Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] Antalya Olimpos Organizasyonu 13-18 ekim 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canım bugün teldede konuştuğumuz gibi meralle iletişimden sonra yazmıştım adlarınızı.tabiki silerim.

yağmurcum adınızı sildim umarım başka sefere beraber olma şansımız olur.

Sabah kahvaltı,öğlen ve akşam yemeği olarak düzeltiyorum arkadaşlar.

Bende cok gelmek istiyorum ama izin yok maalesef haftasonu gelmek de kocaeliden zor gibi simdiden iyi eglenceler

Katılar:

1-hacer kurşuncu
2-delal
3-hüseyin köse+3
4-ramazan taşkın
5-şeref özel+5
6-vahap bey+3
7-mehmet avan+2
8-ali kapyapar+5
9-mahmut seven+5
10-erdinç şahan+2
11-ayşe hişil+2
12-yaşar bey+2
13-hasan kökmen
14-serdar bey
15-zeliha ertürk
16-fetih maili+1
17-mustafa ekiz
18-nigar yıldız+2
19-hacer uslu
20-aydan aydın
21-erdal bey
22-mine eğilmez+15
23-yaprak+2
24-filiz develi+4
25-mahmut çimento
26-bilal bey

27-Sabır polat
28-lokman kılıç+2
29-başak hanım
30-ayşe hanım

arkadaşım kesin gelecekler bildirsinki otelle sorun yaşama.

Hacer, liste numaraları eksik gidiyor.
+5
+15
Bunları toplayarak numaralandırman gerekiyor :)
KOLAY GELSİN

bence saçma bir organizasyon güzel antalyamın çok daha güzel harika yerleri varken hiçmi düşünmezsiniz tekerlekli sandalyedeki arkadaşlarımızı tüm engelli arkadaşlarım adına tekerlekli sandalye kullanan arkadaşlarım olmadan bir buluşmamı aslaaa yapacaksanız adam gibi buluşma yapın delal hannım

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla az, basit engelli arkadaşlarımız kendi aralarında çılgınca ve fantastik bir şekilde eğlenceli bir ortam tasarlıyor.

Emeğinize sağlık,gidemeyecek olsamda böyle buluşmalar biz sakatlar için harika!size gönülden teşekkürler.....sevgiler....

çok teşekkürler.seninde güzel yüreğine sağlık.sevgiyle kal.

Olimpos Harika bir yer,ama tekerlekli sandalyeli arkadaşlarımıza uygun değil,sakin ve huzurlu bir tatil geçirmik isteyenler için mükemmel,sahilide bitkilerle kaplı antik kenti de çok güzel.görmenizi tavsiye ederim.Belki 2 gece katılabilirim.

14-16 Mart tarihleri arasındaki Antalya Olimpos'da düzenlenen 81 ilden gelen engelli buluşmasına 29 kişilik bir gurupla katılıp çok eğlenmiştik.Ağaç evlerin kendine has kokusu,havası ve doğası bizleri büyülemişti adeta.Hele buluşmayı organize eden Hacer ablamızın bizleri sıcacık karşılaması herkesle tek tek ilgilenmesi Türk misafirperverliğini sergilemesi takdire şayandı.Buluşmayı organize eden Hacer ablama Delal arkadaşıma başarılar diliyorum.Katılımcı arkadaşlarımız lütfen bizim yerimizede eğlenin.
Bu seferki buluşmaya 31 Ekim_2 Kasım tarihleri arasındaki yapacağımız İzmir/Ödemiş buluşmasına hazırlandığımız için katılamıyorum.Ayrıca bu buluşma sonrasında hepinizi İzmir/Ödemiş buluşmasına davet ediyorum.Emin olun gelemesekte yüreğimiz sizinle...

Arkadaşlar işlerim dolayısıyla affınızı istiyorum...Size şimdiden iyi eğlenceler...Sevgiler selamlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt