Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir ilişkide olması gereken üç şey sizce nedir?

SERAFİM

Yasaklı Üye
Konular
142
Reaksiyonlar
1
Bana göre

1- Güven

2-Saygı

3- Emek

Arabası

Villası

Mirası
:)

Ahahah :):):)

Dostum sen maneviyatı güçlü birisin .
MeTePe'nin ,gece gündüz yaptığı ekonomi tıkırında mı ? fıkırında mı ? ,konuları senin de kafanı karıştırmış . :)

Zengin olmanın tek bir formülü var , o da kötü olmaktır .

Kötülerin çoğu zengin ,varlıklı insanlardır .

En önemli özellikleri çok pinti ,bencil ,paylaşımcı olmayan tiplerdir bunlar .

-DÜrüstlük
-Kişilik
-Uyumluk

3S
-Sevgi
-Saygı
-Samimiyet

Napolyon bugüne son noktayı koymuş, gereken üç şey:

Para
Para
Para

Napolyon bugüne son noktayı koymuş, gereken üç şey:

Para
Para
Para

Hayatımda takip etmekten nefret ettiğim şeylerin başında magazin gelir.

Dünyada onlarca örneği var, paralar havada uçuşuyor ancak haberlere düştüğü kadarıyla pek de mutlu olmuyorlar sanki?

Paranın kötü huylarından biri de insanı bağımsız hale getirmesidir. Rahata erdiğini düşünen insan, ne karşı tarafı anlamayla uğraşır ne de fedakarlık yapar. Ceketini alır çeker gider.

GaribanÖğretmen
Aşkınla karın doymuyor diyenler çok fazla bu devirde.
Şu şarkı sözleri geldi şimdi aklıma

Lale devri çocuklarıyız biz
Zamanımız geçmiş
Aşk şarabından kim bilir en son
Hangi şanslı içmiş

O zaman 3 şeyden 1 tanesine para yazsak yeterli olur değil mi? :)

Trilyonlarım olsa sadece gösterişten ibaret bir hayatı yaşamak insanı mutlu eder mi? Bilemiyorum.

Evet, yemeğe, sinemaya, çaya, kahveye para da gerekli. :)
Trilyonların olsun da boş ver, bir adaya gider orada gösterişsiz yaşarsın. :D

Evet, yemeğe, sinemaya, çaya, kahveye para da gerekli. :)
Trilyonların olsun da boş ver, bir adaya gider orada gösterişsiz yaşarsın. :D

Ya ilişkide ne gerekli diye soruyor sosyalist dostumuz :)

Hayatta deseydi elbette ilk 71626371 şey para bunda itirazım yok :)

İlişki için gereken ise karşı tarafla olan uyum, paran var ama yanında manken taşıyorsun, duygu yok bildiğin şişme robot* diyelim :)

Ya ilişkide ne gerekli diye soruyor sosyalist dostumuz :)

Hayatta deseydi elbette ilk 71626371 şey para bunda itirazım yok :)

İlişki için gereken ise karşı tarafla olan uyum, paran var ama yanında manken taşıyorsun, duygu yok bildiğin şişme robot* diyelim :)

para bitince, şişme robotlarında havası iner. :D sağlıklı ilişki ve uyum olursa, fazla söze gerek yok! para da, mankenlikte bir yere kadar. :)

Trilyonlarım olsa sadece gösterişten ibaret bir hayatı yaşamak insanı mutlu eder mi? Bilemiyorum.

Zenginlerin mutsuz olduğu sadece bir algıdan ibarettir. İnsan hem zengin, hem mutlu olabilir. Trilyonların var diye gösterişten ibaret bir hayatı yaşamak zorunda değilsin. Trilyonların olup gösterişsiz ve mutlu bir hayat da yaşayabilirsin.

Varlıklı biri olunca etrafınızdaki insanlar size sahte sevgi gösterip, paranıza yaklaşıyor. Dolayısı ile gerçek sevgiyi, seveni bulmak çok daha zor oluyor. Zenginlerin mutsuzluğunun asıl sebebi bu. Bunun bizzat örneklerini görüyorum. Gerçektten seven insan, sizi yoklukta sevendir.

Varlıklı biri olunca etrafınızdaki insanlar size sahte sevgi gösterip, paranıza yaklaşıyor..

Adam mutsuz gibi mi duruyor? :)

unlu-fenomen-dan-bilzerian-davet-ettigi-turk-11616999_4004_osd.jpg

Adam mutsuz gibi mi duruyor? :)

Evet, kesinlikle. Paragözlerin etrafına toplandığının, parası olmadığında hiçbirinin kendisine yaklaşmayacağının farkında ve için için bunun acısını da yaşıyor. Gelip geçici çıkar ilişkileri insanı asla mutlu etmez.

Paragözlerin etrafına toplandığının, parası olmadığında hiçbirinin kendisine yaklaşmayacağının farkında ve için için bunun acısını da yaşıyor.

Bunun farkında olması niye acı çekmesine neden olsun. Adam hayatını yaşıyor. Acı falan çekmiyor bence... :) İstediği zaman bu hayattan vazgeçebilme lüksüne de sahip. Ama şimdi anı yaşıyor. :)

İstediği zaman bu hayattan vazgeçebilme lüksüne de sahip. Ama şimdi anı yaşıyor. :)

Anı yaşamaktan değil, aşk, sevgi, ilişkiden bahsediyoruz :) İstediği zaman bu hayattan vazgeçemiyor işte. Birine aşık olduğu zaman karşısındakinin gerçek seven mi yoksa para sevgisi mi olduğunu nasıl ayırd edecek?

Birine aşık olduğu zaman karşısındakinin gerçek seven mi yoksa para sevgisi mi olduğunu nasıl ayırd edecek?

Karşısındaki seviyormuş gibi yapıp gerçek mi, yalan mı ayırdedemiyorsa ne farkeder ki? :) O zaten gerçektir. :) Turing testi gibi düşün. :)

Adam'ın anını yaşadığını düşünsek bile diğerleri neyi yaşıyor ?

Onlar da kendi istedikleri anı yaşıyor. :) Zengin birine metres olup sefahat içinde yaşamak istiyorlarsa kendi bilecekleri şey. Yok ben fakir ama mutlu bir hayat istiyorum diye düşünseler onu seçerlerdi.

Üst Alt