Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anti Oksidan'ın objektifinden fotoğraflar

ANTİ ABİ ÇOK GÜZEL RESİMLERİN PAYLASTIGIN İÇİN TEŞKLER DEVAMINI BEKLERİZ;) :oops:

Oooo Bunlarda Bir Başka Güzell...

Özellikle İlk Resmi Çok Beğendim..:]

Eline Emeğine Sağlık..

Paylaşımın İçin Çok Teşekkürler Abicimm..;]

Sevgili Antimiz Bu görüntüler çok hoş!...

Bakarken gülümseme ile baktım hepsine..

İnsanın bu sıcaklarda ruhunu rahatlatan,ayrıcaklı kareler..

TEŞEKKÜRLER Paylaştığın için... :)

Avni abi paylaşımın için teşekkür ederiz.Sen bir fotoğraf sanatçısısın :D

Firuze; beğenmeniz hoşuma gitti.. sizin resmileriniz de harika.. siteye her girdiğimde sizin başlığınıza bakıyorum.. bizi fazla bekletmeden güzel karelerinizden eklemeye devam edin lütfen...

Elifcan; fotoğraflarımın sizler tarafından beğenilmesi hoş bir duygu yaşatıyor bana... elinize klavyenize sağlık, teşekkür ederim..

BARBiEBARBiE; ilk resim benim de çok hoşuma gitti.. o yüzden en başa aldım.. sanki doğal bir göl ve doğal bir ortam havası var karede.. ama kazın ayağı öyle değil çaktırma... :D

LaİLa-10; sen nickini mi değiştirdin forumun pembe gülü... :D avatarın olmasa tanıyamayacaktım... :D sana bu sıcaklarda birazcık serinlik ve birazcık tebessüm verebildiysem ne mutlu bana.. :D

Apranax; naber yaw... en son (ve ilk kez) wattabe'de görüşmüştük... :D umarım o günden bu yana iyisindir ve keyfin yerindedir.. yaw bana sanatçı derseniz nice gerçek fotoğraf sanatçılarına haksızlık edersiniz.. bu kelimeyi espri olarak kabul ediyorum.. :D:D

Harika kareler, elinize emeğinize sağlık..

Martıyı çok güzel yakalamışsınız, tebrikler.. ne kadar da özgürve mutlu görünüyor ve sanki size gökyüzünde poz vermiş :) 2. fotoğraf da güçlü bir kompozisyon olmuş, renkeri ve netliği de çok sevdim.. harika..

Mavi özgürlüğe doğru kanat açmış bir martı

Ve ..İstanbul’un bütün karmaşasıyla son bulmakta olan bir gününün hüzünlü kızıllıkları..
Ve..bu kızıllığa eşlik eden martılar ….

Ve..biraz buruk , biraz da insanı geçmişe alıp götüren İstanbul’un kış manzaraları..

Ve çok sevdiğim Hercai menekşem…kardelen çiçeğinin vefasız sevgilisi….

Ve sevimliliğine bayıldığım ördek resimleri..evet bunlar kara batak değil eminim :)

Ve..doğadadan vazgeçilmez kareler ..

Ve ..daha nice güzel fotoğraflar..

Bir görsel şenlik var karşımda…

Kelimeler yetersiz kalıyor….
Yine duygularını dökmüşsün fotoğraflara Anti….O duygularla tabiki bu resimler vazgeçilmez oluveriyor…
Tek kelimeyle harika…..O manzaraları gören gözlerine , bizimle paylaşmak için sarfettiğin emeğine ve güzel zevkine sağlık..

Ama masmavi gökyüzünde süzülen martıya bayıldım..Huzur veriyor ..İnsan mavinin sihrinde kayboluyor..

Bizimle paylaştığın için ayrıca teşekkürler…

Kesinlikle çok beğendim. Renk, kompozisyon, sadeliğe yuklenmiş ustaca bir zenginlik. Neyi görmek istediğini bilen birinin çektiği görülüyor. Öyledir fotoğrafçılık önce neye bakacağını bileceksin ki onu kamerayla yakalayabilesin.

Oksidan kesinlikle yeni çekimlerini bekliyorum kendi adıma.

Görüşüne sağlık.

Şahane fotoğraflar...

