Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Aile Desteği Programı

@emrecan3842, Evet bu son artık bir daha vermiyecekler kesin.

bu arada %40 - %69 zamları ne zaman yatacak bu ay deil sanırım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yasanılan ekonomik kriz dar gelirli ve ıscıye fatura edıldıgı ıcın, zam sız aile destek edecek bence. Zira asgari ucret artmıyor, aile destek dısında yuksek ödemeli bir yardım destek yapılmaz. Ya kesilir bu, yada zamsız devam eder bence. On bin TL de kalan emeklı maas ıyı deniyor gecmıs yıllara gore artısı yuksekmıs vs On bin TL nın alım gucu varmı, acıklayan varmı dicem de tuık acıklamıs, ozel muayne dr ucret 34 tl mıs. Sadece 34 tl. Sonuc olarak biz cidden luks yasıyoruz On bin TL yetmıyor dıyoruz:)

• Beğen
Reaksiyonlar: oxzd
bu saat oldu ptt hala eft'yi yapamadı (fast'a da geçemediler daha)

• Beğen
Reaksiyonlar: AS3
daha önce hiç böyle olmamıştı umarım akşam yatar.

gece 00.00'dan sonra e-devletten talimatı verip yatmıştım bugün eft gelmedi herhalde yoğunluk var yarın gelir umarım,ptt'den düzgün bir banka işi beklenmez zaten :)

@Barda5,
sosyal yardım kartına o gün yatar da ona bakmamak lazım ödeme başlangıç tarihinden itibaren ptt kurum ödemelerinden talimat verildiği zaman ertesi günün sabahına eft yapılıyordu da bugün yapmadılar niyeyse yarın yapılır diye umuyorum bakalım

@Sarp59,
Evet lüks yaşıyorsunuz ama en alt limitten ve MS ekonomiyi duzeltemez ve ins erken seçim olacak ve 2 sene sonra yada 3 sene sonra asıl o zaman emekli işçi memur o zaman kasanın ağzı açılacak seçimi kazanmak icin

@kurtluk,

2/3 sene emeklı dayanamaz ki. Biz ıyı kotu 80 lerı yasadık, fakirdik ama umudu bilirdik, hayelleri bilirdik.gece umud la uyurduk, gerceklesmeyecegını bilsek de mutlu olurduk. Sımdı cocuk ve genclerın hayelleri bile yok. Umud nedir bilmiyorlar. Kendi adıma tek tesellim mevcut iktidara hıc oy vermedim.

@AS3,

PTT UZAK KARTDAN ÇEKECEĞİM BELİYORUM AYIN 13 ÜNÜ

bugün 11.10'da eft'yi yapabildi ptt sonunda :) 2 yıllık bu macera da sona ermiş oldu destek programı uzatılırsa zaten buraya yazan biri olur hoşçakalın :)

Ptt sosyal kart ile aile destek ödemesi çeken var mı ATM den arkadaşlar

Üst Alt