıyorsam ilaç içen nerede?

BU VB. KENDİSİ HAKKINDA BÖYLE BİR DUYUM ALAN VARMI?

Numara yapma konusunda çok güzel yaşanmış tarihe geçmiş olay vardı bulabilirsem tekrar yazayım.

David Rosenhan idi sanırım başkası da olabilir tam hatırlamıyorum. 1 hastane meydan okuyor. Hasta olmayan ama hasta rolü yapan kişileri göndermesini onların bunu ayırt edebileceğini idda ediyor. Hastane 41 kişinin hasta olmadığı rol gerekçesiyle onları geri çeviriyor. David Rosenhan ise hiç kimseyi göndermediğini söylüyor.

İlaç içmediğim zaman neden acı çekiyorum hasta olduğum için mi yoksa ben hep mi acı çekiyorum ilaçlar sadece beni biraz uyuşturup acımı mı hafifletiyor canımı acıtan mevzulara gelince ipe sapa gelmez basit mevzular biliyorum bunları kafamda ben büyütüyorum acaba o da hasta olduğum için mi ?

@Schizollectual, merak ediyorum hastalar ne gibi kazanç sağlıyormuş hepsinin hayatı genelde dip çekerken bunu bilerek kendine yapmaz kimse anca sadist mazoşist yapar onlarda genelde fiziksel olarak tatmin oluyorlar değişik kafa konuyu merak etmedim değil.

Başlıktaki, Similasyon kelimesini görünce "Similasyon Teorisi" ni yaşıyan biri olabilir mi diye düşündüm.
Fakat ayrı bir konuymuş.

Neyse, ben bir simülasyonun içinde yaşıyormuşum gibi geliyor bana.
Sanki masa başında oturmuş bir velet bir yandan annesinin getirdiği kekleri yiyor,
diğer taraftan bilgisayarından benim hayatımı kurcalıyor, olayları, zeminleri filan hazırlıyor gibi geliyor bana.

@-sungate,
Morgan Freeman bir filmde Tanrı bence küçük bir çocuk ve bizimle çok eğleniyor olmalı diyor.

Dr. Turhan Güldaş ise bilinçaltı hakkında 5 yaşında bir çocuğa benzer öyle Latince'den yabancı kelimelerden falan anlamaz diyordu.

O zaman bu iki bilgi ile bilinçaltını tanrı olarak kabul edenler olabilir mi diye düşünmüştüm.

Üst Alt