Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sinir ölçümü (EMG) yaptıran var mı?

[FONT=sans-serif]Jem isimli moderatör arkadaş, insanları niye korkutuyorsun. Kocaman adamsın yakışıyor mu sana? Sünnet olmadın mı sen? Topu topu 6 volt akım veriyorlar. Ne kadar da tırsakmışsın ya![/FONT]
ASGOKCE Sünnet oldum, SANA NE YAHU? Konu ile ne ilgisi var?
İnsan vücuduna herhangi bir narkoz vs uyuşturmadan yabancı maddeyi (yaklaşık 5cm iğne) sokarsan acır.
Anladığım kadarı ile herkeste aynı tepkime olmuyor, kas durumu vs göre değişiyor acı çekme veya çekmeme.
Ben verilen volttan acı çekmedim,
DİZİME, AYAĞIMIN TABANINA sokulan elektrotun acısını çektim, elektrotların verdiği elektrik ayrı (6 veya 666 volt acı olan kısım o değil)
İğnenin batırılması ile oluşan acı ayrı.
Tırstığım için bağırmadım, acı verdiği için bağırdım, anlamanı beklemiyorum ama diğer okuyan arkadaşlar anlasa yeterli...

Abartılacak bir şey yok. Evet bazı insanların bazı durumlarda tepkileri farklı olabilir. Yani abartılacak kadar çok birşey yok. Sonuçta 8 saat sürmüyor. Akım veriyorlar sinirler iletim durumuna göre tepki veriyor. Bende sol siyatik sinirde ağır hasar var. Sol tarafta pek birşey olmuyor. Sağ taraf sağlam olduğu için ayak ve kol resmen dans ediyor hepsi bu. Önümüzdeki ay tekrar yaptıracağım.

Tok karna gidiniz emg ye iğne emg yapıldı bana kaç kere hiç sıkıntı Yok demek yalan olur ama öyle dayanılmaz felanda değil kaldıki bende iletiler hep düzgün çıktı düşünün yani .

Merhaba arkadaşım bende polio sekeli tehşisi konmuştu tabi verilecek oranı büyük ölçüde etkiliyor

Üst Alt