Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 9-10 Temmuz 2. geleneksel Kayseri engelliler buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır ilker abi ben adanadan tek geldim otobüsle sizi yarı buçuk hatırlıyorum marinadayken görmüştüm ama tanışmandık o kalabalıkta birde hep oynamakla meşguldümmm;):eek:

Bu haber çok guzel emeği geçen arkadaşlarımıza sonsuz teşekkurler:)

Kadircan abi merhaba bende tekrar kendi adıma çok teşekkür ediyorum çok güzel bir buluşma oldu ememğinize sağlık destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum haber sitesinde ki açıklamanızı okudum güzel bir açıklama olmuş ayrıca bu şekilde sesimizi duyuruyor olabilmek te güzel bir ayrıcalık herşey için çok teşekkürler....

muhabbet23;

Oooo Ergün siz nerlerdeydiniz beaa :)Kadir bi konuşma yaptı valla süperdi:)

ne guzel buluşmussunuz ancak bir eksik var hani site albumunde fotograflar, facebooka giremiyoruz işyerinden bi zahmet sitemize de yükleyinde fotografları görme fırsatına erişelim o güzel anları.

Adaş TRT 'nin yaptığı röportajlar ne oldu ? Bilgin varmı ?
kadirim iyi güzel hoşta gardaşım hani site albumunde resimler.( facebooka giriş yasssak bizim burda:) bizim sitede resimler olsa fena olmaz dimi...

ben GÖRMEDIM...ya SULTAN.....keske haber verseydınız....ne mutlu olurdum bende dınlerdım KRAL ın basın mensuplarına demeçlerineee

Oooo Ergün siz nerlerdeydiniz beaa :)Kadir bi konuşma yaptı valla süperdi:)

ben GÖRMEDIM...ya SULTAN.....keske haber verseydınız....ne mutlu olurdum bende dınlerdım KRAL ın basın mensuplarına demeçlerineee

evet kadir abi ben ve aynurla röportaj yaptılar cok güzel bi konusma oldu...türkiye duysun sesimizi dimi kadircan abi :) kameranın arkasından beni güldürmeye çalıssanda ben dicemi dedim :) adamda cok begendi zaten :):)

belkide :) ama nerelerde bilemiytorum aman türkiye duysun sesimizi :D susmadık sıra bize geldi

evet kadir abi ben ve aynurla röportaj yaptılar cok güzel bi konusma oldu...türkiye duysun sesimizi dimi kadircan abi :) kameranın arkasından beni güldürmeye çalıssanda ben dicemi dedim :) adamda cok begendi zaten :):)
Esra'cığım sen konuşursun da beğenilmez misin? güzel konuştun ama :).TEBRİKLER:)

Son Kayseri buluşması, bu güne kadar yapılan organizasyonların en güzel örneklerinden birisi oldu.
Emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum. Seriinin 3. buluşması şimdiden merak ediliyor ve bekleniyor.
Darısı başka illerimizinde başına inşallah.

ne diyimki tuttugunuz altın olsun:)gönulden gelen cok sey var ama hepsınız almaz bu sayfa org.duzenleyen arkadaslarıma desteklerınden ötürü kayserı buyuksehır beledıyesıne,sanayı odasına fuar alanı calısanlarına kadırhas stadı calısanlarına ve yurtkur kayseri müd. canı gonulden sevgıler saygılar..hepınızı gormekten cok memnun oldum..darısı dıger ıllermıze ve 3. kayserı bulusmasına..hepinizi sevyorum...:)

KRAL;
Adaş; o gün akşamında yayınlanmış ama ne yazıkki bende göremedim...

Esra, sen kameraya konuşma yaparken seni o kadar güldürmeme rağmen sen çok güzel bir konuşma yapmayı becerdin. tebrik ederim seni.....(bu arada sizden öncede ben konuşma yapmıştım ki... :) )

Akadaşlar güzel yorumlarınızdan ötürü çook teşekkür ederim sizlere, hep beraber olmanın avantajıda bu işte, bizler yeterki bir arada olalım gerisi bahane....

Her zaman dediğim gibi; Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.....

Sağlıcakla kalın...

esracım sendemi? :) canımsın sen benimm süpersin..yaa peki nerde ne zaman yayınlancak
bilgi verin bakalım..

tühh yayınlanmış haa :( kaçırdık..ama biz eğleniyorduk dimi? sanırsam o saatlerde

Firdevs'ciğim cumartesi sabah kahvaltıdan sonra yaptılar sen o gün yoktun ki:)

Selamlar arkadaşlar.. Harika bir buluşmanın ardından hepimiz evlerimize döndük.. Her bi şey çok güzeldi.. 2 gün çok güzel vakit geçirdik.. Sevgili Kadir ve Öner ve emeği geçen diğer arkadaşlar; hepinize çok çok çok teşekkür ediyorum.. Tüm arkadaşlara sevgiler :)

Başta Öner ve Kadircan olmak üzere bu buluşmada emeği geçen herkeze çok teşekkürler,çok güzel iki gün geçirdik sayenizde,çok kapsamlı ve başarılı bir organizasyondu,ben çok keyif aldım.Dostları yeniden görmek ve beraber vakit geçirmek çok güzeldi.
Ayrıca bizi (15 kişi ) evinde misafir eden baldızım Dönence'ye çok çok teşekkür ederim.
Belki zaman çok çabuk tükendi ama akıllardan silinmeyecek hatıralar bıraktı.

çoookk teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınızı okudukça mutluluğumuz kat kat artıyor bu güzel yorumlar bizi daha fazlası için itekliyor inşallah kendimizi her defasında aşıp daha güzel buluşmalarda hep beraber oluruz...
buluşma görüntülerinden elimde olanlardan site albümüne ekledim etkinliğe gelemeyen gelip hatıraları tazelemek isteyenler ordan bakabilirler...

firdevsim sen o reportajın akşamına geldin bebeim ama iyki geldin canım benim :)

Keşke haberimiz olsaydı mutlaka gelirdik.

Neyse belliki güzel bir buluşma olmuş. Kurulan yeni dostluklarla mutlu olmak var bizde onu yapalım:)

esracımmm :) öpüldün.. sultanımm öpüldün.. :) bende diom ki hangi kanalda yayınlandı nie kaçırdık izleyemedik..
sesinizi duyururken tüm tc ile birlikte izlemek isterdim demeçlerinizi. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt