Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sitemizin tasarımı ve yazılım altyapısı yenilendi. 😍

@undefined, Etiketleyerek cevapla var mesajların altında.

etiketlemede sorun var şu anda. ama başına @ işareti koyarak kullanıcı adını yazınca ilgili kullanıcıya bildirim gidiyor. @(Gölge) 'de olduğu gibi

@(Gölge)

Cevap yazarken "Alıntı Ekle" tıklarsanız kaydettiklerinizin hepsini toplu ekliyor.

@OturanBoğa

Mesaj kutumda bana 2014 yılından beri gelen bütün mesajları okuyabiliyorum. Bu özellik iyi bir şey ama şimdiye kadar sitede arkadaşlara benim gönderdiğim mesajları okuyamıyorum. Sitenin eski versiyonunda da gönderdiğim mesajları okuyamıyordum. Yeni versiyonda da gönderilen mesajlar okunmuyor. Keşke sitede kullanıcıların mesaj kutularında gönderilen mesajları okuma özelliği okuma koysaydın.

Son düzenleme:
Şuanda yeni dizayn herkese karmaşık ve küçük gelebilir ama zamanla alışkanlık oluşur. Ortalama 1 ay sonra herkes alışır.

@erbin

Yeni temada gönderilen mesajlar da görünüyor. Sağ üst kısımda "Filtre" var. Buradan başlattığınız, başkası tarafından gelen, tüm özel mesajlar gibi seçenekleri belirleyebilirsiniz. "Tüm Özel Mesajlar" seçeneği seçili kalırsa gönderilen ve gelen mesajlar görünüyor.

Son düzenleme:
@KKELEBEKK

Senin yazdığını uyguladım ama geçtiğimiz aylarda ve yıllarda gönderdiğim mesajların hiç birini göremedim.

erbin

Eski sistemde mesajları görebilmek için kaydetmek gerekiyordu göndermeden önce. Belki o yüzden olabilir.
Artık yeni sisteme göre bundan sonraki göndereceğiniz mesajları görüntülersiniz.

@undefined, Bence de çok güzel olmuş, elinize emeğinize sağlık. Yenilikler bence de gerekliydi ve siz bunu çok güzel yapmışsınız. Biraz uzak kaldık siteden ama değdi :)

Emeği geçen herkese teşekkür ederek daha samimi dürüst anlayışlı düşünceli vicdanlı iyi ve tüm herkese hayırlı olacak niyetle nice seneler kullanılması dileğiyle ☺☺

@OturanBoğa Gayet modern olmuş abi. Ayrıca hızlı ve şık görünüyor. Ufak tefek sorunlar, eksiklikler olabilir; onlar da zamanla düzelecektir. Ek olarak Chat bölümü tekrar geri gelirse bence iyi olacaktır. Son olarak; DM bölümünde göremedim belki ben beceremedim ama GELEN-GİDEN olarak mesajları ayıramadım. Tüm mesajlar tek bir bölümde; hangisi bizim gönderdiğimiz hangisi bize gelen bunu ayırt etmek zor oluyor. Eğer bu şekilde ise düzeltilmesi iyi olabilir ya da değilse ben ayarını bulamadım sanırım ☺️

Harika olmuş emeklerinize sağlık.

@OturanBoğa
Sol Profilde Üye Beğeni Sayısı veya Alınan Teşekkür sayısı gibi vb. ayrıca rütbe düzeni de olsa daha faydalı içeriklere teşvikte etkisi olur.

Sanırım " Reaksiyonlar" diye geçiyor bu önceki beğeniler yok sanırım.

Dün yeni sayfa ilk açıldığında konu sayım 89 du bugün 83 e düşmüş‼️❓

Son düzenleme:
Üst Alt