Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 30 Eylül - 1 Ekim Konya Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar hepinize iyi eğlenceler dılıyorum umarım cok gusel bır organızasyon olacak emeği gecen herkese tesekkurler .....

Emeğe geçen arkadaşlara teşekkürler...Gönül isterdi ki sizlerle birlikte olmak ama şartlar... Kısmet değilmiş..Artık bende fotoğraflarla yetiniceğim:eek:
Herkese iyi eğlenceler...AYŞEGÜL_01

Allah nasip ederse bizde cumartesi sabahı gelecez hemsomle dimi hemsoooooo

Bu güzel organizasyona katılan herkese iyi eğlenceler. Ben katılamıyacağım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

hadı bakalım cekın ıcınıze konyanın tertemız havasını etlı ekmegını yemeyı ve konya sekerı almayıda unutmayın sakın:))ıyı eglenceler hepınıze

dostlar bir araya gelince muhabbette mükemmel olurmuş..sizler orada bizler evimizde pc başında sizlerin çoşkusuna katılmak için sevgi ile bekliyoruz...sizler orada sevgi selin de bizler de evlerimizde sevgi selin de boğulalım...nice yeni buluşmalarda bir olmak dileğimle,mutlu kalın dostca kalın..

evet arkadaşlar konyada turnuvam var gelen olursa beklerim demiştim ama bu buluşmadan haberim yoktu bende 1 haftadır bera otelde kalıyodum bizden bazı arkadaşlarla karşılaşınca şok oldum bir baktım karşımda umudun :) benim için büyük sürpriz oldu bazı arkadaşlarla tanışma fırsatı buldum bazı tanıdık simaları görmek hoştu çok mutluydu arkadaşların hepsi işallah en kötü günleri böyle olur iyiki varsınız dostlar....

soğuk dışında çok güzel 2 gün yaşadık teşekkürler aliye ve reyhan abla

Herzaman dediğim gibi her buluşmanın kendine has bir tadı ve güzelliği var.Ben Konya buluşmasını düzenleye Aliye ve Reyhan Bacılarıma sonsuz teşekkürlerimi bildirimek isterim.Eski arkadaşlarla görüşmenin yanında yeni arkaşlarlada tanışıp kaynaşmak harikaydı....Sponsorlarada teşekkürler sağolsunlar işleri bereketli olsun....

-Emeklerinize sağlık , güzel bir buluşma da görüşmek üzere :)

gercekten de yapanların ellerıne yureklerıne saglık dıyorum

bu güzel buluşmayı düzenleyen, yeni dostlar edinmeme yardımcı olan ve bu güzel ortamı keşfetmeme imkan sağlayan organizeratörlere tşk ediyorum.

sevgili aliye ve reyhan hanım bize göstermiş olduğunuz yakın alaka ve ilğinize sonsuz tşklerimizi sunuyoruz. Mükemmel bir program sonunda huzurlu ve mutlu bir şekilde evlerimize vardık. Buluşmada başta sizler olmak üzere emeği geçen herkese tşklerimiizi bir borç biliriz. Yüreğinize sağlık..

Buluşmayı organize eden Aliye GÜNAYDIN ve Reyhan DÜNDAR ile diğer emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.Çok kıymetli dostlarla tanışmak ve vakit geçirmek paha biçilmezdi:eek:

Yine süper bi organizasyon sonrası sıra geldi yorumlara.Ama insan yorum yapmakta zorlanıyor...Yaşanılan bu güzellikler sonrası Teşekkür edip geçmek çok basit geliyor...Bunlar kesinlikle mübalağa değil.İçimizden geçenler.Bu buluşmayı gerçekleştiren başta ALİYE ve Reyhan olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..Haklarınızı helal edin.Herşey ama herşey çok güzeldi...Ne bir siyasetçinin konuşmasıyla sıkıldık ezildik ne de bir sorun yaşadık...Paşalar gibi gezdik eğlendik...Hem eğlendik hem hasret giderdik...Dostları gördük ,dostları çoğalttık.Daha ne olsun....

Bukuluşmada en çok emeği geçen öncelikle aliyem ve reyhan arkadşlarıma sonsuz tşkler diliyorum çok emek verdiler çokta güzel bir buluşma oldu.ve de ayrıca dilek tuba arkdaşımıda unutmamak gerek dilek arkadaşımızda aliyemle beraber koşuşturdu...emeği büyük

Exelans arkadaşımıda orada görmek beni de şaşırtı bir gün karşına çıkıcam didi de sonunda çıktı ..birde burda konuşmayla gerçekte konuşmak çok farklı oluyo başarılar diliyorum milli takımda arkdaşıma..

Semah gösterisini heycan içinde bekliyorduk çokta güzel bir semah gösterisi oldu sonradan üşüdüm dondum ama neyseki abdullah arkadaşımın çeketi vardı :)Antalya gurubuda sürpiz yaptıı onları görmekte çok güzeldii:) kuzucumm özlemciimm erken bıraktı bizi onun yokluğu hissedildi:)

UMUDUN;

teşekkürler arkadaşım iyiki varsın

Harika bir buluşmaydı...Buluşma öncesinde aliyemin yaşadığı sıkıntılara birebir tanık olan biri olaraktan...Şükür ki hakkını vererek bu işin altından kalktı...Yalnız bazı arkadaşların ismi lazım değil...hoş kendileri ile muhattap olmadığım sahışların..gider ayak tatsızlık yaşatıp, Aliyem'i üzmesi beni ve çevremdeki bir çok insanı da fazlasıyla üzdü...keşke bu şekilde tavırlar içerisinde bulunmasaydı bu arkadaş....her neyse... ellerin dert görmesin canım beniim..biz çok mutlu ayrıldık Konya'dan allah razı olsun verdiğin emeklere...:) seni seviyorum...

Aliye ve Reyhan Hanıma sonsuz teşekkürlerimi bildirimek isterim.Eski arkadaşlarla görüşmenin yanında yeni arkaşlarlada tanışıp kaynaşmak harikaydı.bize göstermiş olduğunuz yakın alaka ve ilğinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Mükemmel bir program sonunda huzurlu ve mutlu bir şekilde geri döndük konyadan. Buluşmada başta sizler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi ederiz. Yüreğinize sağlık.. Hakkınızı helal edin saygılar... Gaziantep Bedensel Engelliler Spor Kulübü Derneği BAŞKANI: Hüseyin KÖSE

her şey çok güzeldi aliyenin insan üstü bir geyretle nasıl çalıştığını çok iyi biliyorum. ya maaşallah kızlarımız bu işi harika yapıyorlar. önce adanada bidenem DENİZKIZI ESRA sonrada canım hemşom ÖZLEM, sonra mardinde dünya tatlısı DİLEK ve şimdide KONYADA ALİYE ve REYHAN. HARİKASINIZ SİZ. yüreklerinize sağlık. darısı diger daha önce gitmedigimiz şehirlerde yaşayan kızlarımıza.:):):)

fotoğraflar nerde fotoğraflar siz ondan bahsedin bakayım :)

Fotoğrafları ben siteye yüklemede çok zorlanıyorum.Emrullah Maksom'u facebookta istek yapın bütün buluşmaları görün....

Nihayet yazmaya zaman bulabildim.evet Aliye ve rayhan canlarım benim emeğinize yüreğinize sağlık.Herşeyiyle harika bir buluşmaydı.Planlanan herşey mükemmeldi.özel durumumdan dolayı sizlerle kalamadan erken ayrılmak zorunda kaldım ama aklım gönlüm hep sizlerleydi.E kıza zamanda sizler için tekrar geleceğim inş.benden sonra bazı tatsızlıklar olmuş.keşke orda yanınızda olabilseydim diyorum sadece....

umudum kuzucum canım arkadaşım mecburen sizlerden ayrılmak zorunda kaldım ama en kısa zamanda inşallah tekrar görüşeceğiz ben biliyorum görüşenedek sağlıcakla kal canım arkadaşım.
Adacım güzel arkadaşlığın ve minik konserin için çok teşekkür ederim.izmire geldiğimde ziyaret edeceğim güzel arkadaşlarımdansın serap ablalara da selamlar öpüyorum sizleri canım benim.Antalya grubunu bi anda karşımızda görmek hem şaşırttı hem mutlu etti canım hemşom ,biricik şekerim,sevgili mehmet abim ve hasan abicim iyi ki gelmişsiniz özlemişiz valla...
Bu organizasyonlar mümkün olduğunca 3 ayda bir yapılsın ki dostluklarımızı tazeleyelim yeni dostluklar kuralım.insan ailesinden ayrı kalmamalı. biz kocaman bir aile olduk..( meleğimide özlemiştim iyiki konyada bir günde olsa olabildim)
Adana,Konya,Antep Mardin vb... hepiniz harikaydınız iyiki gelmişsiniz..
Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkür ediyorum haydi hep beraber dostlukları güçlendirmeye yeni dostluklara diyorum.......sağlıcakla kalınnn...

ewet güzelmi konya yaşanılacak şehirmi arkadaşlar?
peki resimleriniz yok:confused::rolleyes:

Yapılan yorumlardan Anlaşılan menmun alanların sayısı bir elin barmaklarıkadar azmış Amasyada olan vürüsler koyadada aktif halegelmiş.
Özlem hanım inşALLAH erken ayrılıgınız sebebi sağlıkla ve sıhatle ilgili degildir .
Çorum dan gelip gecerken bir selam verseniz başım közüm üsdüne Ailece agırlardık sizleri.....

önce aliyecim reyhancım çok tşk ederim herseyiçin herşey harikaydııı hersey eksiksizdi süperdii bikişi memnun deyilse onda art niyet ararımm çok keyif aldım dostlarımı gördümmm varolun siz hep özlemcim seni göremeden gitmişsin:(

Önceden haberim olsaydı kesinlikle katılırdım aranıza. Sağlık olsun bir daki konya ziyaretinizi bekleyeceğim artık. Umarım iyi zaman geçirmişsinizdir. :)

Arkadaslar paylasımlarınızdan ve resimlerden anladıgım kadarıyla harika bir KONYA bulusmasi daha yaşamişsiniz.
daha önceki bulusmaya katıldım ve konyadaki samimi candan dostlari ve tabiki konyanın guzelliklerini gördüm yaşadim.
resimleri gördükce yeniden ic gecirmedim desem yalan olur. keske orda aranızda olabilseydım yeniden diye.
zira cok özledim hepinizi .
hazırlayan ve sunan :) ve katılan tum arkadasların ellerine gönüllerine saglık...
iyiki varsınız!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt