Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sigarayı bıraktırdığı iddia edilen 'Tütüne son' ürünü işe yaramıyor. Kandırılıyoruz!

Sigara esrar gibi bisey mi? Bırakıyorum deyince bırakılmıyormu? İcmediğim icin nasıl bir etki yaptıgını bilmiyorum.Ancak bizim bi tanıdıkta bu üründen aldıgını ancak daha cok sigara ictiğini beyan etmisti.Karalamak gibi bir lüksümüz yok.

fehmi33;
İnşallaah inşallahh. Geçsin bitsin bu tütün krizleri.. Ben ne kadar fena keşmişim de haberim yokmuş yaw..:):)

masato;
Bence ha dedin mi bırakılmıyor.. Birçok kez denedim bırakmayı ilk defa bu sefer kararlı kaldım... Bir kaç güne pes ederdim normalde..:) Bakalım ben de merak ediyorum ne zamana kadar devam ettirebiliceğimi..:rolleyes:

Bi güveniyorum kendime, bi güvenmiyorum, bi güveniyorum bii güvenmiyorum bi tamam diyorum bi devam bi tamam bi devam zırt pırt değişiyor yani ruh halim..:) Hızıma yetişmek mümkün değil hahahahah:):)

Bu yorgunluğun üstüne ne güzel giderdi bi cigara be:D

Öyle entel dantel gazlar işe yaramıyor kusura bakmayın..:)

Kuzene de ailesi getirtmişti bundan:) Anne babasının evinde tadilat yaparken kullanmaya başlamıştı!! (nasıl kullanmaksa) iş yaparken stres oluyorum diye sigaraya devam etti bu tütüne sonu içmedi..:) Hala sigaraya devam:)

Bırakmak isteyipte bırakan çok oldu amcamlardan biliyorum yıllarca sigara içmiş insanlar...İradeyle ilgili bişey sanırım.. bu tütüne son falan da gereksiz masraf..:)

Tütüne son var tütüne son var.. Bana ilk gelen ürün benim açımdan gerçekten mucize yarattı.. Günde neredeyse 2 pakete yakın sigara içen biri pat diye kesecek içmeyi ve 1 hafta boyunca hiç gerilmeden bunalmadan kafası rahat bi şekilde dayanabilecek sigara içmeden..:) Kel tiryakiler anlar ancak ne demek istediğimi..:)

Valla ben o ilk 1 haftanın rahatlığı ile geldim bugüne kadar.. En en een zor olan bence o birkaç gündür.. İkinciyede aynı ürünü gönderselerdi ben şimdi böyle pıtık pıtık etmeyecektim..:D Allah yedirmesin o sahte ürünün parasını onlara..Kan kussunlar.. Çok sinir oluyorum böyle sahtekarlıklara.. Yapacaksanız işinizi adam gibi yapın daaa! Neyse..:)

Ben şimdi mantıken şöyle düşünüyorum.. 16-17 yaşlarında başladım ben buna.. Bunca zamanın fiziksel olarakta bir alışkanlığı var.. Sigaranın her türlü alışkanlığından kurtulma zamanım benim hesabıma göre tabii 16 sene sonra biter benim kafada da kalbimde de bu sigara..:) Bugün 21. gün, kaldı bilmem kaç sene..:D Teee daha çok var bea..:)

Bu arada bitki çaylarındanda destek alın, mesela papatya çayı ve ada çayı..Bazı günler 2-3 fincan ada çayı, bazande papatya çayı içiyorum rahatlatıyor onlarda.. Gerginliğinizi alması için kullanın derim.. Karanfil çiğneyin o da çok rahatlatıyor..

Gak da edebilirim guk da bu süreçte.. Ama illa ki bırakılacak bu illet o kadaaaaaar!..:)

Üst Alt