Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sitemizin tasarımı ve yazılım altyapısı yenilendi. 😍

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
300
Yaklaşık bir haftadır bu yenileme çalışmaları nedeniyle yayına ara vermiştik. Nihayet her şey istediğimiz gibi oldu ve siteyi yayına açtık. Bakalım beğenecek misiniz? :)

Site çok çok hızlandı. Tasarım da sade ve kullanıcı dostu. Mobil versiyon da kusursuza yakın.

Bir çok yeni özellik eklendi, eklenmeye devam edecek. Belki Chat bile koyacağız. Bakalım...

Bir süre küçük aksaklıklar olabilir, lütfen fark ettiğiniz sorunları bu başlığa yazın, hemen düzeltelim.

Yazılımın Türkçe çevirisi çok kötü. Gördükçe düzelttim, düzeltmeye devam ediyorum.

Sonunda açılmış :cool: Bülent abi çok yavaş çalışıyorsun ama olmuyo böyle 😁 Güzel duruyor bakalım, yenilik iyidir.. emeği geçenlerin eline sağlık..

Ellerine sağlık bülent abi. Reklam olmaması çok iyi. Hızı %100 artmış durumda. Başarılar dilerim. Yanlış anlama sitede tık tık ses uyarısı var. Bu nereden kapatılıyor?

@deasn12, birkaç reklam banner'ı yine olacak. Ama zaten başka sitelerde on tane google reklamı patlıyorsa bizde hem google reklamı yok hem de sadece birkaç sabit banner var.

Sesli bildirimi kapattım.

@OturanBoğa ooo cevap verildiği anda uyarı geliyor hemen. Aynen sabit reklam olması daha iyi. Google reklamları telefonu kasar her zaman. Ellerine sağlık bülent abi.

güzel olmuş bir de özel mesajda mesaj limiti sınırı yok ise çok güzel olur mesajları silmek zorunda kalıyorduk çünkü yeni mesaj iletip almak için

Çevrimiçi üyeleri ve profilimize son bakanları nerden görecez

Moderatör tarafında düzenlendi:
Düşünce güzel ama zamanlamasını biraz manidar buldum. :) Tam EKPSS tercihlerinin yapılacağı dönemde...

Cevaplar arasında bir süre beklemek mi gerekiyor? Başka bir konuya cevap vermek istedim ama şu kadar süre beklemelisiniz hatası veriyor.

Alışmak zsmsn alacak.
Dm.zaman aralığı fazla..
Emeklerinize sağlık.

Bir iletiye yanıt verdikten ancak 60 saniye sonra başka bir iletiye yanıt yazabilirsiniz.

Ben de çok daha fazla bir süre çıktı ama.

@ertem
Ana sayfada sağ tarafta çevrim içi üyeleri görebilirsiniz. Ayrıca sayfanın en üstünde buluna Kullanıcılar sekmesinden de bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Bağlantı adresi ise Çevrim İçi Ziyaretçiler şeklindedir.

@OturanBoğa
Bülent abi ben ve bir çok arkadaş telefondan giriyor...telefon dik konumda sayfa tam görülmüyor...yatay kullanmaya alışkın değilim.çok ters geliyor🙂

Medya dosyası gönderiliyor su sabah sanırım...şimdi oda yok. Ekran görüntüsü atacaktım.

Üst Alt