Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] İzmir Piknik Organizasyonu 31 Ağustos 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dedikodu yaptılar ben şahidim :D

Tüüüh belli oldu demek ne yaptığım benden ajan olmazmış demekki :D

Arkadaşlar çok çok güzel bir gündü. İyi ki de gözümü karartıp gelmişim. Hepinize çok teşekkürler. Çok harika arkadaşlıklar kuruldu. Özellikle böyle bir organizasyon için Jem, Lily ve Barbie ye teşekkürler...

Ben anca yazabiliyorum, neden mi? :) Yok yok internette vardı, bilgisayar da. Ama kalkıp yazabilme mecali olan yoktu :) Öyle bir yorulmuşum ki, hayatımda bu kadar yorulduğumu bilmem. İki gün kütük gibi yattım. Kazadan sonra yani sekiz aydan beri ilk defa dışarıda bu kadar kalabildim. Ama gerçekten ama gerçekten değdi.. İyiki varsınız arkadaşlar..

uyumsuz_nesne ya enerjine hayran kaldım bu arada, senin gibi enerjik olabilmem için en az on seneye ihtiyacım var gibi.. O zamana da sakallarıma aklar düşer zaten :D

Daha uzun dışarıda kalacağın hatta oturmayacağın günler bile gelecek inşallah dur bakalım Gökhan :)

Ama şunu demeliyim ki sadece bir tur atıp oturduğunda bile ne çok ter attığını hatırlıyorum. Vücut ne oluyor dedi :D daha çok hareket daha çok enerji (uyumsuz nesne istisna bence o başka alemden gelmiş :) )

Gökhan cım bizde seni tanımaktan çok hoşnut olduk :)

valla resimlere bakıp imrendim yani,inşallah bir dahaki sefere bende olmalıyım:D

gokhan.35;

eyvallah gökhan güzel sözlerin için çook teşekkür ederim ama pek öyle enerjiklik kalmadı beya ihtiyarladık artık ömrün 4/3ünü yedik :)

nasılda pusuya yatmış nesne

gerçekten güzeldi herkese teşekkürler

uyumsuz nesne ; sen tam da orada monitörü mü çekmekteydin acep? yakalanmışsınnnn :)

Kalan ömrümün o gün orada bulunan siz kıymetliler tarafından eşit olarak paylaşılmasını ve ömürlerinizin uzamasını ne çok isterdim...şahanesiniz...orada olmayı çok istedim ...banka güvenliğiyim...maalesef mesafe uzaklığı nedeniyle hafta başı işe yorgun başlamayı göze alamadığımdan plan uymadı...

Oraya Denizliden teşrif eden bir kuzu vardı.. o kuzu benim canım nurum...abisinin gülü...ona özel selamlar...;)Atomiğim :) karıncam :) öl de ölem vur de vuram ay parçam...

(Vakıfbankdayım bir işiniz olursa arayın çekinmeyin forumdan olduğunuzu söylemeniz yeterli 537 335 22 33)

Çok güzel ve enerjik görünüyorsunuz hepinizde.. uzun bi aradan sonra gelmeyi düşünmüştüm ancak tarih değişimi benimde planımı bozdu inşallah başka zamana :)

:) hihi

aslında yüzyüze görüşme talibi filan olursa resimdeki sen değilsin ben onun için gelmiştim diyip vazgeçermiş :) :) (yaşasın kötülük :p )

Öyle deme gönül işlerine akıl ermez :) :)

Sonra olan sevimli nesnemize olur ona üzülüyorum :D

amann netcem evlenip selma ile can-am alıcez vurcez kırbacı vurcez kırbacı :)

valla annemde demişti zaten ben banyoda bir anda doğmuşum fırlıyvermişim :)

Arkadaşlar çok çok güzel bir gündü. İyi ki de gözümü karartıp gelmişim. Hepinize çok teşekkürler. Çok harika arkadaşlıklar kuruldu. Özellikle böyle bir organizasyon için Jem, Lily ve Barbie' ye teşekkürler...

Rica ederim kardeşim:) Gözünü karartıp geldiğin için asıl ben teşekkür ederim.

Fotoğraflarda görülen memnuniyet ve yazılan cümleler mutluluk verici..
Öyleyse " Ne mutlu biz.e "
Ne mutlu hepimiz.e :)

Tekrardan hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dostlarım..

Kıskandım :) Çok güzel bir yer..Fotolar da çok güzel, paylaştığınız için teşekkürler :)

üle kimse almazsa beni siz bakarsınız bana :) bi gün birinizde bi gün birinizde öyle ida ederim kıvrılır bi köşede yatarım ben :)

0iXkN4i.jpg

SEN BENİ DEKLANŞE ANINDA YAKALAMIŞSIN DA BEN GERİ KALIR MIYIM :) İŞTE O AN, BU AN...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt