Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Ankara'da buluşuyoruz | 21-22-23 Haziran 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah daha çok güldürsün Cafer abi :)

Ben senin adına da takip ederim selişim sen yorma kendini, hem sen girince azalıyor:)
Ben de senin peşine takılıp gidiyorum, perşembe Ankara'mdayım:)

Cuma günü sabah saat 09:10 gibi yarısı trenle yarısıda otomobille geleceğiz Allah izin verirse inşallah

sizlerle birlikte olamayacağım için çook üzgünüm benim yerimede eğlenin iyi eğlenceler...

Bizim ekibe +1 kişi ilave olacak mümkünse tabii. Toplam 7 kişi geliyoruz bunu 3 kişisi Akülü tekerlekli sandalyeli. cuma sabah saat:09:30'da Ankara tren garında olacağız.

Bugün şafak sayan olmamış ben yarın Ankara'dayım etkinliğe şafak 2 :)

Cafer Başkan programın son hali şekillendi sanırım ?

evet şekillendi de biz yayınlamakta geç kaldık. parça parça yazmak yerine yarın akşam yayınlarız.

ben listede ismimi göremdim arkadaşlar dıskalifiyemi oldum :)

+1 im gelemiyor malesef Tek gelicem, kontenjandan dolayı gelemeyen bi arkadaşı yazabilirsiniz yerine ;)

Edip;

Bu arada ben sabah 6 da AŞTİ'de olucam . programa göre gelenlerin 10.00'da alınıp otele gidileceği yazıyo.
Benim gibi erken saatte AŞTİ'de olacak olanlar varsa karşılama konusunda yardımcı olabilirim. birlikte beklemiş oluruz

Edip;

Bu arada ben sabah 6 da AŞTİ'de olucam . programa göre gelenlerin 10.00'da alınıp otele gidileceği yazıyo.
Benim gibi erken saatte AŞTİ'de olacak olanlar varsa karşılama konusunda yardımcı olabilirim. birlikte beklemiş oluruz
sabah kahvaltısı sendense bende geleyim

Bana Cafer Aga'dan dediydiler biz öyle duyduk :D

Sabahın körüünde bende angarada olcam cafer aga roacc kahvaltımı hazırlayın .d.d

Cumartesi sabah 7 - 07:30 arası AŞTİ ye gelecek varsa alabilirim...

proğramda değişiklik cuma günü (yarın için olabilir) kale ve hamamönü yerine teleferik başka birşey yok

Treni Kaçırdım Otobusle Gidecegim Angaraya .d.d.d

Olur hiç farketmez cafer aga alacak olan sensın sıkıntı yok:D

herşey çok güzeldi emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, çok keyifli zamanlar geçirdim, değerli insanlarla tanıştım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt