Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir ilişkide olması gereken üç şey sizce nedir?

Karşısındaki seviyormuş gibi yapıp gerçek mi, yalan mı ayırdedemiyorsa ne farkeder ki? :) O zaten gerçektir. :) Turing testi gibi düşün. :)

Turing testini falan geçelim de... Çok şey farkeder. :) Zenginlerin gerçek aşkı, dostluğu bulmadaki sorunu işte tam da para yüzünden oluyor ve aslında bu, gerçek olmuyor. Sahte ilişkiler içinde yaşıyor ve bu onu mutsuz ediyor.

Sahte ilişkiler içinde yaşıyor ve bu onu mutsuz ediyor.

Sanki gerçek ilişkiler insanları çok mutlu mesut ediyor. :)
Adamın hiç değilse su gibi parası var. Dilediği gibi yaşıyor, dilediğini yapıyor. Dilediği ilişkiyi yaşıyor. Karşısındaki gerçek bir ilişkiymiş gibi yaptığı sürece ne fark eder. Gerçek bir ilişkiden daha tatmin edici olur. :)

Sıcacık battaniyeme sarılıp uyumak istiyorum. Sen de paralarına sarıl uyu pis paragöz :)

15 gün önce Antalya'da millet denize giriyordu. Bizim burada bir tarafımız donuyor. Paralar kombinin bacasından duman olup uçuyor.

E zengin olsan bir sürü olurdu. :)

E, şimdide bir sürü oluyor ama ben dengimi aradığım için bulmak zor oluyor. Zengin ya da fakir olmam farketmiyor yani. Sonuç aynı.
Döndün dolaştın geldin mi şimdi benim sözüme? :)

Adam mutsuz gibi mi duruyor? :)

unlu-fenomen-dan-bilzerian-davet-ettigi-turk-11616999_4004_osd.jpg

Bunun, hangisi sevgilisi? zannımca alnını öpen.:D *Sevgili* ile bu konuda hemfikirim.Bana trilyon verseler, bu adamla foto çekinmem.:D

Nurtan, sadece fotoğraf çekimi mi olacak:) Trilyon diyorsun, ben çekilirim…:cool:

Bunun, hangisi sevgilisi? zannımca alnını öpen.:D *Sevgili* ile bu konuda hemfikirim.Bana trilyon verseler, bu adamla foto çekinmem.:D

Adam ilişkiden bahsetmiş yorumlar nereye kaymış.

Ben mi yanlış anlıyorum yoksa çoğunluk karşısında fikirlerim çok mu ters?

Adamın sırf parası var diye duygusal bir ilişki yaşayacaksın, etrafında senden 30 tane daha olacak öyle mi :)

Yanlış anlaşılmasın ama bizim kültürde argo dahi olsa sorarlar insana "bu ne genişlik" diye :)

Adamın sırf parası var diye duygusal bir ilişki yaşayacaksın, etrafında senden 30 tane daha olacak öyle mi :)

Aşk dediğimiz olay, zaten beynimizin kimyasıyla ilgili, ve bize oynadığı bir oyun.

Amaç ilişkide mutluluğu tadabilmek değil mi? Fotodaki adam , parasıyla süreci hızlandırmış, hepsi bu:)

MeTePe Hocam, bu katalog çekimi galiba, hepsi dünya ahiret kardeş gibi. 😀

Hepsi sevgilisi... :)
yanılıyorsun Boss.

Hepsinin sevgilisi :)

Adnan hocanın tutuklandığı dönemde google'a bakim dedim

Emin ol bu fotoğraflara taş çıkartır
adam bütün dünya gezmiş.
her limanda entresan fotoğrafları vardı.

bu katalog çekimi galiba,

Bu adam Poker milyoneri Dan Bilzerian...

Cariyeleri ve şatafatlı hayatı ile meşhur(du)

Katalog çekimi mi bilmem ama modacı falan değil. :)

118210472_939814323169425_4890795926806654962_n-e1598959415308.jpg

Adnan hocanın tutuklandığı dönemde google'a bakim dedim

Emin ol bu fotoğraflara taş çıkartır

Şaşılacak bir şey yok.
Din iman sömürüsü de para, zenginlik kadar büyük bir güçtür. Milyonları kandırıp seçim bile kazandırmıyor mu?

Milyoner diye o adama yamışmaktansa şu 👇 yakışıklı işçiye yamanmayı tercih ederim 🥰😘

kvfiaM.jpg

Bir ilişki için 3 en önemli madde yetmez ki en az 10 tane falan en önemli madde olmalı ama en önemlileri uyum önce arkadaş olabilmeli insan bireyler paylaşabilmeli ortak noktası olmalı bir kere sadakat güven ve saygıdır diğer en önemli olanlarda mesela şimdi biriyle konuşuyorsun deniyorsun hemen ilerlemek istiyor yani önce bir bak anlaşabiliyormusun diye bide hemen anlaşamadı olmadı diyelim trip atıp posta Koymaya çalışanlar oluyor Ya sinir oluyorum kadın olsun erkek olsun iki tarafada hiç yakışmıyor bu tavırlar hele erkeklere hiç

Nasıl yok?

Adam 1979'da kurmuş örgütü... daha 23 yaşında güzel sanatlar akademisinde öğrenciyken... Aşağıdaki de saidi nursi ile fotoğrafı.

_102476892_adnan-oktar.jpg

Fotoğraftakiler bediüzaman said nursi hz.değil

Sarıklı ve beyaz sakallı olan şeyh nazım kıbrisi
Sağındaki ise adnan oktar olarak biliniyor ama bu fotoğraftaki ile şuan ki adnan oktarin aynı kişi olmadığı yönünde bazı şüpheler var..

Fotoğraftakiler bediüzaman said nursi hz.değil

Sarıklı ve beyaz sakallı olan şeyh nazım kıbrisi
Sağındaki ise adnan oktar olarak biliniyor ama bu fotoğraftaki ile şuan ki adnan oktarin aynı kişi olmadığı yönünde bazı şüpheler var..

Doğrudur.. hatalı yazmışım, şahısları o kadar tanımıyorum. Zaten Nursi olamaz, yaşı tutmuyor. Ben basından aldım fotoğrafı. Kendi biyografisini anlatmış. Said-i Nursi'ye olan ilgisini kendi anlatıyor. Ama sağdaki kişi tıpatıp Adnan Oktar.

Aşağıdaki gençlik fotoğrafı..

images

Şu da kendi kanalında yayınladığı konuşma kaydı:

Nasıl yok?

Adam 1979'da kurmuş örgütü... daha 23 yaşında güzel sanatlar akademisinde öğrenciyken... Aşağıdaki de saidi nursi ile fotoğrafı.

_102476892_adnan-oktar.jpg

Benim merak ettiğim, Güzel Sanatlar akademisine nasıl girdiği. Nasıl bir yeteneği vardı. ikna kabiliyetinden ayrı:)

Benim merak ettiğim, Güzel Sanatlar akademisine nasıl girdiği. Nasıl bir yeteneği vardı. ikna kabiliyetinden ayrı:)

O ayrı birde,
Çok iyi Kedi eğitirdi kendileri
ve sonunda kediler onu tırmaladı, haklarını aldılar kedicikler..

Üst Alt