Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 8-9-10 Temmuz Kapadokya engelliler buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erciyes_38

Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
[SIZE=3]KATILIMCI ARKADAŞLARA DUYURULUR:

[/SIZE]
[SIZE=3]OTOBÜSLERİMİZ 08.07.2012 (PAZAR) Günü Saat:12.00'da Kayseri Otogarından Ürgüp'e hareket edecektir.

Kendinizi ona göre ayarlarsanız hep birlikte Kayseri'den Ürgüp'e geçeriz.
[/SIZE]

[SIZE=4]8-9-10 TEMMUZ.DA KAPADOKYADAYIZ...[/SIZE]

(Ürgüp - Avanos - Göreme - Uç Hisar - Orta Hisar - Üç Güzeller - Damsa Barajı -Kızılırmak ve neler neler...)

Kontenjanımız 50 kişi ile sınırlı olup, 2 gecelik konaklama ücreti kişi başı 70(yetmiş) tl.dir. Otel ücreti, otele girişde herkez kendisi tarafından resepsiyona ödenecektir....

NOT:
Program genel olup ilerki zamanlarda değişiklik olabilir. Eğer değişiklik olursa, değişiklikleri burada paylaşacağız..

Şimdiden yerinizi ayırtınız....

ORGANİZASYONU DÜZENLEYENLER:
erciyes_38 : Kadircan GÖKALP Tel: 0 536 457 97 20
aytekn : Durmuş AYTEKİN Tel: 0 532 674 74 66
nilay : Nilay TACİR

8 TEMMUZ 2012 PAZAR
SAAT PROGRAM
13:00 ÜRGÜP’TE KARŞILAMA
13:30 ÜRGÜP ŞEHİR İÇİ GEZİSİ
14:30 ÖĞLE YEMEĞİ
16:30 80. YIL HANİFE MEMİŞ AKSOY REH. MERKEZİ ZİYARETİ
18:00 ÜÇ GÜZELLER, ORTAHİSAR GEZİSİ
20:00 AKŞAM YEMEĞİ
22:00 OTELE DÖNÜŞ- SERBEST ZAMAN

9 TEMMUZ 2012 PAZARTESİ
SAAT PROGRAM
09:00 KAHVALTI
10:30 UÇHİSAR, GÖREME GEZİSİ
14:30 DAMSA BARAJI PİKNİK
(80. YIL HANİFE MEMİŞ AKSOY REH. MERKEZİ İLE BİRLİKTE)
20:00 AKŞAM YEMEĞİ
21:30 EĞLENCE ETKİNLİĞİ
23:00 OTELE DÖNÜŞ

10 TEMMUZ 2012 SALI
SAAT PROGRAM
09:00 KAHVALTI
10:30 AVANOS KIZILIRMAK GEZİSİ
14:30 ÖĞLE YEMEĞİ
16:00 VEDALAŞMA

[SIZE=3]süüüper buluşmaya az bir zaman kaldı.....[/SIZE]
Arkadaşlar elimizden geldiği kadar kontenjanımızı açmaya çalıştık ama elimzden gelen ne yazıkki bu kadar oldu.... Kontenjanımızı en fazla 70 kişiye kadar çıkartabildik, gönül isterdi kii daha fazla arkadaşımızda ekleyebilseydik fakat ne yazıkki bizdeki imkanlar bu kadar, diğer bir organizasyonda inşaallah kontenjanımızı sınırsız yapmak için elimizden geleni yapacağız......

Şuan için son listemiz aşağıda belirtilmiş olup kesin gelemiyecek olan arkadaşlarımız olur ise muhakkak bildirsinler ki onların yerine başka arkadaşlarımızı listeye ekleyebilelim...

Arkadaşlar katılan arkadaşlarda dağınıklılık olmaması için hep beraber toplanıp, birlikte Ürgübe gitmeye karar verdik...

Otobüslerimiz 08.temmuz.2012 (pazar) günü saat:12.00'da Kayseri Otogarından hareket edecektir. Otogarda buluşup hep berber gidelim, ama Ürgübe kendi imkanları ile gidecek olan arkadaşlarımız olur ise muhakkak bizleri bilgilendirsinler ki otogarda onları beklemeyelim...

Sağlıcakla kalın,

HEPİMİZ BİRİMİZ, BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN....

ORGANİZASYONA KATILACAK ARKADAŞLARIMIZ:

[SIZE=3]ORGANİZASYONA KATILACAK ARKADAŞLARIMIZ:
[/SIZE]
[FONT=Verdana]01- Caferulgen+1[/FONT]
[FONT=Verdana]03- Kral[/FONT]
[FONT=Verdana]04- Adem Koçak+2[/FONT]
[FONT=Verdana]07- Hacer+3[/FONT]
[FONT=Verdana]11- Şeyh Mehmet+2[/FONT]
[FONT=Verdana]14- Maden+1[/FONT]
[FONT=Verdana]16- Verda+3[/FONT]
[FONT=Verdana]20- Gülümse+6[/FONT]
[FONT=Verdana]27- Çılgın Fizikçi[/FONT]
[FONT=Verdana]28- Ali_Konya+1[/FONT]
[FONT=Verdana]30- Efsane Gnçlik+1[/FONT]
[FONT=Verdana]32- Konyalım+2[/FONT]
[FONT=Verdana]35- _Sevda_+1[/FONT]
[FONT=Verdana]37- Armağan+1[/FONT]
[FONT=Verdana]39- Aliyem+2[/FONT]
[FONT=Verdana]42- Hülya+1
44- Abdullah+1
[/FONT]
[FONT=Verdana]46- Yağmurcuk[/FONT]
[FONT=Verdana]47- Karaoğlan+4[/FONT]
[FONT=Verdana]52- Medine33+1[/FONT]
[FONT=Verdana]54- Hakan+3[/FONT]
[FONT=Verdana]58- Aliye+1[/FONT]
[FONT=Verdana]60- Dilara+3[/FONT]
[FONT=Verdana]64- ayşeeenn[/FONT]
[FONT=Verdana]65- Mıstık+3[/FONT]
[FONT=Verdana]69- Fatih Aslan+1[/FONT]
[FONT=Verdana]70- LİSTE SONU[/FONT]

NOT: Kayseri ve Kapodokya Bölgesinden katılacak engelli arkadaşlarımızın isimleri burda özellikle belirtilmemiş olup sadece şehir dışından katılacak misafirlerimizin isimleri mevcuttur.

50 kişilik kontenjan az değil mi? Bu organizasyonun fazla talep göreceğini düşünüyorum.

Yaz sezonu olduğu için ne yazıkki kapadokyada bütün oteller full dolu fakat talebe göre daha sonraki zamanlarda konaklama yeri ile görüşülüp sayımızda artış yapılabilir....

Ekinos, 2 gecellik otel ücreti kişi başı 70 tl.dir...

Listeye beni eklermisin adaş?

Abi diğerleri gibi çok güzel bi organizasyon olacagından emin olduğum için hemen katılmak istedim, eklerseniz sevinirim. Başarılarınızı kutlarım saygılar. Eşim ve ben, arkadaşım Savaş tekerlekli sandalye kullanıyor.

Arkadaşlar bu işler zor, kolaylıklar diliyorum.
Elif Kız ve MADEN eklerseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Beni de eklerseniz sevinirim, sizlerle olmak güzel olacak.

GÜLÜMSE+ 6

Güzel bir organizasyon olacağına inanıyorum bende katılmak istiyorum ali_konya+1

Organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımıza Kolaylıklar diliyorum 2 eklerseniz sevinirim

Bende gelmek istiyorum, 1 kişide benim için yazarmısınız.

Merhabalar. Tarihi 6-7-8 yada 10-11-12 yada 9'u olmayan bir tarih yapın lütfen lütfen lütfennnnn gelmek istiyorum.

Slm Plumeria;
Tarihler çok uzun süre önce alınmış olup yaz dönemi dolayısıyla oteller çook pahalı ve full dolu olduğundan dolayı ne yazıkki tarihleri değiştirme durumumuz yok ama bir şekilde kendini ayarlayabilir ve katılabilirsen memnun oluruz....

:( Teşekkür ederim ben de katılabilirsem çok memnun olacağım:) Hem Sevda da geliyo hem ben hiç Kapadokya' ya gitmedim.Umarım gelebilirim, gelemesem de benim yerime de gezin madem.

Senin yerine gezemem kuzum, 2 ayağım var sende o ender ve nazik 2 ayağını eklersen çoook sevineceğim. Annenin ellerinden öpüyorum, kırmasın bak beni demiyorum BİZ'i lütfeeeeenn :(..

Hem o Sevda'nın yanındaki +1 senin için, kandır anneni guzum.

:) Bakalım canımmm gideriz inşallah birlikte. Annem de seni öpüyor :)

Çok güzel bir organizasyona benziyor. Allah kolaylık versin Kadir Bey.

İki gün oldu programı açıklayalı şimdiden kontenjan dolmak üzere, sevğili arkadaşlar eğer son dakika her hangi bir nedenden gelemiyecek durumda olanlar bizlere bildirsin, birde engel durumlarınızı yazarsanız seviniriz. Şimdiden bu programda bizlere destek olan gelen veya gelemiyen gönül dostlarına çok teşekkür ediyoruz.

Aman ne demek. Gerçi ben gelemeyeceğim ama kalbim Kapadokya'da sizlerle olacak.

Merhaba Kadir bey, güzel bir organizasyona benziyor. Aliyem+2 kişi bizide eklerseniz memnun olurum.

Kolay gelsin bir aksilik olmaz ise cdisci+3 eklerseniz sevinirim.Cuma c.tesi pazar olsa daha süperdi ama neyse artık yaz olunca gerçekten kalabalık oluyor.

Katılanlar, uzaktan olanlar nerede buluşacak, Ankara'dayım ben ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt