Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] Engelliler Nazilli'de buluşuyor | 27-28-29-eylül 2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana Son Dakka Golu Attılar Malesef Bende Gelemiyorum Katılan Herkeze İyi Eglenceler Jem İsmimi Çıkartırmısın Ustaa

Bende seni ve dostlarımızı çok özledik elif - kız... buluşmamıza az kaldı inşallah

selda 75 +1 daha gelebilirsiniz... eklemeye gerek yok baştacısınız.

beni araya bilirsiniz 0545 5245873

Zaten ben yola çıkışımı hesaplıyorum. İki gün işte :)

istanbuldan ucakla izmir havalimanına eşim ve 4 aylık bebeğimizle geliyoruz.izmir havalimanına cuma 09:10da ineceğiz. oradan nasıl zahmetsizce geleceğiz.bir yol gösterebilirmisiniz.izmir havalimanından tren var. fakat 11,25 geçe kalkıyor nazilliye 14:30 da varıyor.

benden 2 kişiyi silermisiniz 2 fre verdim şimdilik bide cuma gecesi binsem otobuse cumartesi alma şansınız varmı :

istanbuldan ucakla izmir havalimanına eşim ve 4 aylık bebeğimizle geliyoruz.izmir havalimanına cuma 09:10da ineceğiz. oradan nasıl zahmetsizce geleceğiz.bir yol gösterebilirmisiniz.izmir havalimanından tren var. fakat 11,25 geçe kalkıyor nazilliye 14:30 da varıyor.
kardeş 09:10 da ineceksen 09:21de hava alanından tren kalkar ve saat 12:00 da nazillide olursun.hatta kalacagınız otel sultanisarda yani nazillide deyilde orda da inebilirsin yani 11:40 gibi
http://www.tcdd.gov.tr/Upload/Files/ContentFiles/2010/bolgesel/bassokeayd.pdf

selam arkadaşlar
ben nazilli de yaşıyorum nazilliye ulaşım hakkındaki sorunlarınızda arayabilirsiniz
05549237548

nazilliye 80 km uzaklıkta bi hastanede çalışıom ilginçdirki yeni gördüm konuyu.günübirlik gelmeye çalışcam

Son bir gün kaldı.Havalar istanbulda gayet iyi . inşallah 2 gün engelsizler plajında deniz keyfi yapacağım.

arkadaşlar işlerimin yoğunluğu nedeniyle son anda gelemeyeceğimi bildirmek zorunda kaldım... birbaşka zamana inşallah saygılar...

Bol bol gezin yiğin ve eğlenin....gerisi boş laf,

Öncelikle bizim ulaşımımızı sağlayan Gaziantep Büyük Şehir Belediyesi şoförlerine ve organizasyonda isimlerini sayamayacağım güzel insanlara çok tşk. emeklerine sağlık diyorum.Güzel bir organizasyondu.

ÇOK DEĞERLİ NAZİLLİ DERNEK BAŞKANI AYŞE HANIM HATİCE HANIM ve GAZİANTEP BEDENSEL ENGELLİLER FEDERASYONUNDAN ÇETİN BEY İSİMLERİNİ HATIRLAYAMADIĞIM veya BİLMEDİĞİM GÖNÜL DOSTLARIM EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK BİZE DOLU DOLU YAŞATTIĞINIZ ÜÇ GÜN İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...SİZLERİN SAYESİNDE NAZİLLİ...MERYEM ANA... EFES...PAMUKKALEYİ GÖRMEYİ YENİ DOSTLUKLAR KURMAMIZI VE ESKİ DOSTLARIMIZLA ÖZLEMLERRİMİZİ GİDERMEK SİZLER SAYESİNDE OLDU... HARİKA ÜÇ GÜNDÜ... DARISI YENİ İLLERDE BULUŞMALARIMIZA OLSUN

organizasyon iyi deyildi bence otel deseniz bizlere uygun deyildi kuşadasında proğram olmadı oda türkiye engelli partisi başkanı söz vererek ateş yakacam yemek verecem ben agırlıyacam deyim sonradanda ortada bırakdıgı için ayrıca kınıyorum akşam eğlence iptaldi ama meryem anaya gititk bide pamukklaye şirinceye yürüyebilen arkadaslarda efese gittiler ginede ayse hanım özverili olarak bişeyler yapmaya çalışdı antep li arkadaslarda öyle bazı kişiler ortada bırakmışlar teşekkür ediyorum nazillli dernek başkanı ayşe hanıma ve antep spor derneği başkanı cetin bey ve ekiplerine tşk ederiz emeklerinden dolayı..... ben buluşma yapanlara rica ediyorum otel için bizlere uygun olmasına giriş olmasına asansörlü olmasına özgür ce rahatca yerler olursa daha güzel olur herkes mutlu olur tabi yürüyen arkadaslar için sıkıntı deyil :)

Emegi geçen herkeze teşekkür ederim.

Organizasyonda görmediğimiz yerleri gördük yeni arkadaşlarla tanıştık.Nazilli engelliler derneği başkanı ayşe hanıma çok teşekkür ediyorum. Çok gayret gösterdi,seneye yapılan organizasyonda eksikliklikleri görüp çok daha iyi bir buluşma olacağına inancım tam.Gaziantep engelliler derneğinden çetin beyin bir sonraki organizasyonda özlemle beklediğimiz gaziantep baklavalarını getireceğine olan inancım da tam.:)

organizasyondaki çekilen fotografların paylaşımınıda görmek istiyoruz.

Bütün aksaklıklara ve olumsuzluklara rağmen herşeyiyle çoook güzel bir organizasyondu...Mutlaka ki otelin durumu tekerlikli sandalyedeki arkadaşlar için uygun olsaydı daha güzel olurdu ama, olur diye söz verilen konularda bile dönmeler olduğu için bir takım sıkıntılar yaşandı ise de eskimeyen dostları görüp yeni arkadaşlar edinmek, görmediğimiz yerleri görmek ki kolay birşey deil 3 gün gibi kısa zaman diliminde 3 ayrı şehir gezmek keyif verici ve bir o kadar da heyecanlıydı...İnşallah seneye daha programlı ve sorunsuz, aksamaların yaşanmayacağı daha güzel bir Aydın Buluşmasında yeniden bir araya gelmek dileğiyle, organizasyonda emeği geçen başta G.antep Engelsizler Spor Kulübü Başkanı Çetin Gören Bey'e ve Nazilli Engelliler Derneği Başkanı Ayşe Hanım'a çok teşekkür ederim.....Ellerine Sağlık :)

Çok güzel bir organizasyondu tabiki bazı eksiklikler ve aksaklıklar olur bu da normaldir. Ben özellikle çetin bey ve grubuna çok teşekkür ediyorum harika üç gün geçirdik emeklerine yüreklerine sağlık diyorum ve ekliyorum ahey ahey ahey :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt