Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 30 Eylül - 1 Ekim Konya Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erdoğan bey çok teşekkür ederim ALLAH razıolsun.Konyaya gidiş ve gelişim çok alel acele olduğu için inanın hiç bir yere uğrama zamanım olmadı inşallah bir hafta sonu burda ki arkadaşlarla toplanıp geleceğiz..
Serkancım siz arabaya binerken ben odaya çıkmıştım eşyalarımı almak için.oda dan indiğimde çağırdığım taksi gelmişti ve tabi otobüs saati de o yüzden çoğu arkadaşımla vedalaşamadım kusuruma bakmayın hepinizi seviyorum canlarım benim.Tekrar görüşmek dileğiyle inşallah...

facebookta istek göndermeme rağmen fotoğrafları hala göremedim..ayrıca tekrar böyle bir gezi düzenleyen arkadaşlara çok tşk ediyorum..mükemmel bir ortam vardı..

Buluşma için laf eden ,konuşan hatta aklından geçiren vefazıslığın alasını yapar...Başta Aliye diğer emeği geçenlerin hakkını ödeyemez bu insnlar...Ben bu buluşmada eksik bulanı bırakın eleştiri yapan bir kişide art niyet ararım.Ki art niyet var zaten...Buluşmadan herkes mennundu ve herkez güle oynaya ayrıldı....Art niyet ise ''buluşmaya katıldğında önüne kırmızı halı serilmeyen ,karşılama yapılmayan'' arkdaşlarda...Bunu beklemek nasıl bir basitliktir...Buluşmaya gelip bir köşede durup tripler atıp sonrada afralarla tafralarla organizatörün moralini bozup ayrılmakmıdır mertlik...Nerde kaldı bizim amacımız...Nerde engelsiz yüreklerin kaynaşması...İnsan girdiği ortamda bi tanışır kaynaşır.. Gelip bir kaç kişiyle hoşbeş diğer insanlarla hiç sohbet muhabbet yok...Buysa organizasyon olmasın organizasyonlar... Ya da katılmasınlar...Mesala yakın zamanda Antalya da olacak gelmeyin kardeşim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt