Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] 4 Aralık 2011 Pazar günü Engelsiz Yaşam Fuarı'nda buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Giden arkadaşlara iyi eğlenceler birlikte olmanın tadını çıkarın ailemizle :)
Bir kere gitmiştim fuara güzel anılarımız vardı :)
Bu senede sevdiğim arkadaşlarım gidiyor ama kısmet değilmiş gelemicem :(

gidecek arkadaşlar basınla ilgili haber de yapın ve vergi indirimi ve diğer mağduriyetlerimizi söze getirin yok sa boşun

:)neriman,
canımsın demek kısmet o güne.Hayır bilet filan istenmiyor...

Yarın görüşmek üzere arkadaşlar... Öğlene doğru orada olmayı planlıyorum.

anadolu yakasından geleceğim. metrobüsün hangi durağında ineyim? ayrıca fuar alanına gelicek araçlar nereden hareket edicek?

İstanbul Fuar Merkezi'ne Aksaray-Havalimanı Metrosu'nun İDTM (İstanbul Dünya Ticaret Merkezi) durağında inerek gelebilirsiniz. İndiğiniz yerde fuar alanına ulaşımı sağlayan araçlar olacak...

uzun çayır metrobüs durağından gelicem. bahsettiğiniz aksaray metrobüsünü hiç kullanmadım. bilmiyorum.

Metro aşağıdaki haritada mavi ile çizilen hat... Bence Şirinevler'de Metrobüsten inmek sonra köprünün üstünden yolun diğer tarafına doğru yürüyüp (köprünün üstünde yer alan) Metro durağına geçmek ve Havaalanı istikametine giden Metroya binip -sanırım 2 durak sonra- İstanbul Dünya Ticaret Merkezi durağında inmek en iyi yol.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/30/Istanbul_Rapid_Transit_Map.png

anladım şimdi. şirinevler - yenibosna - v.s. aynı güzergâhta sanıyordum.
resim için ayrıca teşekkür ederim.

görüşmek üzere.

Eski dostları yeniden görmek güzeldi. Bülent sen kilo vermissin sırrını banada söylesene:)
Gökkuşağı senle dedikoduyu bitiremedik...Bir dahakine devam ederiz olmazmı:p
Monalisadan imzalı kitabı da aldım.Az sonra okurum:p
Nadide resimler az sonra...

Fuarda kifidis ort. nin aktif sandalyesi vardı.
Aktif bir sandalye fiyatı 900 tl civarıydı sanırsam. 9 kilo diye söylediklerini hatırlıyorum. Alüminyum şaseymiş.
Birde onun karşısında scoter satan imc medikal vardı.
2900 tl ye scoterları vardı. Fiyat olarak gözüme çarpan ürünler bunlardı.
İhtiyacı olanlar incelesin derim. Fiyatlar bana makul geldi...

Kadıköy de bulunan Avrasya Şizofreni Derneği'nden haberdar oldum fuar sayesinde. Özürlüler müdürlüğünün ana binası ise Tophane'de imiş, hukuksal sürecin ayrıntılarını oradan öğrenebilirsiniz, giderseniz derneğe gelip bizi de haberdar edebilirsiniz v.s. ayrıntılarını konuştuk yetkili ile.

Yeliz...Nage hakkında ne dedin en son? çok ses vardı anlamadım da:p

Arkadaşlar,fuar konusundaki izlenimlerinizi alsak,yeni diyebileceğimiz ne tür ürünler var?

Engelli liftleri konusundaki gözlemlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

yeni pek fazl ürün yoktu .eski senelerde geliştirilen ürünler.cok değişik derseniz aklında kalan bir tekerleklisandalye vardı.baya hoşuma gitti aktif sırf dışarısı için ve fiyatıda cok uygundu 950 tl dediler.sonra lamira standında araç tertibatı vardı direksiyona takılan simit seklinde ve 5000 tl civarında fiyatı .liftler asansör,scooter,sandalye,aktif sandalyeler ve tabikide fiyatlar cok cok ucuk malum..

Arkadaşlar yazışmaları okuduğum kadarıyla bulusma baya bi keyifli gecmiş bende gelecektim sabah bizimkiler kahvaltıya ablamlara gönderince hazırlanıp cıkayım dedim ancak babannemın fenalasması üzerine hevesim kursağımda kaldı onun yanından atyrılamadıgım icin gelemedim fuara gelen herkesden cok cok özür dilerim arkadaslar
sunu ögrendimki biseyi planlarken kesinlikle söz vermemek gerekliymiş babannem icin cok endişelendim Beden olarak evdeydim ama aklım hep sizlerleydi

Güzel bir fuardı. Kısa da olsa arkadaşlarla tanışmak ve sohbet etmek güzeldi. :)

Yeni denebilecek aklıma gelen bir ürün, Ginger isimli iki tekerli sistemin tekerlekli sandalyeye uyarlanmasına dairdi. Henüz ürün geliiştirme aşamasındaymış...

Bir de, fark ettim ki artık baya bir kaliteli ve çeşidi bol bir sektör haline geldi bu medikal sektörü. Uçuk fiyatlı ürünler de var, makul olanlar da. Ayrıca yerli ürünler de gün geçtikçe daha kaliteli hale geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt