Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 8-9-10 Temmuz Kapadokya engelliler buluşması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba, hep Kapadokya'yı görmek istemişimdir. Benide yazarsanız sevinirim.:)

Aziz (Karaoğlan) + 4 eklerseniz sevinirim, elinize, yüreğinize sağlık, başarılarınızın devamını dilerim. Herkesin MİRAÇ KANDİLİ Mübarek olsun. Tüm İslam alemine hayırlara vesile olsun inşallah.

Kadir bey yüreklerinize ve emeklerinize sağlık. Sizin gibi yürekden arkadaşlarımız olmaktan gurur duyuyoruz. Bu organiziyonda çok ilgi olacagından eminim. +4 kişi eklerseniz sevineceğim.
Saygılar.

kadir bey yüreklerinize ve emeklerinize sağlık. Sizin gibi yürekden arkadaşlarımız olmaktan gurur duyuyoruz. Bu organiziyonda çok ilgi olacagından eminim. +4 kişi eklerseniz sevineceğim.
Saygılar.

Slm Ayıntaplı27;
Düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ederim ama ne yazık ki, listemiz 50 kişilikti ve 53 kişi ile listemizi doldurmuş bulunmaktayız ve ondan dolayıda kusura bakmayın ki sizleri ekleyemedim ama gelmeyen olur ise ekleriz... İnşallah başka bir organizasyonda buluşmak üzere....

Selam arkadaşlar;

Hepinizin Miraç kandilini kutla,r dualarınızın kabul olmasını temenni ederim...

Bu yoğun talebiniz için çok teşekkür ederim ama keşke konaklamada daha fazla bir yer imkanımız olsaydı, yer sıkıntısından dolayı daha fazla kişi davet edemiyoruz. Lütfen bu konuda bizleri maruz görürseniz çok memnun oluruz, çünkü gerçekten elimizden gelen birşey yook...

Saygılarımla-Kadircan

Sevgili arkadaşlar, günül ister ki daha kapsamlı olsaydı. Malum elimizde olmayan sebepler yüzünden sayıyı sınırlı tuttuk. Burdan bizlere gönül desteği veren dost ve arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz. Sizlerden bir ricamız olacak, eger son dakika'da olsa gelemiyecek durumda olan arkadaşlar olursa bizlere bildirsin lütfen... Bildirsin ki yoğun talep var , başka bir arkadaş gelebilsin. Saygılarımla - Aytekn

Hayırlı geceler arkadaşlar;

Lütfen katılımcı arkadaşlar engel durumunu belirtirlerse çook sevinirim, özellikle de tekerlekli sandalye kullananlar belirtsin ki ona göre araçlarda ve konaklamada ayarlama yapacağız..

Saygılarımla-Kadircan

Selam abi gelemeyen veya erteleyen olursa bana 1 kişi eklersen sevinirim

Aaa kontenjan dolmuş, katılanlar tadını çıkarsın :eek:

Hayırlı akşamlar Kadir bey. Ben ve +1 olarak yanımda gelicek olan arkadaşım işitme engelliyiz, onun dışında herhangi bir alet kullanmıyoruz. Benim size bir sorum olacak, pazar günü 1:30 da karşılanacakmışız bunun dışında bir bilgi göremedim yanılmıyorsam. Farklı illeren gelen arkadaşlarımız herkez yanındaki arkadaşı ile yada tek geliyorsa bizzat kendi bulunduğu ilden Nevşehir'e yola çıkacak ve 1:30 da orda bulunacak diye anladım ben yanlışsam düzeltin. Yalnız bilmediğimiz bir memlekete geleceğiz, terminalde indikten sonra karşılanacakmıyız? Karşılanmayacaksak güzergah nedir, nasıl buluşacağız?
Bilgilendirirseniz memnun olurum, hayırlı akşamlar.

ekleyin benide

Gelmek istiyorum benide eklermisiniz ? İşitme engelim var, cihaz kullanıyorum ben.

Çok görmek istediğim bir yer Kapadokya... Lakin tarih uymuyor, düğünde olmak zorundayım. Üstüne üstlük bir de kontenjan dolmuş:( İlerleyen dönemlerde tekrarını bekliyoruz organizasyonu yapan arkadaştan mümkün olursa...

Organızasyon çok güzel olacağına eminim bir defa gidip gördum çok güzel yerler. Peri bacaları çok güzel, tekrar gitmek isterdim fakat işim nedeniyle gidemiyorum:(
Katılan arkadaşlara iyi eğnlenceler diliyorum..

Kadircan kardeşim, yine güzel bir buluşmaya ekibinle imza atmak üzeresin, tebrikler. Bir çok sebepten katılamayacağım, arkadaşlar bol bol fotoğraf çeksinler ve gezsinler...

Kadir bey elinize sağlık 2002 de gezmişdim gerçekten görülmesi gereken yerlerden birisi... keşke tarih daha önceden hasta sonuna göre ayarlansaydı... tabi şehirde bulunan otellerin yatak kapasiteleri de önemli ıspartada bu sıkıntı yaşandı...

Katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler... çok güzel yerleri gezeceksiniz fotoğraf makinelerinizi yanınıza mutlaka alın... çok güzel kareler yakalayacaksınız...
Organizasyonu yapan arkadaşlara Allah kolaylık versin...

ada: Şefim ne bu düğünler yaa şansın yok seninde her buluşmada düğün denk geliyor :)

Özel sebeplerimden dolayı katılamayacağım için çok üzgünüm. Şüphesiz Güzel bir buluşma olacak. Emeği geçen arkadaşların yüreğine sağlık. Herkese iyi eğlenceler...

Fatih'im sende suç yok dostum, senden kaynaklanan bi durumda yok sağol. Yine akşam rahatsız ettim elinizden geleni yaptınız..
Pansiyondaki görevlinin uyuması
Otelcinin beni uyarmaması "şu saatte kapanıyor" diye.

İşin en çok garibime gideni, otel müdürüyle görüşmek istediğimde yukarda kahvaltıyı hazırlamasıydı :)))
Neyse yaşandı bitti, konuşulacak bir kaç aksaklık daha var ama her şey dört dörlük olacak değil...

Canım kardeşim, tabiki hiçbirşey dörtdörtlük olamaz. Bizim bu ilkdi bazı aksaklıkları samimiyetimizden dolayı görmezden gelmeniz bizi sevindirdi. Katıldığın için ve katılan tüm arkadaşlarıma ben teşekkür ederim. Ayrıca Kapadokya buluşmasını düzenleyen arkadaşlarımın emeklerine sağlık diyorum kolay gelsin. İnşllah birşey bahane olmazssa geleceğim.

bilal63 yaptıgınız organizasyonlardan dolayı herkese tşk ederim ama kişi sayısı hep aynı bide gelmeyenleri degerlendirin önceden gelmiş arkadaşlar oraları görmüş zaten görmeyenler görsün:)))

bu organizasyonu yapanlara çok tşk ederim devamı dilerim

rüzgarın oğlu;

Doğru söylüyorsunuz o yüzden ben yakın olduğum için ve de gördüğüm için gelmiyorum yerimize görmeyen 4 arkadaş gidebilir cdisci+3 çıkarabilirsiniz.

Gördüğüm,gezdiğim güzel bir yer,hele yer altı şehri çok güzel,herkesin girdiği girişten girememiştim,onlar girerken ben çıkıştan girmeyi denedim,öyle girmiştim.Hairka bir yer görmeyenlerin mutlaka görmesini isterim kapadokya yı

Arkadaşlar heyecan doruktaaa.................
Geri sayım başladı....
Son 10. Gün....

liste yenilenmeli diye düşünüyorum çünkü hala listede adım yok yoksa açıkta kalmayalım

ismimi yazdırdım ama o tarihler de işim çıktı o nun için sizlerin aranız da bulunamayacağım çok özür dilerim beni listeden çıkartırsanız sevinirim

Fatih; sabirsızlıkla beklerken birden işinmi çıktı :) sağlık olsun be kardeş daha sonraki yapacağımız etkinliklerde görüşmek üzere....
sağlıcakla kal....

liste yenilenmeli diye düşünüyorum çünkü hala listede adım yok yoksa açıkta kalmayalım
Fatih: merak etmee seni listeye ekledim...
O kadar çok yoğun talep varki anlatamam. Bu yoğun talep üzerine kontenjanı artırmaya çalışıyorum, inş. en kısa zamanda listeyi tekrar son haliyle katılacak veya katılamayacak arkadaşlarla beraber yazacağım...

az kaldı hepinize iyi eğlenceler
saolasın TOSUN PAŞA; senide aramızda görmek isterdik, İZMİR.e sevgilerimizle...

Çok görmek istediğim bir yer Kapadokya... Lakin tarih uymuyor, düğünde olmak zorundayım. Üstüne üstlük bir de kontenjan dolmuş:( İlerleyen dönemlerde tekrarını bekliyoruz organizasyonu yapan arkadaştan mümkün olursa...
teşekkürler ada, inş. daha sonraki etkinliklerde senide aramızda görmek isteriz.
sağlıcakla kal...

ARKADAŞLAR;

[SIZE=3]Güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim....
[/SIZE]
Bencede çok güzel bir organizasyon olacak, zaman az kaldı....

Çok yoğun bir talep var ondan dolayı kontenjanı artırmaya çalışıyorum, hergün o kadar çok kişi beni arıyokii onlara karşı çook mahçup oluyorum ama beni arayan veya özelden mesaj gönderen arkadaşların hepsinide bu etkinliğe katılmaları için elimden geleni yapıyorum... İnşaallah bu arkadaşların hepsinide bu etkinlikte göreceğiz...

Otobüslerimizin yerini tekrar hatırlatmada yarar var : otobüslerimiz, 08.07.2012 PAZAR günü saat:12.00de KAYSERİ Otogarında hazır bulunacaktır....

Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için...

sağlıcakla kalın...

o tarihler de işim çıktı sizlerin aranız da bulunamayacağım çok özür dilerim beni listeden çıkartırsanız sevinirim

Arkadaşlar önce de yazmıştım cdisci+3 listeden çıkartır mısınız?

Arkadaşlar önce de yazmıştım cdisci+3 listeden çıkartır mısınız?

Slm Cemil Bey;

Sizi listeden çıkartmak gözmüzden kaçmış şimdi hemen çıkartıp yedekte gelmek isteyen arkadaşlarımız dahil edeceğim. Gelebilseydiniz bizler mutlu olurduk ama kısmet değilmiş diyelim, inş. başka bir organizasyonda buluşmak dileğiyle, sağlıcakla kalınız....

(Liste güncelleşmiştir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt