Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emegi geçen geçmeyen herkeze teşekkürler çok güzel iki gün için :)

kemal senin emeğin tartışılmaz beaa :D bizim için su şişelerini taşıman bile yeterliydi... :D:D:D
balerindeki haliniz aklıma geldikçe gülüyorumm :D:D:D

arkadaşlar buluşma fotolarını benim facebook adresimden bakabilirsiniz 2 ayrı bölüm olarak yayınladım (öner bozbıyık) ve ilerleyen saatlerde (tekerlekli sansalyeliler klübü) de yayınlayacak
ilerleyen günlerde engelliler.biz albümlerindede yayınlayacağım...

SEVİLİ CAN TOSTLARIm 2 cisi yapılan ve birincisine katılmama talihsizligini yaşamış biri olarak geçen yıl ne kaybetiklerimi bu yıl çok iyi anladm inanın bu kadar candan sevgi dolu bir camiyada bulunmak benim için büyük bir onurdur bu onuru bize yaşatan deyerlli dostlarım kadirncan durmuş öner beylere ve ismini sayamıyacgım tüm kayseri üst düzey yönetici ve halkına sonsuz şukranlarımı sunar başarılarınızın devamını dilerim iyiki varsınız

Bu büyük organizasyon da emeği geçen saygıdeğer büyüklerim Durmuş AYTEKİN,Kadircan GÖKALP ve saygıdeğer arkadaşım Öner BOZBIYIK'a ayrı ayrı teşekkür eder,saygılarımı sunarım.Herşey o kadar güzel bir şekilde düzenlenmiş ki eksik olan hiç bir şey yoktu ki;bırakın organizasyonun nasıl ve ne şekil de gerçekleştirildiğini... Sizler bu organizasyonu yapan saygıdeğer dostlarımın,güler yüzü,tatlı dili bir insanı yerinden oynatmaya yetecek kadar yeterlidir,istedikten sonra aşılmayacak yol yoktur.Beni sizlerin bu samimi içten davranışınız, yerimden oynattı ve ilk defa böyle uzak bir organizasyona katılmama sebep oldu:).Sizlerle tanışmaktan son derece mutlu oldum ve herşeyden de memmun kaldım.Emeği geçenlere tekrardan sonsuz teşekkürlerimi sunarım,elinize kolunuza sağlık,güzel günler de,sağlıklı ömürler de tekrardan görüşmek dileğiyle....
Ayrıca,gelişimiz biraz acele oldu,otobüse yetişmemiz gerektiğinden dolayı sizlerle vedalaşma ve şahsen teşekkür etme imkanımız olmadı:(
Burdan Aytaç arkadışımıza da acil şifalar dilerim....

emegı gecen herkese tek tek tşkler sıfır hata ıle bu organızasyonu gerceklestırdıler..emegı gecen herkese ayrı ayrı tesekurler

İYİKİ VARSINIZ, İYİKİ GELDİNİZ...

Zaman geldi, gelecek derken bir bakmışız ki güzel bir buluşmamızda burda sona erdi... Sağ salim gelip, sağ salim memleketinize ulaştığınız için çok mutluyum... Sizler iyiki geldinizki böyle coşkulu bir buluşma yapmış olduk. Sizlerin güzel yorumlarınızı gördükçe gerçekten mutlu olmamak elde değil. Bütün katılan herkeze sonsuz teşekkürlerimi iletir, katılamayanlarıda diğer sefere bekleriz...

AYTAÇ YIRTTI

Arkadaşlar sizler de biliyorsunuz ki AYTAÇ arkadaşımız talihsiz bir kaza geçirmiştir. Kaza anından, bu zamana kadar onu hiç yanlız bırakmamış olup hep yanında olmuşuzdur. Arkadaşımız bugün Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde 5 saat süren zor bir ameliyat geçirmiş olup, şuanda durumu çok iyidir. Şuuru açık olan arkadaşımız, kendisini soran bütün arkadaşlara bolbol selamı var. Özellikle siteye AYTAÇ YIRTTI diye yazmamı belirterek şaka bile yapmıştır :)AYTAÇ Kardeşimize Allah şifalar versin der,çook çok geçmiş olsun dileklerimi sunarım... (Aytaç arkadaşımızla irtibat kurmak isteyenler için tel no:0 535 329 20 43)

Arkadaşlar resim ve videolara bakmak için facebook:tekerlekli sandalyeliler kulübü sayfamdan bakabilir ve sizdeki foto ve videoları bu sayfamıza eklerseniz çok mutlu olurum...

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içindir....

Sağlıcakla kalın...

Dolu dolu geçen iki gün... Gerçekten çok güzel bir orgnizasyondu. Emeği geçen Kayseri grubuna çok teşekkür ederim. Yeni arkadaşlar edinmek, eski dostlarla zaman geçirmek harikaydı.
Aytaç'ın başına gelene üzüldük :( İyi haberlerini alırız inşallah, geçmiş olsun.
Hıı bu arada, ayrılırken baktım özellikle ama göremedim. "ZIPZIP, çok teşekkür ederim. Bilmem hakkını nasıl öderim." ;)
Hoşçakalın...

bi Allahh razı olsun demen yeterlı hocamm :D sızlerı tanımaktan öle mutlu oldum kı ii ki gelmısım kayserıye...

Emeği geçen renk katan tüm arkadaslara sevgiler.
Kayseri Büyükşehir Belediyesine şükranlarımı sunuyorum.
Bizi güleryüzle ve büyük bir titizlikle ağırlayan mekan sahiplerine
Yurtlar Kurumu Müdürlüğüne
ve yılmadan, biliyorumki bir çok zorluklara rağmen bu organizasyonu hazırlayıp
bizlere bu güzellikleri yaşatan kadircan(erciyes38), öner(jetset) ve durmuş aytekin başta olmak üzere görünen ve görünmeyen bütün can dostlara kucak dolusu sevgiler gönderiyorum

yapılan birlikteliklerden biri olan bu buluşmaya emeği geçenlere kendi adıma teşekkür ederim...her zaman dediğim gibi ""sevgi selinde boğulasınız""...

Merhaba sevgili arkadaşlar foruma yazma imkanı henüz yeni bulabildim. Şafakçınız olarak artık şafak söktü, güneş aştı, eğlenceleri, sevgiyi, coşkuyu güzel yürekleri, arkadaşlığı, dostluğu ve sevinci bir araya getirdi. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurularken aynı zamanda bir birine kırgın yürekler belki biraz daha yumuşadı.Yürekler Sevgi Selinde boğuldu.Herkes Herşey tek kelimeyle MUHTEŞEMDİ.Bende elimden geldiğince sizleri eğlendirmeye ve eğlenmeye çalıştım ve sizlerle birlikte çok ama çok mutlu oldum.:eek::eek::eek:

Ayrıca Aytaç arkadaşımıza tekrar acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun:(

Öncelikle bu organizasyonun düzenlenmesinde büyük emek harcayan Kadircan abim çok sevgili arkadaşım Önerim ve Durmuş Abi emeğinize yüreğinize sağlık herşey Muhteşemdi.Zaman nasıl geçti hiç anlamadım doğrusu.Tadına doyulmayan güzel rüylar gibiydi.Herşey için çok teşekkürler. Tekrar bir araya gelmek dileğiyle......:):)AYŞEGÜL_01:):)

Benim at pastırma olmuştu sanırım:)(şaka tabiki) :):)
Büyük buluşma çok güzel organize edilmiş ve başarıyla sonuçlandırıldı.Canı gönülden tebrik ediyorum...
Erciyes Dağı'nı yakından görmek kısmet oldu, 'Hayaldi gerçek' oldu diyorum,tekrar teşekkür ediyorum..
Aytaç arkadaşımıza geçmiş olsun diyor en kısa sürede iyileşmesini diliyorum
Sevgiyle ve dostluka...

başta öner olmak üzere emegı geçen herkese çok teşekkür edıyorum

firdevsim kulaklaırm çınladı bende diyorum kim lafımı edio :):):)

veeeeeeeee kayseriden sonra ;

sıra geldi muhteşem 2 günün ardından güzel anıların ardından o anları anlatabilcek cümlelere...ama sanmıyorum sadece YASANIRDI...ve yasadıkta...eglendikte...herkesin emegğine yüreğine sağlık diyorum hersey için cokkkkkkkkk tskler...bu sene dahada bi harika geldi özlediklerim ,yeni dostluklarım, ve mutluluk defterlerime yeni eklenen canlarım hepinizi şimdiden cok özledim...bir kez daha anladımki...bizler bi arada oldukça hersey daha güzel ve coşkulu cok eglendim eglendik eglendirdik...hatta hiç oturmadık cooooooookkkkkkkkk yorgunum amaaaaaaaaaaaaaa cok mutluyum bidahada yorulurum o anlar geri gelcekse...MUTLU anlar hep cabuk gecer ama beyinlerden ASLA SİLİNMEz.....

Hepinizi seviyorummmm....

Harika iki gün geçirdik. Bizim için yol çok uzaktı ama bu uzaklık sonunda o güzel karşılama ve siz değerli arkadaşlarla birlikte olmanın mutluluğu tüm yorgunlukları aldı götürdü. İyiki oraya gelmişiz, iyiki sizleri tanımışız. Emeğinize yüreğinize sağlık.

gökçem evet benim canımm ..çok memnun oldum tanıştığımıza kısada olsa sima olarak birbirimizi tanımış olduk..olur sölerim aleykümselam.. :))

Bu organizasyonda emeği geçen kadircan bey öner bey mustafa bey minik arkadaşım gökhan bey ve kendilerini göstermeden desteklerini esirgemeyen gönülleri sevgi dolu yürekleri güzel arkadaşlarıma bizlere yaşattıkları iki harika gün için çokk teşekkür ediyorum, önceden tanıdığım ve orda kurulan yeni dostluklar arkadaşlıklar mükemmeldi bir organizasyonda buluşmak üzere saygı ve sevgilerimle....

Bu buluşmada emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum süper bir organizasyon oldu.

kgokce;
Otobüste ayak üstü sohbet eden sen miydin....

ilker evet otobüste ayaküstü benimle sohbet eden kgökçe arkadaşımız :)

ilker seni unutabilirim belki ama o tatlı prensesi unutamam , Ayşegül de böyle hatırlar belki biraz düşününce

Ayşegül_01,
Beni fark etmemek için kör olmak lazım bea....:) 2 metre boyun da 100 kilo ağırlındaki biri olarak zoruma gitti bak şimdi .:)

Ayşe,
Evet kıskanmaya başladım ya :) Bi daha getirmeyeceğim benim şekerimi buluşmalara :)

Gökçe,
Zaten yanınızdaydım ama sen arkanı dönüp bir bakmadın ki?

ilker;

KÖRÜM ZATEN İLKER ABİ PEKİ SİZ BENİ FARKETTİNİZMİ:eek:

Büyük ihtimal ile fark ettim..Siz muratla beraber mi gelmiştiniz adanadan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt