Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

18 yaşı dolduğu için 2022 maaşının kesilmesi ve yeniden bağlanması..?

samsunlu34;

yaw bu nedir böyle yaa nasıl iştir bu banada vermediler bana daha ödeme emri kağıdı gelmedi bekliyorum inşallah yarın gelir bende ödeme emri ile gideyim bakayım ne olacak nasıl vermezler ya ne saçmalıyorlar :mad:

herkes ısrarcı ol müdüre çık filan diyorda dün kardeşim de bakmış ekrana 10 gün doldu hala para yok bugünde gitmicem artık yüzsüzlük gibi olmaya başladı rahatsız oldum durumdan:)
ısrarcı olmayı oluruzda ya ınsanlar haklıysa mahçup olmakta kötü:)

Çok şükür:) Sonunda oldu samsunlu:)
Güle güle harca ablam...

Ozzo, sen ne yaptın?

Kalem;

ödeme emri geldi sonunda bende aldım sayılır herhalde bir aksilik olursa yazarım inşallah olmaz artık ödeme emri var ellimizde :)

samsunlu güle güle harca darısı başıma

ozzo, alınca habr ver rahatlayalım ablam biz de olur mu? Yahu Bankalar resmen paranızı bil bile içeride tuTtu ha.

Kalem;

şu an alacak bir durumum yok perşembe gününe kadar beklermi para sorun olurmu geri gidermi bir sorun olurmu keserlermi? perşembe alabilirim:confused:

ıkı gun beklemeden bısey olmaz heralde. ben onlıne ödeme tarıhınden ıtıbaren 11. günde aldım.

Kalem;

evet sonunda maaşı aldım kazasız belasız inşallah sorunsuz kazasız şekilde yürür herkese teşekkür ederim bilgileri için yardımları için özellikle kalem ablama çok ihtayıcım vardı bu maaş'a allah alamayanlara yardım etsin darısı başınıza allaha emanet olun :)

Hayırlı olsun ablam:) Güle güle harca:)
Rapor işini hallet bundan sonra da:) Gelişmeleri kendi başlıgna yaz ama...

Üst Alt