Diyecek başka söz bulamıyorum...

Ellerinize, yüreğinize, emeğinize sağlık...

anti oksidan abi fotografların çok güzel ve etkileyici her fotografın farklı bir anlam taşıyor ve gerçekten çok güzeller.. istanbulun güzel yanlarını kendi fotograf uslubunla yorumlamışın.. tşkür ederiz..

paylaşımız için teşekkür ederim avni bey .

çok güzel kareler ama o böcek yok mu o böcek gördüğümden beri huylandım

kaşınıyorum :?

fatma kahveci, CEREN, Pegasus, sdy, ahmetermis, fuatdönmez, ayşegülaslan

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim...

Pegasus; mesajın beni onorize etti.. çok sevindim bu hoş yorumunu okuyunca.. hep söyledim ve yine söylüyorum; eğer fotoğraf çekmek (ya da anları durdurmak) gibi bir hobiniz varsa deklanşöre basmaktan korkmayın... eskiden manuel ve filmli bir fotoğraf makinam vardı.. 100 asa ve 36 pozluk filmleri makinaya takar, film heba olur korkusu ile korka korka fotoğraf çekerdim.. oysa dijital teknoloji geliştikçe artık böyle bir korku kalmadı.. çek babam çek.. :D kompozisyon ya da renkler mi hoşuna gitmedi, sil gitsin... :D o hoş yorumun için tekrar teşekkür ederim Pegasus, sağol...

CEREN; hiç üşenmemiş uzun uzun yazmışsın.. ellerine yüreğine sağlık senin.. sana böyle hoş şeyler hissetirmek ne güzel.. gökyüzünde süzülen martının sanki geçerken bana el edip geçmesi... o kareyi yakaladığım an çok hoştu gerçekten de... :D zaten ilk fotoğraf olarak koymam beni en çok tebessüm ettiren fotoğrafım olmasıydı.. :D mavi duygusal insanların rengidir bilirsin... benim de fotoğraflarımda mavi ağırlıklı değil mi.. insanın içini ısıtan bir renk... mavi yoksa sarı/turuncu tonları var.. sarı/turuncu da hüznü çağrıştırır hep bende... ve hüznün de ayrı yeri vardır fotoğraflarda.... çooooook teşekkür ederim hoş yorumun için... ;)

fuatdönmez, günesstar58, veysel çelebi güzel yorumlarınız için teşekkür ederim dostlarım... sağolun...

yeni bir seri ile devam edelim.. ;)

kahvaltıya misafirlerimiz var, yer açın onlara.. :D

288czeg.jpg

153p8yh.jpg

jp7csl.jpg

fjhuyp.jpg

90vi2t.jpg

2ro6nep.jpg

2s10soh.jpg

efqxiq.jpg

2wqx5y0.jpg

2ibgefp.jpg

avo1tt.jpg

Siz kahvaltılarınızı el kadarcık serçeleremi bıraktınız antimiz.. : ))

Çokk şekerler bunlar amaa.. : ))

Harika görüntüler yakalamışsın gerçekten..Tebrik ediyorum seni.. : ))

Bazılarını kopişledim izninle... : ))

Çok şekerlerrrr. Bravo. Ellerinize sağlık...
Naçizane size bir yer tavsiye edeyim. Balmumcu'daki orduevi. Ben insanın elinden birşey yiyen serçeleri ilk defa orada görmüştüm. İmkanınız varsa mutlaka gidin. Sanırım ben artık gidemeyeceğim oraya. Ama gidersem kaçırmam bu kez :) Tabii izin verirler mi o da ayrı konu.
Selam ve sevgiler...

Güne böyle hoş resimlerle başlamak ne güzel..
Allahım şirinliklerine bakarmısınız..
Önce biri geldi etrafı kolaçan etti sonra diğerleri geldi , Bir , üç sonra bütün aile sofra başına toplandı :)
Bu mutluluk resminin adı "Minik serçe ailesi pazar kahvaltısında " olsun olur mu :)
Yine güzel resimler yine insanın içini aydınlatan kareler..
Harikasın..
Teşekkürler Anti..
Sahi bu yer nerede İstanbul'da mı

gülpembe; ne demek "izninle"... bilakis fotoğraflarımın kopyalanması beni memnun eder.. :D

evet ya nasıl da ürkek bakıyorlar değil mi Firuze... ama onların o ürkek bakışlarını fotoğraflamak da güzeldi... :D

güzel bir yer tavsiye etmişsin sdy... beşiktaş - balmumcu'daki orduevini söylüyorsun değil mi? çalıştığım konum nedeni ile oraya girmem hiç de zor olmayacak sanırım... en kısa sürede gideceğim... :D

fotoğrafların hoşuna gitmesine çok sevindim CEREN.. "Minik serçe ailesi pazar kahvaltısında" ne güzel bir tanımlama olmuş... :D özgün ve bir o kadar da hoş bir seçim.. teşekkürler.. :D bu arada malesef İstanbul değil.. mekan Bodrum-Güllük'te bir tatil köyü, zaman Temmuz-2007... ;)

vallaha çok güzel yakalamışsınız bu arada siz gazetecilik yapın vazgeçilmez olursunuz

anti abi hakketten sen bu işi biliyon çok güzel fotoğraflar ellerine sağlık
:)

Veysel ve redkit güzel yorumlarınız için teşekkür ederim..
Veysel; bu yaştan sonra meslek değiştirmeyeyim, dikiş tutturamam belki, ne olur ne olmaz.. :D
redkit senin çekimlerin de çok iyiydi.. ilerde çok daha iyi resimler çekeceksin eminim..

veee yeni resimler..

29h4z4.jpg

Kalamış Marina'dan günbatımı..

aw41g3.jpg

Fenerbahçe Parkından bir görünüm

2vjda4i.jpg

Fenerbahçe'den dolunay görünümü

2mh6jys.jpg

Dolunay ve Ben :D

2dc5mpy.jpg

2rnhlat.jpg

Gemide sabah güneşi ve gölgem.. :D

x1kjl5.jpg

Lomboz'dan Marmara

qqsjfd.jpg

Arkadaşlar dikkat, bu adam bizi çekiyor.. :D:D (Tekirdağ Limanı)

350q876.jpg

Tekirdağ'da bir kokoreççi reklamı :D:D

30u7omc.jpg

Erdek'te gunbatımı

sybfv5.jpg

Erdek'te gunbatımı-2

rm7ed4.jpg

Bandırma tren istayonu

2j1twg3.jpg

Bandırma'dan...

2mrs2.jpg

Armutlu sahilinden...

2ag5fn.jpg

Boğaz Sırtlarından bir görünüm..

2w7e7vq.jpg

İstanbul'da geçtiğimiz kıştan bir görünüm

2wbt9o7.jpg

"Bu kış mevsimini de hiç sevmem" dercesine.. :D

qppgrq.jpg

Bir photoshop calismasini da araya sıkıştırayım :D

5kfz7r.jpg

İstanbul'da akşam bir başkadır..

hweemf.jpg

İstanbul'da akşam - 2

2zsz0rb.jpg

martıları fotoğraflamayı hep sevmişimdir..

2wdd7wo.jpg

Yine martılar

2w5j1fl.jpg

İstanbul'daki lale festivalinden

2h4c0zp.jpg

Bu iki kardeşi sarmaş dolaş uyurken iyi yakalamıştım.. :D

rvg4nn.jpg

Çaktırmadan zoom yapıyorum.. :D

69eu6d.jpg

ve şimdilik son resim, büromdan bir yolcu gemisi görüntüsü ---> GALAXY

Sevgili Antioksidan,

Çok gözel fotoğraflar. Ellerinize sağlık. Keyifle baktım hepsine tek tek...

çok guzel resımler teşşekkürler anti

çok güzel kareler anti abi eline sağlık

Gerçekten çok güzel kareler ellerine sağlık başarılar dilerim..kardeş kedileri arkaplan yaptım izninle :oops:

sdy, sait, abdullahtr ve kobecan; güzel yorumlarınız için çoook teşekkür ederim.. yazdıklarınız fotoğraf çekmek için beni daha da cesaretlendiriyor.. en kısa sürede yeni fotoğraflar çekip ekleyeceğim.. :D

kobecan, ne demek "izninle"... fotoğrafımın senin bilgisayarında arka plan olmasından mutluluk duyarım.. :D

Üst Alt