Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı engelli memur sınavından kaç puan aldınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
personelalimi;

sadece kırııkkalede ilköğretim mezunu olarak sınava girenlerin sayısı 170 ten fazla
bu durumda türkiye genelindeki başvurular 350 den fazladır bence......

Teşekkürler Hedik
Ben araştırdım 350 kişiyi cihan haber ajansı sağlık bakanlığı tarafından alıp haberi yayınlamıştır. arayıp doğrulattım. doğru 350 kişi basvurmus dediler. eğer sağlık bakanlığı hesaplarında yanlıslık yapmadıysa tabi..
Peki 70 puan ile izmirde hizmetli kadrosuna atanır mıyım?

personelalimi;

atanıp atanmama konusunda benimde sizden farkım yok bende 21 ocağı bekliyorum :) hakkımızda hayırlısı olsun....

Teşekkür ederim kardeşim
ben sorumu yineliyorum, bilen biri veya tecrübesi olan bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim.
Cevaplarınızı bekliyorum, iyi akşamlar herkese... :)

sınava ilköğretim olarak ülke genelinde 350 kişinin başvurduğunu daha önce bazı haber sitelerinde duymuştum ama bana göre 350 kişiden fazla başvuru vardır.bu sınav sonucuna göre 350 hizmetli alınacak eğer sınava kadro sayısı kadar yani 350 başvuru varsa başvuranların hepsi kesin atanacak diye birşey yoktur çünkü atamalar il bazındadır örneğin A iline 5 tane hizmetli alınacak ve bu 5 kişilik kadroya 10 kişi başvurmuşsa o ilde ilk 5 kişi atanır gerisi atanamaz. atanamayan kişilerin puanları ne olursa olsun başvurduğu ilden başka illere atanma şansları yoktur.

Keşke diğer illere atanmaya da izin verseler. Belki bazı illerde kimi kadrolar boş kalacak .

türkiye geneli hizmetlide 350 kişi olurmu hiç mantıga sıgmıyor
bence yanlış bilgi aşagı mahallede bi yalan söyledim yukarı mahallede bende inandım bisali

türkiye genelinde 350 kişinin başvurmasına inanasım gelmiyo ben ankaradan girdim ortaokul mezunuyum 82 puan aldım ve hiç umudum yok yerleşmek için şu ocak 21 gelsede ögrensek rahatlasak....

Sanırım 350 alım var baş vuru ise binlercee........ yani ordaki 350 alım sayısı başvuru çok çok fazla...

hatayda başvuru 3500 atanacak iö mezunu 3

Arkadaşlar aldığım bilgi sağlam kaynak ama bu devlet işi; devlet baba kimi isterse onu da atayabilir. KPSS deki skandaldan sonra ben hiçbir kuruma güvenmem atanmadan. ben de 78 aldım ama ümidim yok...
Ayrıca diğer illeri bilemem çünkü ben İstanbul'da yaşıyorum ve burayı araştırdım... Sabır edelim ve dualarla hakj eden kazansın diyelim...

yaprak sen ortaöğretim lise düzeyindemi 78 aldın? bu bahsettiğin lise düzeyi değil mi?

BİLECİKTEN sınava giren arkadaşlar puanlarınızı yazarmısınız lütfen

KONYA önlisans 82 puan. kadro 4 kişilik. başvuran 79 kişi
haydi yazalım puanları arkadaşlar. bırakın tartışmaları..

bende kırşehirden 68 aldım ama yeni rapor isterlerse ortalık akrışır sınavı kazınıpta geri sürekli olanlardan yeni 2010 yılı tarıh raporu istenen var mı beyler bayanlar:confused:

arkadaşlar, sağlık sınavına başvururken bu eski tarihli raporların süreklide olsa geçersiz oldunu söylediler. sonra bastırdık yönetmelik falan çıkardık (kazanılmış haklar kısmını) kabul ettiler. sonrada sıkı sıkı uyardılar. kazanırsanız yeni rapor isteyeceğiz ona göre dediler. Konya da durum böyleydi. değişirmi bilmem..

sakarya önlisans zhinsel engelli grubundan 76 aldım... ama kaç doğru kaç yanlış bilmiyorum orman müd gridik onlar engellileri kataogarilere ayrımaıştı ondan da 46 aldın dediler ne giit ne geldi haberimiz yok ömrümüz sınav ve ilaç oldu.. hayırlsı olur inşallh

şanlıurfa lise 70 puan hiç şansız yok herhalde ....:(

ben bartından 84 aldım lise düzeyi görme bartından başka varmı sınava giren yazarsa sev,n,r,m teşekkürler

ben bartından önlisans memur 54 puan aldım.önlisans başvuru sayısı kaç?

ilk öğretimden girdim 84 aldım samsun atanırsam atandığım kurumun bana sen çok engellisin seni alamam deme şansı varmı bu konuda bilgisi olan varmı.raporum %76

umutgsm;

atanmaya hak kazanırsan sana kimse öyle birşey diyemez zaten öyle birşey deme hakkıda yoktur için rahat olsun kardeşim

Benim adım kazananlarla kazanmayanlar adım yok.

meb atama hakında

ben bartında meb in sınavına girdim 76 aldım lise düzeyi hizmetli merak ettiğim bu puğanla atanan hiç oldumu aranızda ben atanamadım teşekkürler

slmmm millet

Arkadaşlar ben sağlık bakanlığı sınavına gırdım ilk okul hizmetli düzeyinde 62 puan aldım ve %40 engellı raporum var sizce beim şansım nedir ve ne zaman acıklama yapılacak ? Bilgisi olan arkadaslar yardımcı olun lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt