Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 4 Aralık 2011 Pazar günü Engelsiz Yaşam Fuarı'nda buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
343
Organizasyonun Tanımı: Engelsiz Yaşam Fuarı vesilesiyle muhabbete...
Organizasyonu düzenleyen kişi: OturanBoğa
Organizasyon Tarihi: 4 Aralık 2011 Pazar günü saat 11:00 ile 17:00 arası
Organizasyonun gerçekleşeceği yer:
CNR EXPO Fuar Merkezi Yeşilköy - İstanbul (Fuar alanına ulaşım detayları için buraya tıklayabilirsiniz)
Diğer Açıklamalar: Türkiye'de bu alanda yapılan en büyük ve geniş katılımlı bir fuar. Her yıl mutlaka ziyaretçi olarak katılıyorum. Hem kullanabileceğimiz sayısız ürünü görmek (Ürün Gruplarını görmek için tıklayabilirsiniz) hem de arkadaşlarla muhabbet etmek güzel oluyor.
Fuarı organize eden MBA Fuarcılık'tan Alper beyle görüştüm (kendisi üyemizdir aynı zamanda), istediğimiz sürece Basın Odasında oturup muhabbet edebilirmişiz; çay-kahve ve kurabiyeler de ikram tabii! :)

Gün boyu oralarda olacağım; bazen fuar alanını dolaşırım bazen de Basın Odasına uğrarım... Pazar gününü bu şekilde geçirmek isteyen arkadaşlara duyurulur...

Katılımcılar:

1- OturanBoğa + 1 kişi
3- sgurkan
4- aLaimisema
5- FORMULLA
6- free
7- ageren
8- canan
9- freegirl@ + 3 kişi
13- gamze1988
14- çhita
15- ALEMDAR
16- ***Neri***
17- Feyyam
18- Barisvan
19- Nafiye
20- Nil.
21- Fuat Dönmez
22- Buyucu
23- Meister78
24- Özçiçek
25-

ben belki o tarihte istanbulda olabilirim.. katılım için önceden belirtmek şart mı yoksa istanbulda olursam o tarihte katılabilir miyim

Hayır hayır, bildirmeye gerek yok. Oralardayız... Tanıyan "merhaba" desin.. :)

Kısmet olursa katılmayı düşünüyorum :)

Geçen seneki fuara katılmıştım....Çok güzel geçmişti fakat İstanbuldan görürüm dediğim kişileri orada görememiştim...Bence değerlendirin bunu hem ortak bir gün belirlenmiş.Katılımın az olması beni şaşırttı...Özellike İstanbuldaki arkadaşlara tavsiye ederim...

her sene katılıyorum arkadaşlarla gelicez nasipse benide ekleyin..........
tanışalım gelenlerle.....

ben +ageren +canan+freegirl....

ben gelmeye çalışacağım ama iş vardiyalarım uygunsa inşlh gelirim. bakırköyden bi tren yaptık mı ordayız

bülent, ben de geleceğim fakat 12 e kadar kurstayım 1-2 gibi geleceğim beni de eklermisin sana zahmet

Bülent bey bende semama söz verdim ilk ist bulusmasında katılacagım diye benide eklermisiniz bence güzel bi buluşma olacak diye düşünüyorum fuara ilk kez gideceğim için tam yolu bilmiyorum.büyükçekmeceden geleceğim

ah bee nerede katılmak sponsorum olsaydı katılırdım ama genede gelemeyecem iyi eğlenceler

Bende gelmeye çalışıcam inşallah benı de eklersenız sevınırım...

Katılsak güzel olurdu :( konaklama falan sıkıntı olur yaw .. neyse resim atın bari işe yarar ürünlerden , üyelerimizden ;)

bende inş pazar günü ordayım sizlerle tanışmak isterim

ziyaretçi kaydı netten yaptırmanın bir artısı yok benim bildigim zaten girişte orda kayıt masası var kaydedilip öle içeriye giriyorsun .

Fuar Alanı ve Ulaşım: Fuar Alanı ve Ulaşım

İstanbul Fuar Merkezi'ne Aksaray-Havalimanı Metrosu'nun İDTM (İstanbul Dünya Ticaret Merkezi) durağında inerek gelebilirsiniz

Büyükçekmece tarafından giderken biraz ters kaçıyor sanırım. Şirinevler'e kadar gidip, E-5'i karşıya geçip, metroya binmek ve dünya ticaret merkezi durapında inmek en mantıklısı gibi geliyor... Metrodan indiğinizde oradan fuar alanına sürekli araçlar olacakmış...

Tşkler bülent bey
ben yenibosnadan aksaray metrosu ile gelecegim sanırım idtm duragında inince gerisi kolay degil mi

Evet evet, metro durağında indiğinde orada fuar alanına taşıyacak araçlar olacak...

bir yolunu bulursam mutlaka geleceğim acaba anadolu yakasında oturan arkadaşlarla beraber gitme imkanımız olabilir mi diye düşünuyorum..
ben avrupa yakasını fazla bilmem de o yüzden biraz çekiniyorum beraber gitmek isteyen arkadaşlar varsa bana mesaj ile ulaşsınlar
telefon numaram 05319410997

bülentcim bi aksilik çıkmazsa geliyorum orda görüşmek üzere

Üyeliğimin tozu ile fiilen de aranızda olmak istiyorum.

Aslında fuara katılmayı düşünmüyordum. Baya üşeniyordum. Ama Satı Merdan arkadaşım faceden kendi imza gününe davet edince dayanmak mümkün değil tabi. Site üyelerimizden Monalisa'yı (Satı) görmek, onunla tanışmak ve kitabını imzalatmak...Çok istiyorum bunu. bkz:monalisa

Yarın kızım Zeynep de Erzurum'dan gelecek. Tabi böyle olunca belki gidemeyebilirim de... Fakat Zeynebimi ikna edersem Satı ablasını görmeye gidebiliriz inşallah:)
Bu vesileyle fuar alanına gelmişken siz dostlarla da tanışmadan gitmek olmaz tabi:)
İnşallah gelirsem -ki şartlarımı bunun için zorlayacagım- sizlerle tanışmaktan ve sohbetten büyük mutluluk duyacagım:)
Şimdilik büyük patronun (Zeynep) programını ögrenmeye kaldı iş:)
Zeynep'in de programı uyarsa inşallah görüşmek üzere diyorum:)

Öğleden sonra gelip merhaba diyebilirim:D

Engelsiz Yaşam Fuarına Ulaşım

Arkadaşlar fuara Anadolu yakasından sağlanan belediye yada derneklerin herhangi bir ulaşım imkanı varmı biliyormusunuz?

Fuarın int sitesine girip servisleri olup olmadığına bakabilirsiniz

Öğleden sonra gelip merhaba diyebilirim:D

büyümmmmmmmmm sende gelecenmı cok mutlu oluurum valla senide görmek isterim gelmişken

Bülent Beyy BİŞİ DAHA SORABİLİMİYİM?
şimdi bu fuara giriş icin davetiye bilet vs isteyebilirlermi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt