Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aklımdan düşünceler geçiyor. Vesvese mi değil mi?

Ahmet adına sevindim ahmet şuan hangi ilaçları kullanıyorsun ben Clonexe başladım olaxinn de var yanında 😇😇😇

dışkapı da bana da vermişler di yatarak tedavi görüyordum psikotik bozukluklar için verdiler di

Ahmet T

Kardeşim tabi ki çalışmalısın Elin ekmek tutar ve bilişsel işlevselliğin artar. İlaç tedavin de gerektiği gibi devam ediyorsa remisyon evresine yaklaşırsın Zamanla stabil hale gelirsin. Peki senin "yapabilirim" dediğin işler neler ?

perseküsyon

benim insan olduğuma tamamen inanmam lazım biraz daha iyileşmek istiyorum

kendimi cin zannediyorum

Son düzenleme:
Şeytan, cin, melek yokki vesvese olsun. Bu hayali karakterlere fazla kafayı takmayın. Hepsi hayal ürünü karakterlerdir.

Ne varsa kendinizde vardır.

Başarılı olmak için ertelemeyin. Her başarılı insan başarısızlıklardan sonra başarılı olmuştur.

Kendinize güvenin.

Geçmiş olsun.

Ahmet T

Marketlerde gözüm var derken ? orada çalışmak istiyorum anlamında mı yazdın ?

perseküsyon

evet

bir varlık görüyorum bana hergün dünya yan gelip yatma yeri sanki ağzını kırayım diyor

Ahmet T

Kardeşim ne güzel işte Kendini zorla çalışmaya başla. Bir zaman sonra insanlarla iç içe olunca "cin olduğumu düşünüyorum" yanılsaman da düzelecek. Hakkında hayırlısı olsun,

Ergenekoncuların aileme zarar vermesinden korkuyorum?

Günlerdir ergenekon davalarını araştırıyorum takıntı haline geldi galiba biraz evimi basıp ailemi katledecekler diye korkuyorum bu düşünceyi nasil kafamdan atarım

Bunun mantıksız olduğunu düşünüyorsun ki buraya yazıyorsun .

Yok gitmem ben doktorum numara yaptigimi kma ederek konustu geceb gün ne ilac kullanirim daha ne de doktora giderim

Rastî

sigara içtiğimi kafaya çok takıyorum ne kadar çabaladımsa bırakamadım bugün bi kez daha deniyecem sigarayı bırakmayı

Ahmet T Ben de çocukluğumdan beri içiyorum. Ne yeminler ne yollar denedim bırakamadım. Birkaç gün içmediğimde kulağıma iyi geldiğini hissedecek kadar bariz bir etkisi var ama yine de BIRAKAMIYORUM. Tekel de çok pahalı, tütün içiyorum, içerken kulağım kaşınıyor genelde, zararı da o kadar bariz. Ama yine de bırakamıyorum. Olmuyor...

Fakat "ben artık yaşayamıyorum" demiyorum, demeyeceğim. Sigara beni yense de beslenmeme ve spor yapmaya dikkat ediyorum. Umarım eşitliyordur.

teyzemin süper güçleri olduğuna inanıyorum

Vesvese takıntı bunlar beynin ürettiği şeyler ileri giderse hastalık oluyor .

Boş durmaktan canın sıkılmış. Zihnin oyalanacak şeyler üretiyor.

dün raporu aldım pazartesi işkur olsun ilçe başkanlığına başvurcam bugün babamın bir arkadaşı akıl verdi sana temizlik işleri verirler diye yapabileceğin iş verirler dedi bir tavsiyen var mı ?

dün raporu aldım pazartesi işkur olsun ilçe başkanlığına başvurcam bugün babamın bir arkadaşı akıl verdi sana temizlik işleri verirler diye yapabileceğin iş verirler dedi bir tavsiyen var mı ?

Temizlik işçiliği zordur Bütün gün paspas yaparsın Sokakları süpürürsün veya çöp toplarsın. Yapabilecek misin ?

babamın arkadaşı sabah 8 akşam 5 e kadar dedi hastanede olabilir dedi kendiside zaten hastanede temizlikçi sigara içip duruyor

hafta sonuda tatil eğer hastanede iş bulabilirsem

temizlik şart değil
OturanBoğa

çalışmak bana iyi gelir mi ?

Üst Alt