Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye Buluşması] İzmir Piknik Organizasyonu 31 Ağustos 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba! İlk kez bir engelli etkinliğine katıldım. Yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek gerçekten çok güzeldi. Herkese sonsuz tşk ederim. Gördümki engelli insanların yaşama sevinci çok yüksek yürekleri çok büyük yeni bir etkinlikte buluşmak dileğiyle neşeyle, sevgiyle kalın.

Anatolia ben de varım ben de (çığlık sesi) :D

Sence çözüm mü tatlım adama yakışmış ki :) :) başka başka fitnelikler düşünelim hihi :)

Bak bak bak :) Fellowship of the Rings organizasyonu :D

bir sonraki organizasyon THE TWO TOWER olur herhalde :D

anatolia gerçi konuyla alakası yok ama denizlide günü birlik bir etkinlik yaparsanız bayrağım ablamla bir gün önceden trene atlar gelirim sen geldin izmir etkinliğine bende iade i ziyaret için denizliye etkinliğe gelecem söz

selma.gif

selmaaaa

oha başım dönüyo bu nedir :D Ha bu arada sohbete girebilen var mı yahu :D

bişey de içmedik ki başımızı ne döndürüyorsun sen nesneee :D

gökhan eline sağlık güzel bi fotoğraf olmuş ama hafif sola eğik gibi sanki

Gökhan, sen bu işi biliyorsun arkadaş ! :)

nesne obsesif misin sen :D

gökhan eline sağlık güzel bi fotoğraf olmuş ama hafif sola eğik gibi sanki

Evet, hareketli selmaaaa fotosu makinanın başını döndürmüş şimdi de benim döndü :cool: Sanırım objektif ondan eğilmiştir ;) şimdi düzeltilmiş versiyonunu hazırlayıp fırına veririm :D

Basimi döndürdünüz kizlar cok sey kacirmisim coook

nasip olsun sen de katıl inşallah bir gün Gurbetli :)

söz konusu fotoğraf ise acaip obsesif imdir ben :)

geeaall geaaal fotoya gell batan gemi titaniğin fotoları bunlar geeaaall abla geaall :) ha bide anlamış deilim pazarda neden hep ablalara hitap edilir şimdi ben pazara gitsem bişi alamadan gerimi döncem taktım kafaya şimdi ben bu mevzuyu bak

çünkü kadınlar daha çok para harcarlar ve pazardaki satıcılar bunu bildiklerinden onlara hitap ederler :D

engelliler sitesinde pazarlama analizlerine hoş geldiniz,

satış pazarlama mezunu biri olarak belirtmek isterim ki buralarda harcanıyorsunuz ve en kısa sürece cv lerinizi ilgili yerlere göndererek hayat şansınızı değiştirebilirsiniz, bu uyarıyı dikkate almanız halinde sms ile 2222 BEN DE BİLİYORUM yazıp şansınızı deneyiniz :D

CV mi hazırlayıp hemen gönderiyorum :D

vakti zamanında azmı pazarcılık yapmadım bee ne çorap satardım ben hey gidi günler heyyy bak gençliğim aklıma geldi şimdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt