Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 yılı evde bakım aylığı ve kişi başına düşen gelir ne olur?

Evde Bakım Maaşı 2022 yılında ne kadar oldu ?

hayırlı akşamlar ebm maaşı 2022 yıldında kaç oldu interrnette araştırdım fakat güvenemedim doğru mu değil mi bilemedim

Hayırlı aksamlar şimdi 183 ile görüştüm henüz bi açıklama yapılmadı evde bakım maaşı hakkında hesaplamalar yapılıyor dediler..resmi açıklama yapılmadı dediler..

Arkadaşlar Hatay bir kaç gün önce e-devlet te gözüküyor du . şimdi gözükmüyor. Hatay güncellenmesi olan varmı acaba

Bizim ebm yi kestiler acaba nasıl anlarız kestiklerini haber veriyorlarmi ki

Arkadaşlar Hatay bir kaç gün önce e-devlet te gözüküyor du . şimdi gözükmüyor. Hatay güncellenmesi olan varmı acaba

Bizim ebm yi kestiler acaba nasıl anlarız kestiklerini haber veriyorlarmi ki

İzmir de daha güncellenmesi bilmiyoruz bakalım bekliyoruz

Evde bakım aylığı 2022 yıllı zam mı ne kadar oldu ?

Evde bakım aylığı 2022 yıllı zam mı ne kadar oldu ?
Bizim maaşımız 1.797.97
Bu maaşa ne kadar zam olur ?
Ve bir sorumda evde bakım maaşlarına zam geldiğinde neden zamlı maaş bir ay sonra yatıyor?

EBRUL
Evde bakim ücreti 2354 tl oldu
Her ay bir önceki ayın ücreti alındığı için zamlı maaşlarda şubatta veriliyor diye biliyorum yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirse sevinirim

Emgelli maaslari peşin verilir..bakım maaslari ise 1 ay hastaya bakacaksın sonra alirsin..engelli farkini şubatta şubatta alacaksin..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

%80 engelliye TAM bağınlı rapor vermiyorlar abv böyle sistemin!

zeynep71

KARDEŞİM ŞİZOFREN HASTASI yatalak gibi birşey, çok ağır hasta ona rağmen vermediler. ben böyle adaletinde sisteminde...

algaNihat

Memur maaş katsayısının on bin(10.000)gösterge ile çarpımı sonuçu

zeynep, 2022 Evde bakım maaşı: 1797 x 30.95 = 2353 Lira oldu . Bakmayın Siz Gazetelerin üfürmelerine...

hozgul Evet bende memur zammına göre hesapladım ve yanıldım askeri ücret detayını unuttuk..

Kişi başına dűşen gelirin 2835,60 tl olması tam olarak kesin mi acaba? Genelge henűz yayınlanmadı galiba değişme gibi bir ihtimali var mı?

.mka kardeşim, Ben 2022 aylığı hane gelirine dahil edilir, evde bakım maaşı hane gelirine dahil edilmez diye biliyorum yanılıyor muyum?

oda ne dediğini bilmiyor ortalama bir miktar söylemiş.. meclisten dün geçen yasaya göre 2346 lira oldu bakım maaşı.. Muhtarların maaşı bile asgari ücretle aynı oldu.. 500 lira zam vermiş sanki dünyaları vermiş.. İnsan utanır söylemeye be

AMN-LX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@.mka kardeşim, Ben 2022 aylığı hane gelirine dahil edilir, evde bakım maaşı hane gelirine dahil edilmez diye biliyorum yanılıyor muyum?
hangı mesajıma cevap olarak yazdınız bilmıyom.
eger başvuru ebm içinse ve 2022 alınıosa evet o alınan2022 başvuru yapılan ebm nın gelır hesabına dahıl edılır.alınacak olan ebmler gelır hesabına dahıl edilmez
aynı şey 2022 içinde geçerli şöleki.ebm alan biri 2022 ye başvurusa 2022 nın gelır krıterı hesaplamasına alınan ebmler dahil edilir bağlattırılacak olan 2022 dahil edilmez

01.01.2022 - 30.06.2022 döneminde geçerli olmak üzere evde bakım aylıkları 2354,45 TL olmuştur

Klingbeil

Evet, yüzde 2,5 zam meclisten de geçtibugunkü resmî gazetede yayınlanarak yürürlüğe de girdi. Kanun değişikliğine binaen maliye de bugün memur katsayısını yeniden düzenleyip konuyla ilgili genelge yayınladı,
Ben de maaşları yeni memur katsayısına göre güncellendim. Yüzde 2,5 tlzammı eklemiş oldum yani.
Ancak sabit başlıktaki miktarları ben değiştiremiyorum. Yöneticilere yazdım. Onlar mesajımı görünce gerekli değişikliği yapacaktır. Yani burada paylaştığım yazılar sabit başlığa eklenecektir. Öncekiler artık geçersiz.

@Kalem

Kalem abla bilginlendirmen için çok teşekkűrler 😊Peki evde bakım maaşı için kişi başına dűşen gelir 2835.60 TL olması da tam olarak kesinlik kazandı mı acaba? Bu konu da bilgilendirirsen çok sevinirim.

Kesin, kesin. Ayrı bir mevzuat hükmü yayınlanmadı. Dolayısıyla kesin rakamdır.

Üst Alt