Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖTV muafiyetli SUV araç önerisi olan var mı?

Skoda Kodiaq 414 bin lira fiyatı var, ötv muafiyetli alma imkanı olur mu acaba ? çünkü 2021 model passat 411 den başlıyor ve bu aracı ötv muafiyetli alabiliyoruz. Kodiaq da alınır diye düşünüyorum. superb ile kodiaq arasında kaldım, passatla aynı fiyat seviyesine göre çok daha donanımlı araçlar.

Kodiaq olmaz.
keşke hayallerini yazdığı kadar cimerede yazsa araba almak isteyen arkadaşlar.

Serkan555

passat nasıl alınabiliyor ? bu hesaplama neye göre yapılıyor ? limit rakam belli 330 bin lira. fiyat listelerine baktığımızda passatın 330 olmadığını görüyoruz. nasıl bir hesap bilen varsa açıklasın lütfen.

Araç firmalarının hepsi liste fiyatından 20-30, hatta bazen 40 bin tl ucua araçları veriyor. Bu aya birçok bayi gezdim, gidemediklerimi aradım. VW normal fiyat listesi ve engelli fiyat listesi oldukça farklı. Örneğin T-roc liste fiyatı 330 binin çok üzerinde. Ama 195 bin tl'ye verebileceklerini söylediler. Aynı şekilde Nissan Qasqai başlangıç paketi veya Juke full paketi verebileceklerini söylediler. En iyi fiyatı almak ve ciddi görünmek için elinizde raporla bayileri gezmek bence en iyisi.

Kaçan balık büyük olur geçen sene peugeot 5008 alamadım araç yoktu şimdi uçtu gitti fiyatları

Merhaba herkese, T-roc Highline'ın 182 bin liraya verildiğini gördüm, ham fiyatı 330 bin liranın hayli hayli üstünde olmasına rağmen. Bir de full paket. Yakın zamanda almış olan var mı, kampanya mı var nasıl oluyor?

vw ile görüştüm, passat listesi 411 iken nasıl oluyordu ötv li oluyor dedim, temsilci ise zaten normal gelip alsanız 335 e veriyoruz dedi, ötv limiti de 330 olduğu için o civara iniyoruz dedi. bütün modeller böyle hepsinde fiyat düşüyoruz diyor.

passat impression modelinde otomatik klima hız sabitleme gibi bir çok özellik yok.

skoda superb comfort plus de karar kıldım. zaten bu sınıfta başka araç yok.

hayırlı olsun. vw tam tokatçı. bende ssangyong korando aldım kısmet olursa üç beş hafta sonra tam kapanma biterse teslim alırım inşallah xenofx

Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun bende cok ınceledım ama yakıt benı cok korkuttu :(

korando limited paket boş geldi bana. marka değeri düşük olmasına rağmen o düşüklüğü donanımla kapatmamış. bir üst model iyi ama onu da vermezler.

Merhaba;

Ocak ayı sonu itibari ile Opel Grandland X Dizel Black Edition için bir bayiye kaporayla birlikte raporlarımı gönderdim. Mart ayı başında da arabamı teslim aldım.
Benim için önemli olan yakıt miktarıydı. Şehir içi / Şehir dışı bir depo ile yaklaşık 900 km yol yapıyor arabam. Takribi 1 depo 340 TL ye doluyor. Arabamdan oldukça memnunum. Hem iç hacim hem de bagaj hacmi olarak oldukça kullanışlı.
Sanırım bu aylarda artık ÖTV dilimine Dizel modeller girmiyor.
Arabamı toplam 187.500 TL'ye anlaştım. Ekstra olarak karartılmış camlar, yan basamak, bagaj havuzu, seramik kaplama ilave etmiş oldular bu fiyata.
Noter işlemleri için takribi 450 TL ödedim. Tertibatçı için 1.200 TL , Zorunlu trafik sigortası için 405 TL, kasko için 2170 TL ödeme yaptım.
Sanırım şuan Opel bayileri, aşağı yukarı aynı fiyat aralığında Opel Grandland X'in 1.2 Benzinlisini (Açılır Cam Tavan) ÖTV dilimine sokuyorlar.
Bilgilerinize arkadaşlar

teşekkür ederim. mevcutta corolla dizel aracım var hala kullanıyorum şehir içi 6 litre yakıyor uzun yolda hıza göre 4,5/5,0 arası (daha da düşürdüğüm olmuştu ama bu degerler benim genel ortalamam) korando malum benzinli kullanıcıları şehir içi en fazla 10 litre olarak teyit ediyorlar ama sakin kullanımla 7,5/8,0 litre arası diyorlar facebook gruplarında benim için de şahsen bu degerer kabul edile bilir seviyelerde aracın ağırlığı lastik boyutlar ve cüssesini göz önünde bulundurursam zati ben genelde kamp olayını sevdğim için üzerine çadır yaptıracağım kısmet olursa ve bagaja da kamp malsemesi vs koyucam rahat rahat büyük olmasını tercih sebeplerimden ve araçın %75 i çelik ve güvenlik donanımları opsiyonel olmaması. mansion

Bu gunlerde araba degistirmek icin bu ise yogunlastim. Secenek pek yok olsada donanim ve kucuk motorlu su anki araci aratacak srcenekler var. Citröen C4 1.5 dizel yogunlastim ama bunun da hem donanim hem de fiyati belli degil internetten izledigim kadar performans ve boyut olarak C5 i aratmayacak kalitede gozukuyor. Lansman fiyati insalkah uygun olur arac almak isteyen arkadaslar C4 u inceleyebilirler fiyat uygun olursa 1.5 dizele kafam yatti benim.

nihayet superb comfort plus alabildik. ödemesi tamam, sıkıntısız bir şekilde araç teslimi bekliyoruz bakalım.

Kazasız belasız inşallah aracımı satarsam bende iyice gidip bakıcam test sürüşü falan yapmak lazim

slm ben 15 gun once aldim cok memnunum

ben 15 gün once aldim siyah renk cok memnunm allah herkese nasip etsin

mami6

bir kaç ay önce full paketleri alınabiliyormuş şimdi en düşük paket alınıyor. önümüzdeki ay sanırım hiç alınamayacak. bagajı gerçekten çok geniş, hatta arka koltuklar yatınca yatak bile oluyor. annem köye gitmek istiyordu epeydir, arkayı yatak yapıp götürmeyi düşünüyorum :)

Bende nissan qashqai 1.3 tekna 2020 aldım kaporasını verdim fakat tam kapanmaya denk geldiği ıcın teslim alma suresi biraz uzayacak gibi 185 bine aldım 2021 ile fiyat aynıydı ama ozellık konusunda 2020 deki ozellıkler 2021 de yoktu

Merhaba arkadaşlar, az yakan, otomatik ve Suv araç tavsiyeniz var mı?

Cogu araca hemen hemen 10 bin ila 30 bin tl arasında zam geldi . artık suv falan hıkaye oldu

Geçen sene aldım dizel otomatik şu anda Grandland x Facebook grubuna da üyeyim bulabilirsen sadece 1.2 benzin alınabiliyor ÖTV indirimli

dreamchat Grandland değilde mokka veya crosland olabilir pecoda 2008 olabilir, citroende yeni c3, c4 olabilir bu üç firmada aynı şanzuman ve motor kullanıyor bildiğim kadarıyla, renoda yeni captur olur, nissanda yeni juke, fordda puma, ecosport, fiat çoğu model uyuyo ötv muaf fiyat listesi var, bir de toyota tüm hibrid modellere ötv muaflı fiyat koymuş bi bakın bakalım..

Üst Alt