Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Engelliler Nazilli'de buluşuyor | 27-28-29-eylül 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceto27

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
NAZİLLİ BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİ VE GAZİNTEP ENGELSİZLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİNİN ORTAKLAŞA HAZIRLADIĞI 81 İLDEN GELEN ENGELLİLERİ NAZİLLİDE BULUŞTURUYORUZ PROGRAMI AŞAĞIDADIR
1- 27 eylül saat 12 de misafirleri nysa otele yerleştireceğiz.nazilliye saat 13:00 de gelip kurum amirleriyle tanışmadan sonra nazilli beldiyesince öğle yemeği verilecek yemekten sonra nazilli içine gezi müze,hayvanat bahçesi yaşlılar yurdu,alzhamir merkezi,ve engelsiz evi ziyaretten sonra akşam yemeği ve aile ve sosyal politikalar ilçe müd.hazırlanan panel ve otele dönüş.

2- 28/09/2013 günü sabah kahvaltısı otelde yapılacaksaat 9:00 da otelden hareket edilecek efes,meryemana,şirince ve kuşladası .kuşadasına varıldığında yat gezisi,hava şartları iyi olursa engelsiz plajda denize girmek isteyenler girecek akşam aynı yerde yemek ve eğlence ,eğlence sonrası ateş yakılacak engellilerin her yıl buluşma noktası olsun sloganıyla program bitecek.gece otele dönüş.
3- 29/09/2013 pazar günü saat 9:00'da otelden engelliler alınıp karacasu geyredeki antik kent ziyareti.sonrası öğle yemeği ve pamukkaleye hareket, karahayıt ziyaretinden sonra program sona erecektir. ve

duyuru:sultanhisar nysa otelde kişi başı 50:00 tl. olup katılmak isteyenler isimlerini yazdırsınlar..yol ücreti sadece geliş ve dönüş ücretini kendiniz ödeyeceksiniz.bulunduğunuz il veya ilçe kaymakamlık ve valiliklerin sosyal yardımlaşma vakfından talep edebilirsiniz. konaklama sorunu olması nedeniyle kontenjan 100 kişilk olup gelmek isteyenler isimlerini yazmaları rica olunur. — 1 geceliği 50 tl.2 geceliği 100.00 tl.dir.'da.

İletişim için tel: 0530 395 24 40

Üye buluşmasına tüm arkadaşları bekliyoruz

ÜYE LİSTESİ

1-Elif_kız+7
9-ceto27+15
25-babalık
26-delikanlibankaci ve eşi
28-imajreklam+1
30-ilkyaz+6
37-öteki
38-aliyem+2
41-tolga06+3
45-nazom+1
47-celal utar+2
50-mehmet27
51-Gönül Özgüven
52-sairinsevdasi46+1
54-Vildan Hanım
55-
56-Ümmügülsüm+2
59-Ayşe+10 kişi Ödemiş grubu
69-ilhan+9
78-

öncelikle kolay gelsin diyorum ben ve maden yazarmısınız

Aslında çok iyi görünüyor kendimi ayarlayabilirsem gelmek isterim

bekleriz canı gönülden isteriz

elif_kız +2 kişi listeye eklendi

delal hanım gelmenizi isteriz inş kendinizi ayarlarsınız

Ewet babalığında dediği gibi biraz daha açıklayıcı bilgiler v erirseniz iyi olacask gbii...

uçakla gelmek istiyoruz.uçak ile gelme konusunda bilgi lütfen

ilk olarak nazili müzesine ,hayvanat bahcesine,ve nazili tanıtımı . 29.08.2013 de hotelden ayrılış saat 9:00 da isteyen arkadaşlar eve dönüş yapabilir,ama akşam saatlerine kadar turumuz devam edecek.
UCAK lan gelmek isteyenler izmir üzeri gelmek zorunda izmirden otobüslen nazilliye gelebilirler.

ilk olarak nazili müzesine ,hayvanat bahçesine,ve nazili tanıtımı . 29.08.2013 de otelden
ayrılış saat 9:00 da isteyen arkadaşlar eve dönüş yapabilir,ama akşam saatlerine kadar turumuz devam edecek.UCAK lan gelmek isteyenler izmir üzeri gelmek zorunda izmir den otobüsle nazilliye gelebilirler

kuşadasındaki belediyelerin yapmış olduğu engelliler için bir plajdır denize zıfr.

arkadaşlar +1 olarak benide eklermisiniz.saygılar

arkadaşlar otel ve gezi turları tekerlekli sandalyede olanlar için uygundur sanırım ben tekerlekli sandalyedeyim.

tekerlekteki arkadaşlar kaygılanmasına gerek yok herşey ayarlandı.İmajreklam +1 kişi eklendi

Arkadaşım beni +5 olarak düzeltir misin. Yalnız bir arkadaşım tekerlekli sandalyede ve ankaradan uçakla gelecek onu havaalanından alma imkanınız var mı

gönül isterdiki arkadaşı havalanından almak ama nazilide havalanı yok ilkyaz kardeş

Hayırlı Uğurlu Olsun başkanım heyecanla gideceğimiz günü bekliyor olacağım emeği geçenlere teşekkürler ederiz. :D

ceto27 arkadaşım nazillide havaalanı olmadığını ben de biliyorum da hani izmirden uçakla gelecek arkadaşları alacak grubunuz falan var mı diye öğrenmek istedim. Anladığım kadarıyla öyle bi grup yok. Teşekkür ederim. Peki nazilli otogarından bizleri alacak mısınız?

selam benide eklerseniz sevinirim konyadan cuma günü katılcam

selam benide eklerseniz sevinirim konyadan cuma günü katılcam

sitedeki yerinizi değiştirseniz kimse bulamıyor

bende tekerlekli sandalye kullaniyorum uygunsa benide eklermisin

Benide eklermisiniz ltf tek kişi.bir aksilik olursa haber vericem önceden

abi özür dilerim beni listeden sil maadi imkansizliklardan gelemicem

Beni listeden çıkarablirisiniz gelemeceğim katılanlar için güzel bir organizyon olur inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt